Kaspars Misiņš, digitālais nomads

«Lai blogeris nopelnītu, nevajag daudz apmeklētāju. Vajag, lai ir «īstie» apmeklētāji. Orientējamies uz kvalitāti gan saturā, gan apmeklētāju ziņā,» saka Kaspars Misiņš. Attēlā: ar draudzeni Unu klosterī Portugālē. Foto no privātā arhīva
Ieva Puķe
Print Friendly, PDF & Email

Paša izveidotajā feisbuka vietnē Latvieši ceļo Kaspars pagājušonedēļ sniedza zinošus padomus tiem, kuru lidojumi atcelti Bali vulkāna izvirduma dēļ. Viens no Indonēzijas salas 100 000 «ķīlniekiem» bija arī viņš. Uz Bangkoku, kur paredzēts satikt draudzeni Unu Baufalu, nācās doties gan ar sauszemes, gan ar ūdenstransportu. Kaspars «nocopēja» autobusa biļetes, kas bija izpirktas vairākas dienas uz priekšu, ar prāmi no Bali sasniedza Ketapangas pilsētu Javas salā, no kuras jau var ērti nokļūt starptautiskajās lidostās Surabajā un Džakartā. «No Bali izbraukt  nav viegli. Līdz ar vulkānizvirdumu atnācis ciklons, ceļi ir pārplūduši. Runāju ar meiteni no Latvijas, viņai tūrisma aģentūra teikusi: viss kārtībā, pēc četrām dienām vari lidot no Džakartas. Nepaskaidroja, ka tikšana uz Džakartu prasīs kādas trīs dienas. Indonēzijā ātrums uz ceļiem ir tikai ap 30—40 km/h, mašīnu plūsma ļoti liela.»

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu