VIDEO: Kā izšķiesta nauda "Rīgas Satiksmē"? • IR.lv

VIDEO: Kā izšķiesta nauda “Rīgas Satiksmē”?

4

Maks ir tukšs — jau martā Rīgas Satiksmei draud maksātnespēja. Auditoru ziņojums atklāj, kā rīdzinieku nauda notriekta uzņēmumā, kas gadā saņem vairāk nekā 100 miljonu dotāciju.

Lai noturētos virs ūdens, pašvaldības uzņēmumam nepieciešami 137 miljoni eiro. Turklāt daļa no tiem – 16 miljoni – jau martā.

Noskatieties Ir video un lasiet vairāk par naudas izšķiešanu Rīgas Satiksmē žurnālā Ir šeit.

Komentāri (4)

andrejs 01.03.2019. 12.32

Interesanti būtu uzzināt, kādus labumus pirms Vējoņa ievēlēšanas Vienotības “liberāļi” un sarkanās naftas trubas zaļzemnieki piesolīja Ušakam apmaiņā pret iztrūkstošajām balsīm?
Varbūt tiesības vēl vismaz četrus gadus netraucēti zagt Rīgā?

+2
0
Atbildēt

0

J.šveiks 01.03.2019. 10.07

kādas tur tiesvedības , pie šitik korumpētas , nekas nemainīsies , visi viņi vienā kalašā čurā . Bet tas brandavīns gan labais ,deputātos būdams panācis, ka viņa mikriņus biļešu kontrolei nepakļauj , būdams deputāts sarunājis ar korumpētajiem priekšniekiem un par to nobalsot krieviskajam domes sastāvam 2 pirkstus apm*zt, toties kas par ieguvumu , visi Rīgas invalīdi rautinraujas ar viņiem braukt ,jo esot ērti un viegli iekāpt, tā vismaz pats brandavs izteicās , tie gan ir salti meli , mikriņā ir visgrūtāk invalīdam ierāpties un vietas tur visneērtākās , bet ja nav kontroles , tad šoperi izprintē nulles biļetes kaudzēm un dome tik pārskaita gadā miljonu par invalīdu pārvadāšanu brandava kantorim , domā ka māsters 20 par to neko nesaņem?… kalab nē!

+3
-1
Atbildēt

0

andrejs 01.03.2019. 12.26

Interesanti būtu uzzināt, ko pirms Vējoņa iev

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu