Nebruģēsim ceļu pašlabuma meklētājiem! 2

Saeimas deputāts Gunārs Kūtris. Foto: Paula Čurkste, LETA
Andrejs Lucāns
Print Friendly, PDF & Email

Uzrakstīt šo aicinājumu izprovocēja divas valstī pazīstamas personas – Artis Pabriks un Gunārs Kūtris. Paldies viņiem!

Pabriks man ir paraugs frizūrai, bet Kūtris uzjundī atmiņā satīriķi Raikinu, proti, kad viņam uzjautāja par kāda enerģiska cilvēka sociālo stāvokli, atbilde bija izsmeļoša: „Jemu prinadļežaļi toļko usiki”(no krievu val. – viņam piederēja tikai ūsiņas). Patlaban viņi abi pamet, pieņemu, viņuprāt, grimstošos kuģus – „Vienotību” un „No sirds Latvijai”. Kā saka – politiskā oža.

Pret to varētu arī nebūt iebildumi – zudusi ticība partijas spējai realizēt pieteiktos mērķus, kas bija tik lieli un cēli! Patiesībā manu interesi izraisa partijas, kuras stiprināt viņi dodas un kuras, domāju, cer ar pienācējiem celt savus reitingus.

Artis Pabriks. Publicitātes foto

Kas ir Pabriks? Savulaik būdams ārlietu ministrs, sakarā ar pieņemto „Rezolūciju par Latvijas okupāciju” un no tās izrietošo dekolonizāciju, viņš skaidroja: „Jā, Ženēvas konvencija to nosaka… Tomēr, manuprāt, mēs nevaram pieprasīt šai iedzīvotāju daļai izbraukt no Latvijas. Ženēvas konvencija varētu noderēt, lai to starptautiski izmantotu kā argumentu Latvijas pozīciju stiprināšanai. Un tad uzsvērt: mēs šajā jautājumā piekāpjamies, taču tā ir mūsu brīva vēlme un griba, nevis tāpēc, ka kāds to drīkstētu uzspiest” („Liesma”, 21.09.2004.). Šīs gļēvās nostājas sekas – referendums par otru valsts valodu.

Kas ir Kūtris? Viņa vadītā Satversmes tiesa akceptēja uz nepatiesībām pamatotu un ar ST sprieduma nepārsūdzamības statusu nodrošinātu latviešu tautas un Latvijas valsts nodevības aktu, kas mērāms ar 1293,6 km2 Abrenes un tai pieguļošo sešu pagastu Latvijas zemes nelikumīgu un tautas neakceptētu uzdāvināšanu Krievijai (Saeima, 8.02.2007.).

Saeimas deputātu politiskās migrācijas procesus vēroju caur skata punktu – pasaki, kas ir tavi draugi, un es pateikšu, kas esi tu. Aicinu savus laikabiedrus septiņreiz padomāt, pirms izšķirties par labu partijām „Attīstībai/Par”(mentors Artis Pabriks) un ZZS (mentors Gunārs Kūtris). Atbalstīsim domās un darbos Valda Krastiņa priekšlikumu: „Saeimas vēlēšanās rudenī jāievēl jauna, mazāk šmucīga politiskā elite”!

Autors ir Andrejs Lucāns, Burtniekos

Komentāri (2)

klusais 16.06.2018. 09.31

Par Kūtri – 1996-2001. vada Finansu policijas pārvaldi. Tiem kas atceras tos laikus nav jāpaskaidro ar ko cieši saistīts.

+2
0
Atbildēt

0

altinyildiz 14.06.2018. 11.57

Vienīgā “jaunā elite” mums ir VL, taču ne jau nu LC vecbebrs, čekas kurmis Bordāns, krievu militārista, grušņika meita Potapova un kontrabandas jumts, Jurašs.

+2
-2
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu