Kur Rīgā celt koncertzāli? 15

Komentāri (15)

solono 10.08.2018. 14.23

Rīgā ir tikai VIENA vieta koncertzāles celtniecībai. Un tas ir- uzvaras pieminekļa vieta. Laba vieta- centrā, labi piebraukt ar visiem transporta līdzekļiem.

0
0
Atbildēt

0

mumss 26.07.2018. 18.10

Man arī patiktu koncertzāle uz AB dambja, ja pretī tam pāri Daugavai uzceltu 60 metrus platu glītu un modernu tiltu! Un transportu, atskaitot koncertam nepieciešamos nedaudzos izņēmumus, varētu mierīgi atstāt krastmalā.

0
-1
Atbildēt

0

Krotow 17.07.2018. 01.19

Lai uzlabo Kongresu namu. Kaut vai uz plača tā priekšā rēķina.

+2
0
Atbildēt

0

lindab456 15.07.2018. 11.01

Esot uz viļņa – jāpaspēj un, jo absurdāk, jo labāk. Tai pat laikā Rīgas vēsturiskajam centram katastrofāli nepieciešama uzmanība, līdzekļi, pie tam, nevis kaut kādi, bet savi vietējie, nacionālie, ar vīziju.

+1
0
Atbildēt

0

Urga 14.07.2018. 08.33

Atgriešanās pie šī H.Demakovas ļoti, ļoti lobētā projekta, ko tikpat aktīvi nu jau sākusi lobēt D.Melbārde, patiešām uzdzen drebuļus. Kur palikusi “aktīvā” arhitekte Z.Gaile (kundze, kas tik ļoti plosījās par Okupācijas nama piebūvi) un visi citi “varenie atbildīgie”? VKPAI nomainījusi nosaukumu un guļ saldā miegā, visi ieslēpušies kā strausi, Vienīgais J.Krastiņš ceļ trauksmi par publiskas ēkas celšanu Daugavā, par Rīgas teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumu draudošajiem pārkāpumiem.
Atvainojiet, Maximai uz jumta dārzu meģināja celt, ar ko tas beidzās, zinām. Tagad celsim “peldošu būvi – koncertzāli”)? Par sekām kāds ir padomājis?
Murga vīzija: Kurā datumā parakstīs lēmumu par celšanu, vai 31.decembrī (kā toreiz visdziļākajā krīzes brīdī), lai ar šampanieti restorānā atviegloti varētu atzīmēt faktu, ka būve “uzņem apgriezienus”? Pieredze mums jau ir, kā ar viltu to panākt visbezkaunīgākajā ceļā.
Vai pirmā reize? (OIK līgumattiecības uz gadu desmitiem taču arī parakstīja ar sabiedrību pat nekonsultējoties un to pat neinformējot, bet tagad šīs līgumattiecības nedrīkstam anulēt, jo valsts tādējādi tiktu ievilkta tiesvedībās. Pat netiek nosaukti uzvārdi, kas to realizēja, par šo personu atbildību nemaz nerunājot.).
Ieteiktu D.Melbārdei doties pie J.Krastiņa uz konsultāciju pirms viņa sāk nākošā “Latvijas dārgā megaprojekta realizāciju”.
Jautāšu skarbi, vai D.Melbārde nav zaudējusi saikni ar realitāti?
Visdziļākā cieņa J.Krastiņam.

+6
0
Atbildēt

1

  altinyildiz > Urga 14.07.2018. 09.34

  Kur Ļenka Ģemakova un kur Melnbārde? Ģemakova par priekš čekistiem izcīnītā Stikla kalna otkatu nopirka Parīzē dzīvokli un gan jau čekas mērgļi; Pabriks un Štokenbergs, arī nepalika bešā. Ja čekisti dabūs pasūtījumu celt koncerzāli, nopelnīs viņu stipendiāti, Vienotība. Ja cietumā vēl nav sapūdēti: Ušmeriks, Sprūdžs un Dombrovskis, par Maximu varēji kautrīgi noklusēt, nelieti.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

altinyildiz 13.07.2018. 13.06

Sen jau bija laiks “Skonto būves” čekistiem, Vienotības stipendiju maksātājiem, pasūtīt objektu, kur tie varētu kārtējos 50 miljonus nopelnīt.

0
-3
Atbildēt

0

Drosma 13.07.2018. 12.59

cik netīra ir Gaismas pils un !!! – tieši blakus Gaismas pilij iet smagā kravas transporta uz Bolderāju iela !!! – hej – vai Rīgā un Latvijā ir vispār kāds kaut cik atbildīgs cilvēks? Kas notiek ar Gaismas pils pamatiem , kad tos katru dienu tricina smagais kravas transports?

Kāpēc Gaismas pils ir kļuvusi par netīru akmensogļu dubļu pili?

Kāpēc koncertzāle ir jābūvē uz AB dambja ? Kā tur piebrauks smagais transports ar koncerttehniku?
Ja reiz kapu tramvaja izbūve uz Skansti maksāja miljonus – tad tiešām tai rajonā nav iespējams būvēt?

Es domāju, ka nē. Gan zelta dienvidu tilts, gan gaismas pils, gan tagad ozolu alejas pie NT iznīcināšanas projekts apliecina, ka visu nosaka amatpersonu – varas elites konkrētās intereses – gaismas pils un vēsture un kultūra ir tikai tik daudz vajadzīgi kā arguments zagšanas legalizācijai

skumji par to – ļoti , bet kamēr Tieslietu un Kultūras ministrijas vadīs naciķi – kamēr čekisti būs tiesās – tikmēr jau nekas nemainīsies un ir pat vienalga, kur un kā notiks CILVĒKU APZAGŠANA

+5
0
Atbildēt

2

  altinyildiz > Dusma 13.07.2018. 13.17

  Čekistus, latviešus nīstošā krople, kuri palaida brīvsolī Milušu, Lasmani, Miķelsonu, Stabiņu, Vaškēviču, Magoni, Rimševiču un Gulami, tiesās salika tavējie, Vienotības tikumiskie un idejiskie priekšteči, LC komunistu cūkas, zagļi un čekas pederasti.

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  Drosma > altinyildiz 13.07.2018. 13.25

  naciķu ķēms , labrīt – es nelasu , ko tu raksti nelieti 1

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > Dusma 13.07.2018. 16.28

  Такой выбор покрытия сделал архитектор.
  А напротив будет белого цвета пристройка к музею оккупации.
  Зато опять же..кому-то будет постоянный заказ на мойку зданий..Нельзя же символы Латвии грязными держать. Ну чем не аналог с нановодой для трамваев?

  +3
  -1
  Atbildēt

  0

tonijs 13.07.2018. 11.28

Vai Zaķusalā tai nevarētu atrast vietu? Tiesa, tāpat būs aktuāls jautājums par piekļuvi un sastrēgumiem pirms un pēc koncerta.

+2
0
Atbildēt

2

  kolpants > tonijs 13.07.2018. 11.39

  рядом островной и южный мосты, плюс широкие магистрали Краста и Мукусалас. И один из вариантов и был на Закюсале. Вопрос, кому теперь там земля принадлежит
  Рижская дума облагородила одну часть острова, я не против облагораживания и второй части, на которой пока садовый “шанхай”

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  Kamielis > tonijs 13.07.2018. 16.04

  Piekļuve būs paredzēta ar zemūdenēm dzeltenām.

  +5
  -1
  Atbildēt

  0

kolpants 13.07.2018. 11.02

vai arī savā alkatībā mēra sajūtu zaudējuši valsts izlaupītāji
ну..трудно не согласиться. Но против этого утверждения сейчас есть же “железобетонные” доводы:
1. Раз ты против зала, ты против Латвии, латышей, не хочешь их культурного развития. При этом “против зала в этом месте” превращается именно в “против зала”. Методика уже многократно обкатана и апробирована на пристройке к музею оккупации.
2. Нельзя считать деньги, когда речь идет об одном из духовных символов. Типа “мы не настолько богаты, чтобы строить дешевые залы”. Это тоже уже обкатано, только уже на библиотеке

Ну и по факту обкатаны методики “ой, а 118 млн было только на сам зал, а еще надо на подъезд, мосты и т.д.”; “ой, стройка уже начата, ну мы не можем же быть клоунами перед мировым сообществом, которые не могут завершить стройку”

А место действительно выбрано шикарное! Шикарное в плане неожиданного нахождения поводов для дополнительного финансирования. А кто против-смотри пункты 1 и 2

+5
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: