NEPLP jauno LTV vadību nosauks tikai nākamgad 34

Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) priekšsēdētājs Ainārs Dimants (no kreisās) un NEPLP loceklis Gints Grūbe piedalās NEPLP sēdē. Foto: Edijs Pālens, LETA
Print Friendly, PDF & Email

Jaunie LTV valdes locekļi jāapstiprina līdz nākamgada februārim

Jaunais Latvijas Televīzijas (LTV) valdes priekšsēdētājs un ģenerāldirektors, kā arī pārējie divi valdes locekļi tiks apstiprināti, vēlākais, 2013.gada 14.februārī, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) loceklis Gints Grūbe.

Pieteikšanās uz trīs vakancēm, kurām katrai ir sava specifika – satura jeb programmu direktors, finanšu direktors un LTV vadītājs-ģenerāldirektors – varēs notikt līdz 2013.gada 15.janvārim, kad sāksies kandidātu izvērtēšanas un atlases process.

Grūbe stāstīja, ka šādi termiņi iekļauti LTV valdes locekļu atlases konkursa nolikumā, kurš oficiāli tiks publiskots trešdien. Uzvarētājus apstiprinās NEPLP, taču lielā mērā pēc personālatlases kompānijas rekomendācijām, lai atlases procesā būtu kāds “neatkarīgs spēks un nevarētu pārmest, ka izvēlē lomu spēlējušas NEPLP simpātijas”, sacīja Grūbe.

Savukārt personālatlases kompāniju izvēlēsies konkursā, kas noslēgsies 18.decembrī. Izvēlētā personālatlases kompānija varēs arī nākt ar ieteikumiem valdes locekļu amatiem, izmantojot zināšanas un kontaktu tīklu.

Medijos jau izskanējis, ka Edgars Kots, kurš patlaban vada LTV kā ģenerāldirektors, atkārtoti uz šo amatu nekandidēs, par galveno iemeslu minot nespēju pārliecināt likumdevējus palielināt sabiedriskās televīzijas finansējumu.

Kā skaidroja Grūbe, nolikums arī paredz, ka valdes locekļu amata kandidāti izvēles procesa gaitā piedalās publiskās diskusijās un tiekas ar LTV darbiniekiem, lai dalītos savā redzējumā par sabiedriskās televīzijas attīstību un vadības nākotnes uzdevumiem.

 

Komentāri (34)

buy marijuana online UK 10.10.2021. 17.08

… [Trackback]

[…] Info on that Topic: ir.lv/2012/11/21/neplp-jauno-ltv-vadibu-nosauks-tikai-nakamgad/ […]

0
0
Atbildēt

0

knockoff panerai pam 297 28.09.2021. 09.40

… [Trackback]

[…] Information on that Topic: ir.lv/2012/11/21/neplp-jauno-ltv-vadibu-nosauks-tikai-nakamgad/ […]

0
0
Atbildēt

0

hayvan pornosu 18.08.2019. 21.52

… [Trackback]

[…] Info on that Topic: ir.lv/2012/11/21/neplp-jauno-ltv-vadibu-nosauks-tikai-nakamgad/ […]

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu