Akači 2

Komentāri (2)

Sskaisle 05.09.2018. 13.49

no FB- tas, ka no Eiropas uz Latviju ved atkritumus – ļoti kaitīgus – to es tā kā pati redzu un saprotu – bet pa kaktiem – te kokrēti FB klīst runas, ka Latvijai slepeni līgumi ar kodolvalstīm , ka Latvija uzņems un uzglabās kodolatkritumus – vai tās ir baumas, vai tomēr nē – lūk to gribu zināt

lūk – braucu cauri Aknīstei pag piektdien – pilsēta patiesībā ir izmirusi …

Ainars Mangulsons Latgales teritorija paredzēta kodolatkritumu uzglabāšanai, kas nāks no Eiropas. par to savā laika vienojās Latvijas valsts vīri no ZZS, Tautas partijas, Vienotības un nacionāļiem ar Eiropas biznesmeņiem. Tāpēc teritorija ir jāatbrīvo no iedzīvotājiem. Vēl tikai nedaudz ir atlicis un tad ZZS varēs taisīt lielo biznesu. Ja kādam māc šaubas par manis teikto, tad paanalizējiet. Pašlaik kodolatkritumus ved uz Krieviju, bet sakarā ar sankcijām, šī iespēja ir beigusies. Eiropā nav vietas, kur to visu noglabāt. Par uzglabāšanu var ļoti labu nopelnīt. Man šo informāciju pateica kāds no tā laika deputātiem un tas bija pirms apm. 15 gadiem. Ja mēs paanalizējam esošo politiķu, kā ZZS, NA, Vienotība, darbību, tad viss paliek skaidrs. Kāpēc tika izvēlēta Latgale, tāpēc, ka tur ir daudz ezeru un kodolatkritumi, tos uzglabājot, ir regulāri jāatdzesē.

0
0
Atbildēt

0

J.šveiks 30.08.2018. 05.38

tiesnesis nedrīkst “kļūdīties”, kur nu vēl rupji , tiesneša kļūdām nevar būt noilgums ,kļūda nav nozagts rāceņmaiss ,par ko pienākas noilgums, kā dakteriem ir savs Hipokrata zvērests , tā tiesnešiem savs , ja zvērestu pārkāpj , pienākas sods nevis kautkāds noilgums , tiesnešiem nevar piemērot kā kriminālnoziedzniekiem , noilgumu , nevainības preumpciju, kļūdījies , ārā no ierindas , likums par tiesvedību jālabo un sen tas bija jādara, esmu novērojis ka likumu pieņemšanā ir lobijs , kurš veido tādu kā likumpārkāpēju sodīšanas mīkstināšanu, tiesnesis nav advokāts , kurš rūpējas par noziedznieka izvilkšanu no soda, ja tas tā notiek , tad tas liecina par tiesneša ieinteresētību ,pati sodu zistēma jāmaina , nevar par vienu un to pašu noziegumu piemērot sodu no līdz , jābūt konkretam līmenim , tā ir krievu laiku palieka , ar kuru notiek soda mēra interpretācija , tāda nedrīks pastāvēt , ar to mīkstināja sodu tiem kuriem kabatā bija kompartijas biedra karte , tā darbojas vēl šobaltdien , tādi kā jūlis , kuram 5000 nav nauda , šodien nosaka tievedības sarkanās līnijas , Grūtups ( saraiņā advokāts un padomnieks) bija tas kurš iekārtoja tiesu ķēķi par banditiskajiem sodu mēriem , tādēļ šodien mums pastāv kasta ,kura nav metama aiz restēm un tajā ir ari paši tiesneši , mums kā krievu komedijā uztaisīta pati humanākā tiesa un lai man kāds mēģinā iestāstīt , ka tas nav banditu lobijs , piemērs pavisam vienkāršs: ja tevi nofiksēja dzērumā pie stūres , sen atpakaļ tevi diskvalificēja no visu transporta līdzekļu vadīšanas , tagad tevi diskvalificē no vienas , kura paliek likuma pārstāvētāja ziņā , ir iespēja manipulēt , tā tas diemžēl ir pa visām līnijām.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: