Trumpizm 1

Māris Bišofs
Print Friendly, PDF & Email

Komentāri (1)

QAnon 23.11.2020. 11.47

Trampa kungs ir ļoti augstsirdīgs un viņš nevajās prātu izkūkojušus koprofāgus, čekas paskvilu triepējus un arī mūsu, starptautiskā finanču noziedznieka, Sorosa, algotās žurnaļjugas ne, jo par to suverēno attieksmi pret higiēnas prasībām, nevienam jau tāpat nebija ilūziju. Visdrīzākais viņš apžēlos arī Baidenu, jo tur ar neapbruņotu aci redzams, ka tam vēlīnam brežņevam, Staļina vārda brālim, nav viss mājās.
Pret Hanteru Baidenu, Josifa brāļiem, kas uz valsts pasūtījumiem sarausuši miljardus, pret Putina kuci Obamu, pret Pelosi un viņas dēlu, kas piedalījās Ukrainai sniegtās palīdzības izlaupīšanā, pret Sorosu un Klintoniem, viņš nebūs saudzīgs, jo tur nav nekā personīga, tikai valsts intereses. Mūsu, pie varas esošām kremļa maukām, kas apsveica un pasludināja Baidenu par uzvarējušu, ir jādomā par to, ka var nonākt starptautiskā meklēšanā un nevarēs savus sapelnītos rublīšus tērēt Bali salā vai Puket, jo ar savu rīcību, proti, izdarot psiholoģisku spiedienu uz elektoru kolēģiju, ir iejaukušās ASV vēlēšanu procesā, kas ir smags kriminālnoziegums, tā kā iespējams tām nāksies lūgt patvērumu saimniekam un ar Janukoviču un citām bēguļojošām padibenēm Rostovā spēlēt domino.
p.s. To neliešu rīcība ir nodarījusi lielu skādi arī mūsu valstij, jo viņi ir apzināti centušies sabojāt Latvijas attiecības ar mūsu nozīmīgāko drošības partneri un to rīcība klasificējama, kā noziegums pret valsti.

0
-4
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu