Aizdomās turētie Bogdanovi piekrituši pārcelšanai citos VID amatos 21

Foto: Lāsma Gaile
Print Friendly, PDF & Email

Maksimam piedāvāts nodokļu inspektora, Kristīnei – juristes amats, saglabājot iepriekšējo algu

No pienākumu pildīšanas atstādinātās Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Finanšu policijas pārvaldes (FPP) amatpersonas Kristīne un Maksims Bogdanovi piekrituši turpināt darbu VID piedāvātajās amata vietās, aģentūru LETA informēja VID pārstāve Aļona Zandere.

Maksims Bogdanovs turpmāk būs Nodokļu parādu piedziņas pārvaldes 1.piedziņas daļas 3.nodaļas galvenais nodokļu inspektors, bet Kristīne Bogdanova būs Juridiskās un pirmstiesas strīdu izskatīšanas pārvaldes Tiesību aktu daļas galvenā juriste.

“Šorīt VID saņemti e-pasti no abiem Bogdanoviem, ka viņi piekrīt pārcelšanai. Abi Bogdanovi saglabā iepriekšējās darba algas,” sacīja Zandere. Iepriekš Zandere sacīja, ka gadījumā, ja Bogdanovi nepiekristu ieņemt piedāvātās amata vietas, viņi saglabātu esošos amatus, taču uz kriminālprocesa izmeklēšanas laiku būs atstādināti no pienākumu pildīšanas un darba algu nesaņems.

Jau ziņots, ka VID pēc informācijas saņemšanas no Drošības policijas (DP) abus Bogdanovus 13.jūnijā atstādināja no amata pienākumu pildīšanas. Bogdanovi atzīti par aizdomās turētajiem kriminālprocesā par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu.

Maksims Bogdanovs ieņēma FPP Finanšu izlūkošanas daļas operatīvās nodaļas vadītāja, Kristīne Bogdanova – FPP Pirmās izmeklēšanas daļas vadītājas amatu. DP sarīkoja kratīšanu Kristīnes Bogdanovas darba vietā. Maksims Bogdanovs ir bijušā Organizētās noziedzības un apkarošanas pārvaldes, pašreizējā AS “Ventspils nafta” grupas uzņēmuma “LasRosTrans” drošības direktora Leonīda Bogdanova dēls.

Par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu, ja to izdarījusi persona, kura bijusi brīdināta par valsts noslēpuma neizpaušanu, bet šim nodarījumam nav spiegošanas pazīmju, var sodīt ar brīvības atņemšanu līdz 5 gadiem, ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, ar piespiedu darbu vai naudas sodu.

Komentāri (21)

traductrice 17.06.2017. 04.35

Maksimam piedāvāts nodokļu inspektora, Kristīnei – juristes amats, saglabājot iepriekšējo algu

Kāda starpība, kā nosaukt amatu, ka tik piķis nesamazinās.

+4
0
Atbildēt

1

  basta > traductrice 17.06.2017. 11.45

  to traductrice

  Bogdanovu dinastija nestrādā par algu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

jurisml_inbox_lv 16.06.2017. 16.41

ēstuvē pie trauku mazgāšanas jā.

+1
0
Atbildēt

0

corey 24.06.2020. 23.23

… [Trackback]

[…] Read More Info here on that Topic: ir.lv/2017/06/16/aizdomas-turetie-bogdanovi-piekritusi-parcelsanai-citos-vid-amatos/ […]

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu