Rīgas domes “Vienotības” frakcija aicina LTV un LR pārtraukt sadarbību ar Rīgas domi 50

Partijas "Saskaņas"/"Gods kalpot Rīgai" Rīgas domes deputāti Vjačeslavs Stepaņenko (no kreisās), Andris Ameriks un Nils Ušakovs Rīgas domes jaunā sasaukuma pirmās sēdes laikā, kad vairākuma frakcijai pirmoreiz nācās "pasvīst" domes vadības vēlēšanu laikā.
Print Friendly, PDF & Email

Rīgas domes prakse tērēt vairākus miljonus eiro Rīgas nodokļu maksātāju naudas medijos ir apdraudējums demokrātijai un tiesiskas valsts pamatu graušana

Rīgas domes “Vienotības” frakcijas priekšsēdētājs Vilnis Ķirsis vēstulē aicina Latvijas Televīziju (LTV) un Latvijas Radio (LR) pārtraukt finansiālu sadarbību ar Rīgas domi, lai nodrošinātu sabiedriskajos medijos visaugstāko neitralitāti, aģentūru LETA informēja frakcijā.

Ķirsis ir nosūtījis vēstules LR valdes loceklei Sigitai Roķei un LTV valdes priekšsēdētājam Ivaram Beltem, aicinot atteikties no visa veida finansiālās sadarbības ar Rīgas domi, tās kapitālsabiedrībām un Rīgas brīvostu, lai arī turpmāk nodrošinātu sabiedriskajos medijos visaugstākos neitralitātes un profesionalitātes standartus.

Vēstulē deputāts uzsver, ka žurnālā “Ir” publicētajās “oligarhu sarunās” ir piedalījies arī Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks un Rīgas brīvostas valdes priekšsēdētājs Andris Ameriks (GKR) un ir apspriedis iespēju izmantot Rīgas domes un Rīgas brīvostas budžeta līdzekļus, lai ietekmētu un pirktu mediju saturu.

Ķirsis pauž pārliecību, ka līdzšinējā Rīgas domes prakse tērēt vairākus miljonus eiro Rīgas nodokļu maksātāju naudas, slēdzot līgumus ar medijiem, ir apdraudējums demokrātijai un tiesiskas valsts pamatu graušana.

LTV un LR jau ir pieņēmuši lēmumu pārtraukt sadarbību ar Ventspils pašvaldību izklaides raidījumu veidošanā, jo pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs (“Ventspilij un Latvijai”) ir bijis viens no aktīviem “oligarhu sarunu” dalībniekiem un apspriedis mediju ietekmēšanas un pakļaušanas veidus.

 

Komentāri (50)

see it here 23.08.2019. 10.35

… [Trackback]

[…] Information to that Topic: ir.lv/2017/07/07/rigas-domes-vienotibas-frakcija-aicina-ltv-un-lr-partraukt-sadarbibu-ar-rigas-domi/ […]

0
0
Atbildēt

0

สอนเทรด Forex 18.06.2019. 11.13

… [Trackback]

[…] There you will find 36892 additional Information on that Topic: ir.lv/2017/07/07/rigas-domes-vienotibas-frakcija-aicina-ltv-un-lr-partraukt-sadarbibu-ar-rigas-domi/ […]

0
0
Atbildēt

0

카지노사이트 23.06.2021. 03.24

… [Trackback]

[…] Find More here to that Topic: ir.lv/2017/07/07/rigas-domes-vienotibas-frakcija-aicina-ltv-un-lr-partraukt-sadarbibu-ar-rigas-domi/ […]

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu