Gobzems pārtrauc sarunas par valdības veidošanu ar “Attīstībai/Par” (papild.) 34

Komentāri (34)

kolpants 04.12.2018. 18.18

На должность министра культуры Гобзем планирует оставить Мелбарде. То есть грандиозный распит под вывеской 100 лет Латвии его не смущает. Почему я тогда должен поверить, что Гобземс готов принести что-то новое в управление госсредствами в Латвии?

0
-1
Atbildēt

0

pepe 04.12.2018. 16.24

Šķiet, ka šajā bērnu barā A/P ir vienīgais pieaugušais.

+3
-5
Atbildēt

1

  Drosma > pepe 04.12.2018. 17.17

  nezinu – neticu, ka kaut kur vel ir kāds normāls cilvēks –
  vai gaiss, vai pārtika, vai alkatība, nezinu, bet kaut kas cilvēkus ir padarījis trakus – visus – tikai citus vairāk, citus mazāk

  lasīju, ka ASV esot atklāts tāds vīruss, kas daļēji paralizē to smadzeņu daļu, kura analizē saņemto informāciju –

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Vahamurka > Drosma 05.12.2018. 02.58

  Tavējiem acīmredzot dots uzdevums radīt jūkli,haosu un neticību,ka pie mums var izdarīt kaut ko normāli.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

lindab456 04.12.2018. 15.23

Lai nenonāktu strupceļā, pie šauras interešu valdības vai sabiedrības šūpošanas un ārkārtas vēlēšanām, domāju būtu veselīgi uz esošo situāciju ar līdzīgo balsu sadalījumu starp partijām paskatīties no cita skatu punkta, nevis kā uz problēmu, bet kā uz pozitīvu zīmi vai apliecinājumu, ka Latvijas sabiedrība ir līdzsvarota, nav polarizēta un visas lielākās sabiedrības grupas ir spējušas izvirzīt savus pārstāvjus. Veidojot valdību, ir jāņem vērā šis sabiedrības vēstījums un jācenšas maksimāli pārstāvēt un līdzsvarot iespējami plašākas intereses.

+2
-1
Atbildēt

2

  Drosma > lindab456 04.12.2018. 15.57

  čekistainie zagļi – tieciet galā ar korupciju kultūras jomā un tad te kladziniet par sabiedrības interešu pārstāvēšanu – cietumā jūs salikt –

  Simtgades svētkus par kārtējo apzagšanos iztaisījāt!

  kretīni – naciķi !

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  Jānis Lakijs > Drosma 04.12.2018. 16.25

  Drosmiņu ar visiem viņas maģistra grādiem ir apzaguši kretīni 🙂

  +4
  -2
  Atbildēt

  1

  Drosma > Jānis Lakijs 04.12.2018. 17.22

  NA valsts simtgades naudu ir izsaimniekojusi – man no tā ir ticis vien bezmaksas kino tv – nu protams, salūts , parādē patika tikai lidmašīnas tas arī viss

  elle un indija -6 milj? un tas ir viss ?
  nekā nav – medicīnā haoss – nemēgini kādu palīdzību meklēt – iedurs ar lietotu adatu un dziesma nodziedāta
  policijai nav resursi – nav un viss – ja ne pistoli, tad gāzes baloniņu jānēsā līdzi un es jau nēsāju –
  putins jau iekārtojies pir Rīgas lidostas, bet mūsu čomi saka – tas ok

  RD Rīgas satiksme – jau 13 milj parādā – klau –

  nu es saprastu, ka vismaz kultūra vēl saglābtu to gaišo skatu , to cerību, ticību, paļāvību – bāc – tie cukas naciķi arī to vieni paši norijuši

  tautai tik vien ir kā tumsa un tv

  +1
  -1
  Atbildēt

  2

  andrejs > Drosma 04.12.2018. 17.27

  Drosmiņa ar visiem maģistra grādiem nespēj pat normālu pensiju nopelnīt.
  Ja darbalaikā var stundām netā dirnēt, uz neko citu jau nevar cerēt.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Drosma > andrejs 04.12.2018. 17.32

  vispār man darbs ir internetā – kaza t vecā – – ko tu iedomājies -es grāvjus roku, vai istabas slauku vai ?
  jā es neprotu tā zagt – kā tie , kuri vispirms iestajas partijās – lai ir droša aizmugure un tad sāk darboties – alga viena vai pārdod brīnumūdeni, vai gŗamatu vai koncertu – galvenais, ka partija gādās lai neliek cietumā – lai cik lai ko esi apzadzies

  0
  0
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > Drosma 04.12.2018. 20.34

  Kur tu lien, nodzītā krople, kamēr vēl Sprance un Ozoliņš nav uzrakstījuši paskvilas par NA “simtgades naudas izsaimniekošanu”, bet Korena rokaspuiša, Solncevas stipendiāta Kazlovska, kantoris nav safabricējis krimināllietu sējumus?

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  kolpants > lindab456 04.12.2018. 16.21

  Чем больше колхоз, тем труднее управлять. Не знаю, как могут договориться НО и ЗА в вопросе о госязыке в частных вузах.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  lindab456 > kolpants 04.12.2018. 17.06

  Varētu teikt, ka tā ir atšķirība starp demokrātiju un autoritāru valsti, vai “nozagtu” valsti. Ja nopietni, tad izvēle ir starp to, kā vieglāk un to, ko no valdības vai valsts sagaida.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > lindab456 04.12.2018. 18.16

  При чем тут что проще?
  Это просто диаметрально противоположные взгляды двух частей общества. Одна считает, что в частных вузах вопрос языка преподавания государство не должно регулировать,, то есть хотят русские получить высшее на русском – их проблема. Другая считает, что неважно какой вуз, частный или нет-раз вуз в Латвии, все должны быть на латышском или языке ЕС. Потому что русских надо продолжать наказывать. Обе части считают, что они правы. Как будут договариваться? Никаких компромиссов тут нет, один должен уступить.
  Хотя скорее всего ЗА ради власти уступит, учитывая, что Пабрик весьма националистичен

  0
  0
  Atbildēt

  1

  lindab456 > kolpants 04.12.2018. 23.21

  “…Tādēļ, ka krievus jāturpina sodīt…”
  Varbūt problēma vai alošanās ir iekš tā, ka visā, kas nesaskan ar Jūsu interesēm, izvēlaties saskatīt slēptus nolūkus, sodus vai atmaksas.
  Vai tiešām nevarat pieļaut domu, ka nacionālā valstī augstākā izglītība ir saistīta ar valodu un tās attīstību. Attieksme pret valodu nevar būt formāla, dekoratīva, valoda ir jālieto un tai ir jāfunkcionē visās jomās un līmeņos, t.sk. arī augstākajā izglītībā un zinātnē.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > lindab456 05.12.2018. 09.57

  Я специально отметил, что речь идет о ЧАСТНЫХ вузах. Где нет никакого госфинансирования, где учатся в том числе и иностранные граждане.

  И во-вторых. А вы не в курсе, что уже издревле прекрасно известно, что запретами никогда ничего не удавалось эффективно достичь?
  Что доказывает только то, что на самом деле цель этих реформ именно наказать и отомстить?
  И что еще год назад сами националисты говорили-латышский в гос.вузах, на то это и гос.вузы. А в своих частных вузах делайте что хотите, это ваши проблемы, если потом не сможете работу в Латвии найти. И тут раз тебе-перед выборами такая инициатива!
  Почему вы так уверены, что русские такие идиоты, что неспособны понять, где реальная забота, а где именно желание прижать, отомстить, наказать?

  Ну почему я должен поверить, что школьная реформа должна решить якобы проблему сегрегации, но при этом министр не может объяснить технически, как эта сегрегация будет искореняться? Школьники будут тянуть лотерейные номера и на основе их распределяться по школам? Распределение по школам будет делать “антисегрегационный совет”? Нет, ответ был “ну как-то само собой рассосется”. Охрененный ответ! Просто прям убедительный на все 100%!

  А следующий шаг какой будет? Под такой же логикой Attieksme pret valodu nevar būt formāla, dekoratīva, valoda ir jālieto un tai ir jāfunkcionē visās jomās un līmeņos запретите русским между собой говорить?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  lindab456 > kolpants 05.12.2018. 14.05

  Jūs uzsverat – PRIVĀTĀS, runājat par finansējuma avotu, bet neminat būtisku prasību, ka tām ir jābūt LV licencētām un akreditētām izglītības iestādēm, tātad LV uzņemas atbildību pār studentiem un garantē studiju programmu un diploma kvalitāti.
  Gribas domāt, ka Latvijā dibināta privāta augstskola vai atvērta ārvalstu augstskolas filiāle ir paredzēta t. sk. studentiem, kas ir Latvijas iedzīvotāji un, tātad tā ir daļa no Latvijas izglītības sistēmas un tās radītais izglītības produkts, zināšanas un jaunie speciālisti, gala rezultātā, ir vistiešākā veidā saistīti ar Latviju un tās nākotni.

  0
  0
  Atbildēt

  0

kolpants 04.12.2018. 14.06

Представляю как сидят старые зубры из Единства, СЗК и НО и посмеиваются-ну что, хотел народ новую кровь, новых молодых честных политиков? Ну вот теперь посмотрите, как эти новые между собой порятся, друг друга обкладывают.
Сидят ли с ними зубры из ЦС? Вряд ли. У ЦС уже имидж вечного оппозиционера, да хоть как там ЦС попробует переродиться

0
-2
Atbildēt

0

J.šveiks 04.12.2018. 13.59

vājons jau sen dienas deklarēja , ja nevienam no šiem trim valdību sastādīt neizdosies , tad puzes ķēniņa vēlamo premjera kandidātu vājons nominēs no saeimā ievēlētajiem deputātiem, tam nebūs nekādu sārkanu ne mellu līniju , sadalīs ietekmes sfairas pēc piederības un iestāsies miers mūŗjos , iespējams ka no zēzēesesiešiem . Tad ar varam saskaitīt , aiz borta paliks JKP un krievu partija , tas ir koalīķijā sanāk 62 rumpji , nu ļoti stabila valdība , varēs gulēt ka līdz šim no straujumas laikiem, rīdzenes figuranti triumfēs.

0
-1
Atbildēt

2

  Jānis Lakijs > J.šveiks 04.12.2018. 14.09

  Jau sāc uztraukties?
  Pareizi dari 🙂

  +1
  -3
  Atbildēt

  1

  J.šveiks > Jānis Lakijs 04.12.2018. 18.01

  ja gribi zināt , man zem svārku ļipas , saņemu ne knapu penziju un vēl ari strādāju ,tāka man poxuy mīlīt, rūpējies tikai par sevi krieveli!

  0
  0
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > J.šveiks 04.12.2018. 20.12

  Vai tad kāds gaidīja, ka no Vienotības kroplām atvasēm sanāks normāla valdība? Lai Dievs dod, ka mēs vismaz varētu turpināt līst laukā no Dombrovska un Straujumas purva.

  0
  0
  Atbildēt

  0

kolpants 04.12.2018. 13.53

Стесняюсь спросить – а если бы Гобзем ПАР не выкинул бы с переговоров, они были бы готовы работать в МК под его руководством?Или они прям только вчера вечером это все узнали?
Это уже просто песня какая-то начинается! Чем дальше в лет, тем больше “а это такой бяка, а этот-сякой”
А что ж до выборов это все не говорили? Там только в одном едины были-нет Согласию!
То есть видно то единственное, что хоть как-то может сплотить латышей-отношение к русским. Убери это-и все..все сыпется, начинается взаимная грызня и т.д.

0
-1
Atbildēt

0

Jānis Lakijs 04.12.2018. 13.33

Man gan nav nekādu ilūziju par Bordānu.
“Komentējot premjera amata kandidāta Alda Gobzema (KPV LV) lēmumu izslēgt no sarunām apvienību “Attīstībai/Par!”, Bordāns atzina, ka var saprast šādu lēmumu. Viņš gan šo jautājumu ar pašu Gobzemu neesot pārrunājis, līdz ar to nevar detalizēti komentēt.
Taču JKP apsver iespēju spert nākamo soli – rosināt no valdības sarunām izslēgt ZZS, norādīja Bordāns.”
https://nra.lv/politika/265726-konservativie-varetu-rosinat-no-valdibas-veidosanas-sarunam-izslegt-zzs.htm

+1
-2
Atbildēt

0

Jānis Lakijs 04.12.2018. 12.44

Ārkārtas vēlēšanas arvien tuvāk. Par to varam pateikties Latvijas politikas “makronizācijai”, ko sarīkoja neoliberāļu sagrābtie masu mediji. Tādi “jaunie spēki” Saeimā, ka tik turies!

+5
-4
Atbildēt

0

Drosma 04.12.2018. 11.50

laupa visās ministrijās, bet nu NA KM cenšas neatpalikt un kā saka – ar izrāvieniem mēdz būt priekšgalā

drausmīgi – cik drausmīgi – kā literāti LLC sāka ar to 100 000 eur notrallināšanu – tā kā saka -uzvaras gājiens turpinās

http://jauns.lv/raksts/zinas/307872-cilveki-sasutusi-dziesmu-svetku-virsvaditaji-sanema-nieka-500-eiro-bet-sipkevics-par-vienu-koncertu-nosmelis-tukstosus
Par simtgades koncertu “Mīlestības vārdā. 18+”, kas notika 19. novembra vakarā pie Gaismas pils, šī koncerta izpildproducents Jānis Šipkēvics autoratlīdzībās saņēmis vairāk nekā 17 tūkstošus eiro, videografiku autors Gatis Mūrnieks ap 6400 eiro, Reinis Sējāns – ap 5800 eiro, liecina LTV raidījuma “Aizliegtais paņēmiens” publiskotā informācija no pašas Kultūras ministrijas mājaslapas, kas pēc lielās intereses par šī pasākuma izmaksām no tās gan tika izņemta. Plaši apspriestā jaunā izpildītāja Evija Vēbere par divu dziesmu izpildījumu saņēmusi 666 eiro, bet, piemēram, “Prāta vētras” dalībnieks Renārs Kaupers – 1000 eiro. Savukārt Jānis Jubalts, arī no “Prāta vētras”, kurš arī uzstājās šajā koncertā raidījumam norādīja, ka autoratlīdzību nav saņēmis vispār, jo uzstājies draugu aicināts.

Vēl pamatīgas summas saņēmuši šī koncerta organizētāji no Kultūras ministrijas puses. Kopējās autoratlīdzību summas pārsniegušas 57 tūkstošus eiro, un nekāds konkurss par šī koncerta producēšanu nav bijis rīkots. Mākslinieku izvēle un autoratlīdzību lielums bijis Jāņa Šipkēvica ziņā.

+8
-2
Atbildēt

0

Drosma 04.12.2018. 11.14

un protams, ka situācijā, kad Valsts Prezidents – tik nenormāli priviliģēts – ar visu savu superdārgi uzturēto biroju – nespej komunicēt ar sabiedrību tai tik izšķirīgā brīdī – tādam prezdientam ar kāju pa dirsu un lai lido līdz Maskavai

bet tā nenotiks – spērēju nebūs – es tai skaitā nē – un te ir tā NA kūrētā kultūras dzīve – tā kultūrpolitika , kad turēt ne tikai dzīvu bet labi uzbarot latvieti kā upuri, kā cietēju, kā nespējnieku, kurš pārtiek tik vien kā no Rietumu demokrātijas un tā Kunga Debesīs žēlastības

Tā piedauzība ir nevis gobzemja circeņa ambīcijas, bet valsts prezidenta nespēja rīkoties kā brīvai, neatkarīgai, politiski atbildīgai personībai

gļevs mērglis, kurš ne vārda nebildīs nepakonsultējies ar kādu vīriņu puzes pagrabos

+3
-3
Atbildēt

0

AK 04.12.2018. 08.44

Attīstībai/PAR noraksturora visai labi. Tik būtu jāpapildina ar vēl vienu viņu mīnusu – milzīgais turboliberālisms/progresisms.
…..
Izskatās, ka Latviajai no visām ievēlētajām partijām, otrā bīstamākā aiz saskaņas ir attīstībai/par.
…..
ZZS un Lembergs salīdzinot ar Jaunupu un Pūci ar viņu sponsoriem (būvnieki, azartspēles, turklāt tikpat vai vēl vairāk spējīgiem pārdoties krieviem kā ZZS un L) un neomarksistiko propagandu izrādīsies tik tādi bērnu šļupsti.

+7
-7
Atbildēt

2

  Drosma > AK 04.12.2018. 11.09

  nu naciķu melīgums un liekulīgums mani nešokē

  ko tu saki par šito https://ltv.lsm.lv/lv/raksts58809184/23.11.2018-kultursoks-vai-par-gaismas-pils-buvniecibu-samaksata-visa-summa.id144806/

  es domāju, ka NA arī tagad nelien amatos , jo pa duļķainu apakšu kulot ūdeņus var tādus miljonus pelnīt un tik viegli

  no tās informācijas, kura ir peejama publiskajā telpā tieši NA ir izcili trekni dzīvojusi uz šādu koruptīvo shēmu rēķina

  un tieši tāpēc NA grib paturēt tiesu sistēmu, lai nepielaistu pie izmeklēšanas un iztiesāšanas valsts izzadzējus

  šipkēvica saņemtie 17 000 !!!! par dažu stundu izbrāķētu koncertu krastmalā jau ir zvirbuļa bezdiens salīdzinājumā ar lielo kungu lielajiem darbiem

  tas arī ir tās mūsu beigas –

  +2
  -4
  Atbildēt

  0

  andrejs > AK 04.12.2018. 12.20

  Te ir tomēr viena laba ziņa – ja Paristi un kotlešnieki ir patiešām salekušies, vairs nesanāk prokrieviska valdība. Ja Gobzems sadomā iet kopā ar saskaņu (par ko es nebūtu pārsteigts), viņiem kopā ir tikai 39 balsis. Pat ja viņi pierunā ZZS (viņi, kā mēs zinām, tādi dikti prognozējami un valstiski atbildīgi… :-)), vienalga tikai 50.
  Paristiem kopā ar sc tikai 36 vietas. Arī “liberāļiem” nesanāk.
  ****
  Jāpiekrīt mūsu RA, ka Bordāns, atsakoties sadarboties ar ZZS , ir nodemonstrējis savu, kā politiķa, neprofesionālismu.

  +5
  -3
  Atbildēt

  1

  AK > andrejs 04.12.2018. 13.17

  Nu es ļoti ceru, ka Bordānam tas bija neprofesionālisms, nevis apzināta darbība, lai veicinātu situācijas attītsīšanos virzienā, ka bez saskaņas nesanāk, protams jkp smuki paliekot opozīcijā. Tiešām ļoti ceru, ka jkp galvgalis nav kremlisti un jkp nenozīmē – jaunā kremļa partija.

  Bet izskatās, ka Bordāns joprojām nav ņēmis vērā situāciju, un turas pie zzs izolēšanas (kaut kur šorīt vai vakar vakarā redzēju virsrakstu tādu), kaut gan zzs dēļ vēlēšanu rezultātiem ir kļuvusi daudz mazspējīgāka un mazāk ietekmīga, un tās ietekme valdībā no 5 vai 6 partijām, būtu ja ne minimāla, tad zīmīgi mazāka kā jebkad iepriekš.

  Ja jkp tiešām nav jaunā kremļa partija, ieteiktu viņiem tomēr stipri apdomāt un izveidot valdību no 5 vai 6 partijām. Ja no 5 partijām, tad tiešām nezinu, kas ir lielāks drauds un kuru būtu jāatstāj ārpusē – populisti un iespējamie šlesra un krievu draugi KPV vai neomarksisti un būvnieku, azartspēļu un citu biznesu lobijs A/PAR. Nu tur būtu jāskatās kādus cilvēkus kurā vietā laiž ministrēt.

  Ja godīgi, es tiešām šobrīd kpv un a/par uzskatu par lielākiem draudiem nekā zzs. Un par pašu jkp dēļ Bordāna ietiepības man ir šaubas, tomēr joprojām ceru, ka jkp rīcībā uzreiz automātiski izolējot zzs ir stulbums, nevis apzināta destrukcija.

  +4
  -3
  Atbildēt

  2

  andrejs > AK 04.12.2018. 13.28

  Ja godīgi, es tiešām šobrīd kpv un a/par uzskatu par lielākiem draudiem nekā zzs.
  —————-
  Gluži manas domas.
  Manuprāt, ja Paristiem iedotu kādas ministrijas, kur viņi nevar čakarēt mūsu jaunatni, tad labāk valdībā redzu viņus, nekā KPV. Turklāt Paristiem ir mazāk balsu…
  ******
  Par JKP tiešām neko nevar zināt…

  +2
  -2
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > andrejs 04.12.2018. 20.16

  Ja KPV ir tumšais zirdziņš, tad par Jauno Komparķiju nemaz pie zīlnieces nav jāiet.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Drosma > AK 04.12.2018. 14.49

  protams , kā gan citādi – Svētā Debess – visi esam liecnieki, ka na ar zzs rebes gāja kā ar sviestu iesmērētas – miljoni jau jums bandīti sasodītie bija kļuvuši par kabatsnaudu , bet ar jauniem spēkiem būtu jārunājās, jāpārliecina , ka jau tā lēti pārdodaties, ka izdevīgi utt

  cietums pēc jums gaudo ar vilkatīgu spēku –

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: