Liepnieks un Jēkabsons pamet darbu Abdulmuslimova holdingā 28

Jurģis Liepnieks. Foto: Rūta Kalmuka, F64
Print Friendly, PDF & Email

Abdulmuslimovs gribot pakāpeniski atteikties no uzņēmumiem, kas nav saistīti ar pamatbiznesu – pārtikas ražošanu

Sabiedrisko attiecību speciālists Jurģis Liepnieks un ekspolitiķis Ēriks Jēkabsons atstājuši Bislana Abdulmuslimova vadītā SIA “AB Holding” vadības amatus. Liepnieks vairs nav padomes priekšsēdis, bet Jēkabsons – padomes loceklis, informē uzņēmuma prezidents Bislans Abdulmuslimovs.

“Uzņēmums ir nolēmis pakāpeniski atteikties no līdzdalības uzņēmumos, kuru darbība nav saistīta ar holdinga pamatbiznesu – pārtikas ražošanu un pārstrādi. Šajās nozarēs esam sevi pierādījuši kā stabili spēlētāji un nākotnē visus spēkus un uzmanību vēlamies koncentrēt tikai šajā virzienā,” norāda Abdulmuslimovs.

Liepnieks portālam “Nozare.lv” uzsvēris, ka ir atlaists no darba padomē “saskaņā ar savstarpēju vienošanos”.

“Abdulmuslimovs nolēmis pievērsties tikai pārtikas biznesam, līdz ar to vairs nevēlas turpināt līdzdalību SIA “Freedomlab”, kas savukārt ir portāla “puaro.lv” īpašnieks un operators,” sacīja Liepnieks.

Turpmāk Liepnieks nodarbošoties tikai ar izdevējdarbību, kā arī galvenā redaktora statusā turpinās darbu minētajā portālā.

Arī Jēkabsons norādīja, ka darbu holdingā atstājis uz savstarpējās vienošanās pamata. “Vienojāmies par šādu soli savstarpēji. Mana tālākā darbība joprojām skars jomu, kas attiecas uz dažādiem projektiem saistībā ar ASV un Latviju,” sacīja Jēkabsons.

Adulmuslimova dibinātais “AB Holding” apvieno tādus uzņēmumus kā “Rēzeknes gaļas kombināts”, “Daugavpils gaļas kombināts”, “Karavela”, “Ventspils zivju konservu kombināts” u.c. Savukārt kopā ar uzņēmēju Vasiliju Meļņiku viņam pieder SIA “Baltijas marka”.

Uzņēmuma padomē darbojas arī “Rēzeknes gaļas kombināta” līdzīpašnieks Guntis Piteronoks un zivjrūpnieks Andris Bite. Vienīgais “AB Holding” valdes loceklis ir Abdulmuslimovs.

Pašam Abdulmuslimovam, pēc “Lursoft” datiem, “AB Holding” pieder tikai 0,1% kapitāldaļu, savukārt pa 5,55% kapitāldaļu pieder 18 uzņēmumiem, no kuriem daži ir labāk zināmi, bet daži – plašākai sabiedrībai nepazīstami. Tie ir – AS “Ventspils zivju konservu kombināts”, SIA “Freedomlab”, SIA “GoAdventure”, SIA “Vērdiņš pluss”, SIA “RGK Security”, SIA “A.R. BCC”, SIA “AZ-Inter”, SIA “Baltic Metal Company”, SIA “Bars Security Inkasso”, SIA “Baltic Wood Company”, SIA “Daugavieši”, SIA “Daugavpils gaļas kombināts”, SIA “Karavela”, SIA “Latbord”, SIA “Pildne”, SIA “RGK būve”, SIA “Skonto FC” un SIA “Rēzeknes gaļas kombināts”.

 

 

Komentāri (28)

kkristaps 10.09.2012. 15.31

No malas izskatās, ka Abdulmuslimovs būs sapratis, ka ar diegiem nav aršana. Liepnieks vismaz var noderēt manipulēšanai ar sabiedrisko domu, bet no Jēkabsona, kā liecina viņa karjeras peripetijas, jēgas ir mazāk nekā cāļa kājā gaļas. Protams, tas ir tikai un vienīgi mans subjektīvais viedoklis.

+10
-1
Atbildēt

1

  dace_ampermane > kkristaps 10.09.2012. 16.48

  Picasso

  Protams, tas ir tikai un vienīgi mans subjektīvais viedoklis.

  Un par to Tev liels paldies 🙂

  +3
  0
  Atbildēt

  0

Sanšains 10.09.2012. 15.46

Kāds informētais varētu mums pastāstīt, kas tad ir tas spēks, kurš piespieda čečenu pierauties…

+8
-2
Atbildēt

3

  Sanšains > Sanšains 11.09.2012. 00.16

  olivijasmamma –

  Varbūt tas ir viens un tas pats variants.:)

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  Janis > Sanšains 10.09.2012. 16.04

  Varētu būt saistīts ar neseno Daugavas lietu un SAB.

  +6
  0
  Atbildēt

  0

  Alise Bērziņa > Sanšains 10.09.2012. 18.34

  harim-viņiem bija nesaprašanās par dažām sūrām Korānā.2.variants-cien.čečenu uzņēmējs teica-kāda šaitana pēc jūs,liekēži,esat man vajadzīgi,ja neko nevarat nokārtot.

  +9
  0
  Atbildēt

  0

Sandris Maziks 10.09.2012. 20.46

dzeris49
Jekabsons aiziet, kas tad uztures sakarus starp VL un Kadirova parstavi Abdulmuslimovu, kas ienesis naudinu VL melnaja kase? Ka turpmak bez VL atbalsta Bislans uztures savu kriminalo biznesu Latvija, vai tiesam vinam bus jaiet pie Zatlera un Usakova?

+7
-1
Atbildēt

4

  ilmisimo > Sandris Maziks 11.09.2012. 10.04

  alīdzinot ar Kadirovu pat viņa draugs Putins nobāl
  ____________________________ Tomēr:

  Salīdzinājumā Ar Aivaru Lieluo un Šausmīguo viņi abi ir tikai
  oktobrēnu vadītājs un
  pionieru pulciņa bundzinieks!

  0
  -4
  Atbildēt

  0

  ilmisimo > Sandris Maziks 11.09.2012. 11.26

  Ūja! dzeri49!

  vai tad Ventspils vairs nav lielāka par Maskavu un Ventspils kardināls varenāks par Moskovijas caru?

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  mary75 > Sandris Maziks 11.09.2012. 11.00

  lama – saprotu to tavu sāpi par Aivaru, galu galā, daudzās lietās viņa un VL viedoklis pilnībā sakrīt, kaut kur jau “radniecīgas dvēseles”, bet, kurš teica, ka pasaulē viss iekārtots taisnīgi, ne viņš pirmais cieš no tiem riebīgajiem sorosītiem.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  mary75 > Sandris Maziks 11.09.2012. 06.29

  Ļatvijā ir cilvēki, kas svēti tic, ka kāds čečenis kaut kur var taisīt kādu kaut cik nozīmīgu biznesu, nemaksājot nodevas Kadirovam un nepārstāvot tā interses.
  Salīdzinot ar Kadirovu pat viņa draugs Putins nobāl.
  Kadirovs tādus un savus politiskos pretiniekus no čečeņu vidus vienkārši novāc, lai kur viņi neatrastos.
  Tāpēc Jēkabsona sakari ar Abdulmuslimovu nebūt nav tik nevainīgi, kā varētu domāt.

  +4
  -1
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu