Gāzes eksplozija Liepājā notikusi nelegāla pieslēguma rezultātā (papild.) 19

Gāzes eksplozījā cietušais nams Liepājā. Foto no portāla liepajniekiem.lv

Gāzes eksplozijā cietuši septiņi cilvēki, starp cietušajiem ir bērni

Gāzes eksplozija Liepājā notikusi nelegāla pieslēguma rezultātā, aģentūrai LETA pavēstīja AS “Latvijas Gāze” preses sekretārs Vinsents Makaris.

Ēkai bijis dabasgāzes pieslēgums, taču konkrētajam dzīvoklim, kurā notika sprādziens, dabasgāzes padeve bija atslēgta 2008.gadā.

Kā uzsvēra Makaris, sprādziens nav noticis uzņēmuma aparatūras vainas dēļ. Tas bijis iespējams, jo bija izveidots nelegāls pieslēgums. Precīzus notikušā apstākļus noskaidros izmeklētāji, piebilda uzņēmuma pārstāvis.

Sestdien gāzes eksplozijā Liepājā cietuši septiņi cilvēki. Starp cietušajiem ir arī bērni, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Izsaukumu uz notikuma vietu Vānes ielā 11 glābēji saņēma pēc plkst.22. Piecstāvu mājas otrā stāva dzīvoklī bija notikusi gāzes eksplozija un dzīvoklis aizdedzies.

Negadījumā cieta septiņi cilvēki. No tiem trīs vīrieši, divas sievietes un divi bērni, kuriem bija divi un trīs gadi. Kopumā VUGD darbinieki izglāba sešus cilvēkus.

Visi mājas iedzīvotāji pēc gāzes eksplozijas tika evakuēti. Savukārt visvairāk cietušā ēkas otrā stāva iemītnieki izmitināti dienesta viesnīcā.

Kā vēsta portāls “Liepajniekiem.lv”, nelaimes vietā strādāja piecas ugunsdzēsēju ekipāžas, utokāpnes, kā arī četras Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta ekipāžas un policija.

Kā portālam pastāstīja VUGD Kurzemes reģiona brigādes Liepājas 2.daļas komandieris Vidmants Jonkus, seši cilvēki bija cietuši eksplozijā, bet vēl viens saindējies ar degšanas produktiem, kad pēc sprādziena izcēlās ugunsgrēks.

Pēc Jonkus teiktā, vissmagāk cietis vīrietis, kura mājoklī notika eksplozija. Viņš ievietots slimnīcā un mediķi cīnās par vīrieša dzīvību. Cik smagas ir pārējo cietušo traumas, pagaidām nav zināms.

Pirmatnējā informācija vēsta, ka eksplozijas iemesls, visticamāk, bijusi gāzes noplūde no gāzes vada vienā no ēkas otrā stāva dzīvokļiem.

Kā portālam “Liepajniekiem.lv” pavēstījuši apkārtnes iedzīvotāji, sprādziens bijis milzīgs. Tā rezultātā Vānes ielas 9.namam vairākiem dzīvokļiem gan saplaisājuši, gan arī izbiruši logu stikli. Bet pie Vānes ielas 11.nama (pretējā pusē eksplozijas vietai) kādai automašīnai izbiris aizmugurējais logs. Tāpat logi izbiruši lielai daļai ēkas, kurā notika sperādziens.

Jonkus teicis, ka milzu postījumus sprādziens nodarījis ēkai, kurā tas notika: “Otrajā stāvā visiem 14 dzīvokļiem ir izgāztas durvis, līdz ar ko ēkas otrais stāvs ir neapdzīvojams.”

(papildināta no sākuma)

Komentāri (19)

… [Trackback]

[…] There you will find 76787 more Information to that Topic: ir.lv/2014/07/06/gazes-eksplozija-liepaja-cietusi-septini-cilveki/ […]

0
0
Atbildēt

0

Zeitarbeit Pflege 11.08.2020. 23.43

… [Trackback]

[…] Read More on that Topic: ir.lv/2014/07/06/gazes-eksplozija-liepaja-cietusi-septini-cilveki/ […]

0
0
Atbildēt

0

Daina 07.07.2014. 01.51

Auto līzings

Tu gribi nopirkt auto

vai tev pieder auto

• Kopējais finansējums ir līdz 20000EUR

• Līzinga termiņš ir līdz 60 mēnešiem

• Finansējums līdz pat 90% no auto vērtības

http://goo.gl/rIlG5G

Kredīts

Nekustamā īpašuma iegādei

vai pret īpašuma ķīlu

• Kredīta termiņš: no 6 mēnešiem līdz 20 gadiem

• Minimālā summa: no 711.44EUR

• Maksimālā summa: nav ierobežojumu

• Procentu likme: no 1,25% mēnesī

http://goo.gl/rIlG5G

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu