Īstajās mājās

Oskars Oficiers un Aija Pušīlova. Foto — Ieva Salmane
Gunita Nagle
Print Friendly, PDF & Email

Dzimtajā Kuldīgā Aija Pušīlova un Oskars Oficiers atgriezās pēc tam, kad 15 gadus bija nodzīvojuši Gērnsijas salā. Viņi bija izveidojuši lielisku karjeru, atraduši draugus, tur piedzima dēls un meita. Taču tik un tā jutās kā iebraucēji. Īstās mājas varot būt tikai Latvijā

Pieņemt lēmumu pēc ilgu gadu prombūtnes atsākt dzīvi Latvijā bija grūti, īpaši Aijai. Viņa Gērnsijas salā vadīja viesnīcu jūras krastā, kurā bija stipra, vairāku desmitu cilvēku liela komanda. Tagad Oskara un Aijas izveidotajā brīvdienu mājā Raxti ir tikai divi darbinieki — Oskars un Aija. Bet divatā viņi ir radījuši tik omulīgu vietu, ka tajā viegli aizmirst, ka esi ciemiņš. Naiviem zīmējumiem rotāti seni skapji, pūra lāde kafijas galdiņa vietā un mazmaizīšu smarža rada īpašu mājīgumu. Aija, Oskars un abu bērni izmanto visas iespējas, kādu nav bijis Gērnsijas salā, un viņu dzīve mazajā Kuldīgā kļūst aizvien rosīgāka un interesantāka.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu