Sašķeļas Kaimiņa partijas valde, to pamet Poikāns 24

Partijas "KPV LV" dibinātājs, Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš. Foto: Ieva Lūka, LETA
Print Friendly, PDF & Email

Četri no deviņiem partijas valdes locekļiem pamet partiju, jo esot vīlušies partijas ideālos un tās līderī Artusā Kaimiņā.

Vien pāris mēnešus pēc partijas “KPV LV” izveides sašķēlusies tās vadība un četri no deviņiem tās valdes locekļiem nolēmuši partiju pamest, jo esot vīlušies partijas ideālos un tās līderī Artusā Kaimiņā, pēs Latvijas Televīzijas sižeta ziņo LETA.

Partijas valdi grasoties pamest Ilmārs Poikāns jeb “Neo”, Marita Eisaka, Uldis Neilands un Armands Kincs, kuri esot nolēmuši dibināt jaunu biedrību.

Konflikts partijas vadībā esot briedis jau kādu laiku, un pirms nedēļas partijas valdes sēdē esot bijis plānots lemt par paša Kaimiņa izslēgšanu no partijas viņa vadības stila dēļ.

Savukārt Kaimiņš apgalvoja, ka neesot zinājis par šādu biedru ieceri, taču viņš esot gatavs šādam pavērsienam, jo notikumi esot vērtējami kā politisko nelabvēļu īstenota klasiska partijas graušana no iekšpuses.

Pēc Kaimiņa vārdiem, notiekošais esot normāla partijas attīstība, turklāt valdē aizvien paliek pieci cilvēki, tātad ir kvorums un valde ir lemtspējīga.

 

Komentāri (24)

DD1 26.10.2016. 11.07

Liels gandarījums, ka Ilmārs Poikāns jeb “Neo” pametīs šo “suņa būdas” partiju. Nevar noliegt, ka arī Poikānam kā jau jaunam, aktīvam cilvēkam arī raksturīga zināma porcija anarhisma, bet viņu patiesi interesē politiskie procesi valstī un ir vēlme tos ietekmēt un uzlabot. Šajā vēlmē viņš nevar sabiedroties ar “tukšu mucu, kas tālu skan”, apzināti populistisku rupekli Kaimiņu, kas, izmantojot paviršus jaunus vai uz negatīvismu tendētus vēlētājus, cenšas veidot politisko karjeru.

Kaimiņam nav nekādu ētisku sliekšņu. Mani pārsteidz, ka pieredzējuši cienījami politiķi “uzķeras uz viņa makšķeres”, pat VVF, lai gan tajā intervijā Kaimiņš izmantoja visas savas pielīdēja, iztapoņas spējas, lai izliktos par džentelmeni un perspektīvu politiķi. Brīnos, ka VVF asā, trenētā acs nesaskatīja augstākās raudzes liekulību un inteliģences trūkumu tajā visā.

+7
-3
Atbildēt

1

  atrium > DD1 26.10.2016. 11.27

  DD1

  VVF, tāpat, kā divi citi “cienījami politiķi”, viņas sugasbrāļi: Godmanis un Šļesers arī mēdz kļūdīties, piedevām jāņem vērā čekas viķirānes desmitiem gadu ilgā kalpošana “Vairoga un Zobena” ordenim.

  +2
  -7
  Atbildēt

  0

Absints 26.10.2016. 10.46

Diemžēl jaunās partijas virspusē var uznest tikai populisma vilnis. Attieksme pret Kaimiņu varētru būt līdzīga kā pret Trampu – napatīk man valība, mepatīk man valsts politika, balsošu pret… jeb tas ir- par Trampu, Kaimiņu, Žirinovski vai līdzīgiem. Moš, kas mainās….

Poikāns ir parāk loģisks un… naivs. Donkihotus atbalsta, bet par tiem nebalso. Bez tam vņš tomēr ir zaglis, lai arī kā šo datu zagšanas faktu mēģina sapīt ar “vispārējo sociālo labumu”, ko zagtie dati deva.

Kaimiņu var atbalstīt tāda paša tipa cilvēki – krogus skandalētāji, lūrētāji (fimētāji), rupji, netaktiski un nepieklājīgi vēlētāji. To ka tādi būs, nešaubos. To ka tādu būs daudz- šaubos.

Bez tam Kaimiņa nekonkrētība (labi zinu kā šitā ir slikti, un re ku pat nofilmēju, zinu, ka jālabo, jāpārorganzē, jāsoda, jāmaina…. bet nezinu konkrēti kā..) domājošos vēlētājos nevieš uzticību… Man personīgi sen ir apriebušis Saeimas puritāniskie, morāli pareizie likumi, ko producē Saeima, bet kurus valsts nu nekādi nevar izpildīt. (tikumības likums, smēkēšana uz balkoniem, divlitrenes…). Ievēlot Kaimiņu, būs tieši tas pats… Saeimā tomēr vajadzētu būt cilvēkiem ar smadzenēm, bet tas gan laikam ir nereāli Latvijai.

Joprojām gaidu, ka parādīsies Vienotības aizstājējs, jo nupat jau ir skaidrs, ka tā vairs nepacelsies. Joprojām nesaprotu, ko gaida Vienotības labējais spāŗns..

+9
-6
Atbildēt

10

  atrium > 26.10.2016. 11.17

  Ķīps

  Kaimiņu var atbalstīt tāda paša tipa cilvēki – krogus skandalētāji, lūrētāji (fimētāji), rupji, netaktiski un nepieklājīgi vēlētāji.

  Kūlas (atkritumu urnu, šķūnīšu u.c.) dedzinātāji noteikti par Kaimiņu nebalsos, postītāju vēlmēm atbilst Vienotība un SC. Poikāna kungu, būdams smagā pālī, dēvēt par zagli, gan bez kāda pamata, varbūt varētu atļauties vien tāds, kurš pašrocīgi būs pielicis treknu punktu Vienotības prokremliskai kleptokrātijai un sodomijai.

  +2
  -8
  Atbildēt

  0

  Skumjais Bruņinieks > 26.10.2016. 11.55

  uz ķīps

  Būs jau būs Vienotība nākamajā Saeimā, kur tad šī paliksies…

  Sagrābstīs tagad uz pašvaldības vēlēšanām pie sevis kādreiz močītās partijas(“Kremļa projektus”), kaut kā nostartēs, bet Saeimas vēlēšanās savus 8-10% dabūs. Lembergam un Sistēmai Vienotība ir vajadzīga, jo tā jau ir piejaucēta, tā ir prognozējama un tai tiesiskums, cīņa pret korupciju nav vairs aktuāla. Arī pret pašas pasaukto smagos noziegumos apsūdzēto Vienotībai nav vairs pretenziju, tā kā partijai ir nākotne Lemberga aitu un aunu karaļvalstī. Kalpos, kā tvaika nolaidējpartija priekš “džerīšiem”.. Varēs pa retam izpildīt savu veco dziesmu un pavaukšķēt uz Lembergu, līdz ar to novedot ekstāzē tos Vienotības ortodoksāļus, kuriem smagos noziegumos apsūdzētais ir kā kauls rīklē. Bet to jau mazais Aivars atļauj darīt(dažreiz pariet uz viņu), no tā tam ne silts, ne auksts…tik roku nedrīkst pacelt, par to pienākās sods viņa nozagtajā karaļvalstī.

  Starp citu, tie 10% bija arī īstais Vienotības rezultāts pagājušajās Saeimas vēlēšanās, bet pārējais pienāca ar blēdīšanos(individuālisti, reģionu piesaiste, nosisto konkurentu uzsūkšana).

  Kaimiņš arī būs, jo viens nekaitīgs kumēdiņu taisītājs ir vajadzīgs, kas arī kalpo par tvaika nosūcēju.

  Kaimiņš Saeimā ir kā tāds sētas krancis, kas dārza piknikā uz visiem skaļi rej, bet nekož. Pie šuneļa – vaukšķētāja visi ir pieraduši un tautas kalpi piecieš pat to, ka vaukšķis ik pa brīdim pie kāda pienāk, paceļ kāju un apslapina deputātam bikšu staru.

  Šo procedūru, kad Kaimiņš, intervējot savus kolēģus un filmējot, vienlaicīgi vēl ir pacēlis kāju un urinē uz viņiem, tautas kalpi uztver ar stoisku mieru.

  Ps

  Vienotību ievēlēs vai neievēlēs, nekāda starpība nebūs, tik un tā Sistēmas partiju Saeimas vairākums ar smagos noziegumos apsūdzēto noteiks Latvijas nākotni. Protams, prātīgam novērotājam liksies dīvainas acīmredzamās nesakritības starp “Nākotnes nama” iekšpuses vīziju un to, kas notiek patiesībā valstī ārpusē.

  Bet kuru tas interesē, palikušie latvieši tagad savā valstī ne vis dzīvo, bet izdzīvo..

  +1
  -6
  Atbildēt

  0

  zanE > 26.10.2016. 17.39

  ….Kristap…nu, varbūt ir prātīgāk nerunāt par tēmu, ko nesaproti…to, ka Poikānam neesmu ļāvusi negodīgā veidā iegūt datus par manu uzņēmējdarbību un…pie tam – līdz šim brīdim nav noskaidrots, kur un kam viņš šos datus nodevis tālāk, kā tie ir izmantoti, kā rokās nonākuši – to Tu vēlies nosaukt par godīgu rīcību?…viņam nebija tiesību rakņāties VID datu bāzē un 3 mēnešus lejuplādēt datus, kas neattiecas uz viņu personiski…un tā IR zagšana, lai cik cēlu mērķu vārdā NEO cenšas attaisnoties un glābt savu ādu…

  …viņš nozaga ne tikai uzņēmēju (juridisku personu) datus, bet arī fizisku personu datus…un tas ir noziegums!…

  +3
  -5
  Atbildēt

  0

  kristaps_freimanis > 26.10.2016. 17.09

  “Poikāna publicētā informācija nebija publiska”

  ===

  Poikāna publicēto informāciju VID (apgalvo, ka netīšām) jau bija publicējis (stāsta, ka koderu kantora defekts). Tas, ka Poikāns jau publiskotu informāciju nopublicēja atkārtoti, nav nekāds pārkāpums.

  +2
  -4
  Atbildēt

  0

  kristaps_freimanis > 26.10.2016. 16.31

  ” Bez tam vņš tomēr ir zaglis”

  ===

  Derētu beigt muldēt. Publicētu (publisku) datu iegūšana nav zagšana. Tas, ka VID un šamējos apkalpojošie līkrocīši nopublicē to, ko nedrīkst, nekādi nav Poikāna vai kāda cita vaina.

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  maču-pikču > 26.10.2016. 23.07

  >Neticis

  Ja Neo būtu trauksmes cēlājs, nākošā dienā vērstos VID ar brīdinājumu par kļūdu sistēmā. Neo nav vidusskolnieks, kam sagribējies padižoties ar valsts institūciju čakarēšanu, bet profesionālis, kurš apzinājās, kādus riskus rada tāda kļūda. Ko Neo darīja? Neziņoja, bet velnszina kādu iemeslu dēļ mēnešiem atsūknēja miljoniem failus un štukoja ko ar tiem darīt. Profesionāļi tā nerīkojas, tā rīkojas hakeri. Mākslīgā intelekta pētnieks pieļāva kļūdu, par ko tam pienākas sods, kā ikvienam mirstīgajam par negodprātīgu rīcību.

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  mūsu alus > 27.10.2016. 23.47

  “Likumpaklausīgajiem” ļaužiem bez tiesas un izmeklēšanas pašiem viss ir skaidrs un viņi gatavi uz linča tiesu 🙂

  Mīlīši, ja jau esat par likumu, tad pievaldiet mēlītes veicot darbības pirms (vai pēc, atkarībā no panta)galīgā tiesas lēmuma, kuras var kvalificēt par neslavas celšanu, vai arī jums nav nekādu morālu tiesību kaut ko pārmest Neo, ja paši cenšaties spēlēt ar tām pašām kārtīm.

  http://ritakafija.lv/2016/09/augstaka-tiesa-atcel-spriedumu-kura-neo-bija-atzits-par-vainigu/

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Neticis > 26.10.2016. 21.21

  Ķīp, kopēšana, lai arī nelegāla, nav zagšana.

  Un, no sabiedrības viedokļa raugoties, Neo bija trauksmes cēlājs, nevis nelegāls kopētājs.

  https://www.youtube.com/watch?v=GU7axyrHWDQ

  +4
  -3
  Atbildēt

  0

  Absints > 26.10.2016. 17.00

  Labi, nopublicēšu Jūsu bankas pieejas informāciju…

  Poikāna publicētā informācija nebija publiska. Pie kam Latvijā ir personas datu aizsardzības likums… Kam tas domāts? Kaķiem?

  +4
  -2
  Atbildēt

  0

  andrejs > 26.10.2016. 17.10

  Pie kam Latvijā ir personas datu aizsardzības likums…

  ————-

  Jā, jā – noteikti.

  Kā Latvijā Euro Parks var tikt pie maniem datiem, ja viņiem bija pieejams tikai manas mašīnas numurs? Nesen šie uzlika man pašu izdomātu “naudas sodu” – uzvārds, adrese, personas kods – viss šiem ir zināms. Cik tas ir likumīgi?

  +3
  0
  Atbildēt

  0

Skumjais Bruņinieks 26.10.2016. 09.47

Kaimiņš varētu pacelt Vienotības kritušo “labklājības” karogu, klāt vēl piesolot “lai vienmēr būtu saule” un vienreiz gadā skaistu “zelta rudeni”..

Artuss ir Tvaika ielas ekspress vilciens, kas var ievizināt Saeimā dajebko, bet kaut kāds Poikāns Kaimiņam ir tukša vieta, jo pie siles gribētāji mudž apkārt un rindā stāv.

Ja gribi būt gaidīts Tvaika ielas ekspresī, neko īpašu no Tevis neprasa – ir tikai jāmāk nopietni, savaldot smieklus, skatīties Artusa vājprātīgajā sejā. Katram jaunatnācējam partijas galva uzdod vienkāršu jautājumu – “..vai Tu zini, kas es esmu..?. Saņēmis apstiprinošu atbildi, Tvaika ielas ekspress vilciena “Sarkandaugava – Jēkaba iela” vadītājs izsniedz plakanu konjaka pudelīti, kuru ērti nākamais tautas kalps var paslēpt žaketes krūšu kabatiņā un starpbrīžos tualetē iešmigot.

Un lai deputāti no pārējām partijām netaisa muļķīgus ģīmjus un neprasa, kā tāds Kaimiņš te uzradās un spieto – šis kukainis ir Jūsu pašu izauklētais bērniņš, tautas kalpu darba kopprodukts un sausais atlikums.

+9
-7
Atbildēt

4

  atrium > Skumjais Bruņinieks 26.10.2016. 11.04

  Ēriks

  Izskatās, ka Zatļers elektorātam, kas parasti gatavs konfekti smukā papīriņā apēst ar visu papīriņu, arī ja konfektes vietā iesaiņots kas neēdams vai pat indīgs, ir veicis pamatīgāko poti un atkārtota vakcinācija čevera, zīgerista, šļesera balsotājiem nebūs vajadzīga vēl gadus 15.

  +5
  -7
  Atbildēt

  0

  andrejs > Skumjais Bruņinieks 26.10.2016. 14.22

  Zatlers teica: Kas es esmu?

  Dāņu avīze jau iepriekš atbildējusi – Par Latvijas prezidentu ievēlēts korumpēts dakteris (patiesībā valsts slimnīcas direktors).

  +3
  -4
  Atbildēt

  0

  lno > Skumjais Bruņinieks 26.10.2016. 13.18

  Vai tu zini?,kas es esmu

  Kas tad nepatîk? Zatlers śo jautâjumu uzstãdîja sev, Kaimińś citiem:)

  +5
  -4
  Atbildēt

  0

  Ēriks > Skumjais Bruņinieks 26.10.2016. 09.55

  Oi,nebūs viegli pēc zatlerbandas uzmetiena kādiem jauniem kaimiņiem vairs tikt Saeimā,Zatlers visu vēlētāju uzticības kredītu izsmēlis.

  +5
  -4
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu