Obama un Klintons noliek vainagu uz Džona Kenedija kapa 31

ASV prezidents Baraks Obama kopā ar sievu un bijušais prezidents Bils Klintons un Hilarija Klintone godina Džona Kenedija piemiņu Ārlingtonas kapsētā. Foto: AFP/LETA

Piektdien aprit 50.gadskārta kopš prezidenta Džona Kenedija nāves

ASV prezidents Baraks Obama trešdien nolika vainagu uz bijušā prezidenta Džona Kenedija kapa Ārlingtonas kapsētā, ievadot piemiņas pasākumus pirms 50.gadskārtas kopš viņa noslepkavošanas atentātā Dalasā.

Vainaga nolikšanas ceremonijā piedalījās arī bijušais prezidents Bils Klintons, kam līdz ar citiem ievērojamiem amerikāņiem pirms brīža Obama bija pasniedzis Prezidenta Brīvības medaļu, ziņo LETA/BBC.

Starp šogad apbalvotajiem bija arī televīzijas zvaigzne Opra Vinfrija, jau mūžībā aizgājusī astronaute Salija Raida un feministe Glorija Šteinema.

Prezidenta Brīvības medaļu tās pašreizējā versijā iedibināja Kenedijs, lai gan viņš pats tā arī nepiedzīvoja tās pirmās pasniegšanas reizi.

Pie Kenedija kapa līdz ar Obamu un Klintonu trešdien atradās arī noslepkavotā prezidenta tuvinieki. Ar publiskiem paziņojumiem Obama klajā nenāca.

50.gadskārta kopš Kenedija nāves aprit piektdien.

 

Komentāri (31)

… [Trackback]

[…] There you can find 87523 additional Info on that Topic: ir.lv/2013/11/21/obama-un-klintons-noliek-vainagu-uz-dzona-kenedija-kapa/ […]

0
0
Atbildēt

0

… [Trackback]

[…] Find More to that Topic: ir.lv/2013/11/21/obama-un-klintons-noliek-vainagu-uz-dzona-kenedija-kapa/ […]

0
0
Atbildēt

0

สอนเทรด Forex 18.06.2019. 11.01

… [Trackback]

[…] There you can find 43955 additional Information on that Topic: ir.lv/2013/11/21/obama-un-klintons-noliek-vainagu-uz-dzona-kenedija-kapa/ […]

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu