Likvidēts aizdambējums Mārupītes caurtekā 13

Plūdi Pārdaugavā. Foto: Lita Krone
Print Friendly, PDF & Email

Tuvākajā laikā ir sagaidāma ūdenslīmeņa krišanās applūdušajās teritorijās

Pirmdienas vakarā avārijas dienestu darbiniekiem izdevies likvidēt Mārupītes aizdambējumu Pārdaugavā, tomēr notikuma vietā vēl joprojām ir augsts ūdens līmenis, strādā pašvaldības dienesti, vēsta aģentūra LETA.

Ūdenslīmenis Pārdaugavā esošajā Mārupītē pirmdien pēcpusdienā bija tik augsts, ka applūda Latvijas Dzelzceļa vēstures muzeja āra ekspozīcija. Plūdos cietušas arī vairākas Arkādijas parka apkārtnes dzīvojamās mājas un noliktavas.

Plaši satiksmes ierobežojumi saglabāsies, kamēr ūdenslīmenis atgriezīsies ierastajā augstumā. Slēgta transporta kustība Uzvaras bulvāra posmā no Raņķa dambja līdz Eduarda Smiļģa ielai, kā arī Jelgavas iela posmā no Akmeņu ielas līdz Vienības gatvei. Applūdis arī ugunsdzēsēju depo Akmeņu un Jelgavas ielas krustojumā. Tāpat cietušas sešas ēkas Akmens ielā. Ojāra Vācieša ielā divām ēkām applūda pagrabi un pagalmi. Pagrabs applūda arī ēkai Hermaņa ielā.

Autovadītāji aicināti par apbraucamajiem ceļiem izmantot Raņķa dambi virzienam uz Āgenskalnu un Mūkusalas ielu virzienam uz Torņakalnu. Plūdu apkārtnē vairākos krustojumos satiksmi regulē policisti.

Mainītas vairāku sabiedriskā transporta maršrutu līnijas. Pa citu maršrutu kursē 4., 7., 8., 21., 25., 38., 39. un 55.maršruta autobusi. Savukārt 10.tramvajs kursē līdz 4.tramvaju depo. Tālāk līdz Rīgas centram pasažierus ved dzelteni autobusi, kas apzīmēti ar numuru “10” un Arkādijas parku apbrauc gar Āgenskalna tirgu.

Likvidējot plūdus cietis arī kāds Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieks. Viņam uz kājas uzkritis no upītes izcelts koks. Cietušais ievietots slimnīcā.

Komentāri (13)

brigita_damme_rtk_lv 06.09.2010. 21.22

Vai bebru ģimene ir teikusi savu beidzamo vārdu? 😉

+3
0
Atbildēt

0

photocom 06.09.2010. 19.52

Vai vicemēra kungs arī piedalījās
aizcietējuma likvidēšanā ?

+5
-2
Atbildēt

2

  photocom > photocom 06.09.2010. 20.45

  Nu drīz piemetīsies skrienamais
  jo
  lapsa grāmatu drukā !
  :))

  +3
  -1
  Atbildēt

  0

  daina_tabuna > photocom 06.09.2010. 20.28

  Vicemēra kungam nav aizcietējumu. Tieši otrādi- permanenta runas caureja.

  +4
  0
  Atbildēt

  0

kkristaps 07.09.2010. 07.04

Atlicis vien noskaidrot, pirms cik desmitgadēm pēdējo reizi reāli (nevis uz papīra) tīrīta tā caurteka vai kā tur to ietaisi sauc, kā arī to, kāpēc Radzeviča kungs publiski meloja, apgalvodams, ka vainīgi bebri, kurpretim ugunsdzēsēju runassieva teica, ka darbinieki neviena bebra nav manījuši un no caurtekas izvilktie koki esot tur iekļuvuši iepriekšējā gadsimtā. Un vēl tāds sīkums: vai nevarētu piedzīt materiālos zaudējumus no attiecīgajiem komunālās saimniecības dienestiem, nevis no rīdzinieku kabatām?

+1
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu