Stāvam, elpojam

3

Komentāri (3)

Sskaisle 25.01.2022. 10.04

Droši vien nebūs melots , ja teikšu , ka šī numura tēma ir jaunās amatperosnas sabiedriskajos medijos un ko varam no viņām sagaidīt nākotnē.
Lūk, nospriedu, ka tomēr neko vairāk kā čekistu sorosistu kombinētās pātāgas bliezienus. Neko labu. Abas dāmas brauna un roķe tikai atbalstīs partiju autokrātijas nostiprināšanos. Laiks rādīs, kam taisnība

Iepriekšējā numurā IR publicēja speciālistes Civjanes apgalvojumus, ka covid 19 saēd smadzenes. Luk, godīgi – nu nelasu es zinātniskos rakstus par covid, jo ne man tam zināšanas , lai saprastu, ne laiks. Bet – tagad iespringu atrast kādu kaut nelielu pavedienu,kur būtu teikts, ka coivd19 saēd smadzenes – nu neatradu. Neatradu neko tādu. Varbūt IR tomēr var palūgt “speciālistei” atsauci uz pētījumiem, kas apstiprina, ka omikrons saēd smadzenes.

Toties es konstatēju labas žurnālistikas paraugus spiegel.de – ir apgalvojumi un ir saites, kur katrs tos var izlasīt un katrs pārliecināties.

Mums būs – melu un manipulāciju pilni mediji ar “sabiedrisko labumu” – neko labāku neesam pelnīnjuši. Nu laikam taču

https://www.spiegel.de/wissenschaft/medizin/coronavirus-das-raetsel-der-milden-omikron-verlaeufe-a-c73c3807-7997-4d60-a98f-098bcd4480a8

Tad uzspiežam uz –
Die Ergebnisse basieren zudem auf »ex vivo«-Versuchen, erklären die Fachleute in einer Mitteilung der medizinischen Fakultät der Universität Hongkong. Das bedeutet, dass lebendiges biologisches Gewebe entnommen und unter Laborbedingungen untersucht wird. Die Replikation unter realen Bedingungen ist nicht erforscht. Die Forschungsarbeit wird derzeit mit Blick auf eine Veröffentlichung von Fachleuten geprüft.

Un tad nonākam pie šī avota un lasam, kā mēdz teikt – uz nebēdu.

Un tā ir daudzos, iespējams, visos spiegel.de rakstos par covid 19 medicīnisko, nevis politisko pusi.

https://www.spiegel.de/wissenschaft/mensch/coronavirus-forscher-liefern-moegliche-erklaerung-fuer-mildere-omikron-verlaeufe-a-7f1ef639-a404-4edc-ad37-a200ea5a42b8

0
0
Atbildēt

1

not mii 20.01.2022. 09.42

laba alternatīva/pāreja no rakstiņiem , cik antikovidi ir stulbi un debili. Nupat bbc sāka jaunu sēriju – izrādās pasaulē gadā nomiruši no rezistentām baktērijām 20 miljoni. Aizgājuši klusi un nepiespiesti un, kas trakākais – neradot pievienoto vērtību. Pasen dr.Apinis cēla trauksmi, ka 95% no antibiotikām patērē dzīvnieki, gan jau ka dekoratīvie sunīši, papagaiļi, un izjādes zirgi nav tie, kas nosaka lielo patēriņu. Tas , protams, ūdens uz veģetāriešu dzirnavām. Cita lieta, ka dr.Apinis nekad nav strādājis kā ventilators piķa straumei, priekš tam ir Kariņš ar komandu un arī nelijas.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam