Radars pasaulē

Jau vairāk nekā nedēļu ilgušais postošais karstums Francijas ūdenstilpēs samazinājis skābekļa daudzumu, tāpēc iet bojā milzīgs daudzums zivju. Pagājušajā piektdienā fiksēta 45,9 grādu gaisa temperatūra. Foto — AFP/LETA
Print Friendly, PDF & Email

Protestējot pret balsstiesību atjaunošanu Krievijai, Baltijas un vēl četru valstu delegācijas pagājušajā nedēļā pārtrauca dalību Strasbūrā notiekošajā Eiropas Padomes Parlamentārās asamblejas sesijā un konsultēsies ar savu valstu valdībām un parlamentiem par turpmāko rīcību. Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas, Gruzijas, Polijas un Slovākijas delegācijas paziņoja, ka Eiropas Padome ir vairāk ieinteresēta aizstāvēt agresoru, nevis agresijas upurus, tāpēc organizācijas nākotne ir apdraudēta. EPPA otrdien atjaunoja Krievijas balsstiesības, ko bija apturējusi pēc Ukrainai piederošās Krimas aneksijas 2014. gadā. Par balsoja 118 EPPA locekļi, pret 62, bet 10 atturējās.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu