Aptauja: Obamam un Romnijam līdzīgas izredzes uzvarēt 18

ASV prezidents Baraks Obama. Foto: AFP/LETA

Tomēr visās aptaujās svārstīgajos štatos Obamam ir neliels, tomēr nozīmīgs pārsvars

ASV prezidentu Baraku Obamu un republikāņu pretendentu uz Balto namu Mitu Romniju atbalsta vienāds skaits amerikāņu vēlētāju, liecina svētdien publicētās aptaujas dati.

Laikraksta “The Wall Street Journal” un telekanāla NBC ziņu dienesta aptaujā konstatēts, ka par Obamu gatavi balsot 48%, bet Romniju – 47% vēlētāju, kas statistiski nozīmē neizšķirtu, zinot, ka kļūdas robeža ir plus mīnus 2,55 procentpunkti, raksta LETA/AFP.

“Šī aptauja apliecina, ka kampaņas rezultāti valsts mērogā ir ļoti, ļoti līdzīgi,” norādīja aptauju speciālists republikānis Bils Makinterfs, kurš šo pētījumu veicis kopā ar demokrātu Pīteru Hārtu. “Tas ir neizšķirts,” piebilda Hārts. “Šīs vēlēšanas izšķirs vēlētāju aktivitāte.”

No 1. līdz 3. novembrim veiktajā aptaujā izvaicāti 1475 cilvēki, kas domā piedalīties vēlēšanās. Šajā aptaujā konstatēta tāda pat situācija kā citos pētījumos, kuros arī atklāts, ka rezultāti ir pārāk līdzīgi, lai jau tagad varētu nosaukt uzvarētāju.

Tiesa gan, visās aptaujās Obamam svārstīgajos štatos, kas galu galā izšķirs vēlēšanu rezultātu, ir neliels, tomēr nozīmīgs pārsvars, kas ļauj raudzīties ar zināmu optimismu uz viņa pārvēlēšanu.

 

Komentāri (18)

Sandris Maziks 05.11.2012. 11.22

korporācija konsolidācija
Saprotama lieta, ka tev, ka LPP(pidaru partijas) aktivistam milaks ir Pirmais ASV Geju prezidents.

+2
0
Atbildēt

6

  dzerkaleliva > Sandris Maziks 05.11.2012. 11.23

  Vēlējos tev pajautāt vai esmu tevi kādreiz privāti apvainojis? Vai vēlies, lai to daru? Tici man, māku to 10 reiz labāk par tevi. Esmu šeit daudziem novērojis tādu slimīgu vēlmi. Tas laikam palīdz celt pašapziņu, citu apsaukāšana?
  ————————–
  Līdz šim gan visās vēlēšanās esmu balsojis par radikāliem nacionāļiem. Palūgšu tevi to vienreiz par visām reizēm iegaumēt un esmu Krievijas, bezdarba un konsolidācijas ienaidnieks. Lūdzu uzraksti to sev uz pieres un beidzot atceries.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  Sandris Maziks > Sandris Maziks 05.11.2012. 11.36

  korporācija konsolidācija
  “Vēlējos tev pajautāt vai esmu tevi kādreiz privāti apvainojis?”
  “Līdz šim gan visās vēlēšanās esmu balsojis par radikāliem nacionāļiem.”
  “Palūgšu tevi to vienreiz par visām reizēm iegaumēt un esmu Krievijas ienaidnieks”

  1.Ja atzit kada piederibu LPP bija apvainojums, bet ta nav tiesa, ludzu piedosanu
  2.Neesmu manijis Latvija “radikālus nacionāļus” velesanu sarakstos, ne tik ne.
  3.Vai krievijas ienaidnieks ka “parstartetajs”, Obama, vai kadi bija Ruzvelts un Kenedijs?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  dzerkaleliva > Sandris Maziks 05.11.2012. 11.40

  Citētājs atradies, pacitē labāk savus tekstus un patiesības pēdējās instances nesējs.
  Tavs Putins būtu varen laimīgs ja Romku ievēlētu, nebūtu nekāda pārstartēšana jāievēro un varētu atkal Gruziju okupēt.
  Tavai zināšanai Klintona laikā bombardēja serbus, kuri to bija pelnījuši, nevis vjatnamiešus vai irākiešus, kuri to absolūti nebija pelnījuši un līdzīgi ir Obamas laikā. Pa zobiem dabon tie, kuriem to tiešām vajag, nevis atkal kāda Irāna vai palestīnieši.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  dzerkaleliva > Sandris Maziks 05.11.2012. 11.43

  0
  0
  Atbildēt

  0

  grislits > Sandris Maziks 05.11.2012. 15.07

  korporācija konsolidācija: Līdz šim gan visās vēlēšanās esmu balsojis par radikāliem nacionāļiem. Palūgšu tevi to vienreiz par visām reizēm iegaumēt un esmu Krievijas, bezdarba un konsolidācijas ienaidnieks.

  _____________________________________

  Ko tu te lej “korporatīvais investor”. No kur laika tad korporacija konsolidacija (pirms tam pacietīgais investors) no SC/LPP ir pārmeties uz nacionāļiem un Krievijas neieredzēšanu? Di**t vajag mazāk… (atvainojos pārējiem par rupjību).

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Sandris Maziks 05.11.2012. 11.59

Ari starp “demokratiem” gadas pa normalam, kads bija Trumens, bet “republikaniem” pa kroplim, kads bija Putina draudzins, Buss. Huseina rezims bija jalikvide un tas bija jaizdara vel 1991. gada. Iebrukums Afganistana, kas saseja rokas Taleban, bet atraisija teroristu bandai НКВД-РПЦ un tas algotai un koordinetai al-Qaedai, bija noziegums, ko Obama, nez kapec, nepartrauca.

+1
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu