Saeimā debatēs Sudrabu vaino komisijas neefektīvā darbā 5

Komentāri (5)

_Lamata_ 26.01.2018. 17.21

Izveidot šādu komisiju bija Judina (V) iecere. Un vēlēšanās vadīt šo komisiju. Ar Sudrabas ievēlēšanu sākās viņas nomelnošanas kampaņa. No malas skatoties, radās sajūta, ka Sudraba vairāk vaino nekvalitatīvo izmeklēšanu, V un NA prokuratūras darbu. Gala ziņojumā konstatēts, ka izmeklētāju , prokuratūras un citu tiesībsargājošo iestāžu darbība nav bijusi koordinēta, kas atbilst patiesībai. Judina Šica un Jansona atsevišķajos viedokļos nav nosaukti valsts sagrābēju uzvārdi, ko viņi pieprasīja no Sudrabas. R.Jansona pārmetumi par TUA ir diskutabli. Jo 2016g. Latvijas budžets papildinājās par 1,4 miljardiem EUR, toties Portugāles par 2,5. Par investīcijām Kipra, Malta, Ungārija u.c. Eiropas valstis piešķir PILSONĪBU. Paragvajā jānodzīvo 3 gadi pilsonības iegūšanai bez maksas. Ir ļoti uzkrītoša Latvijas saziņas līdzekļu faktu sagrozīšana, noklusēšana, tendenciozitāte, atkarībā no partiju sponsoru uzstādījuma. Arī turpmāk politiku noteiks Satversmē neparedzētā koalīcijas padome, kura praktiski nav mainījusies 27 gadus, pat , mūsu ievēlētajiem deputātiem klejojot no viena ekonomisko interešu klubiņa (partijām) uz citu.

0
0
Atbildēt

1

  J.Biotops > astridakoknese 26.01.2018. 19.44

  “…u.c. Eiropas valstis piešķir PILSONĪBU…”
  Par tām “citām” konkrētāk varētu palūgt? Un kāds mums piemērs Paragvaja, kur pilsonību dodot bez maksas, ja tekstā lepojaties ar iemaksātajiem miljardiem? Nez’ pēc tās Paragvajas laimes daudz gribētāju rindā sastājušies?

  0
  0
  Atbildēt

  0

tonijs 25.01.2018. 20.17

Paldies arī Jansonam un Šicam par atsevišķi pievienotajām domām, bet, ja to dara trīs komisijas dalībnieki, tas vien norāda, ka komisijas darbs bijis neefektīvs un nekonstruktīvs.

0
0
Atbildēt

0

tonijs 25.01.2018. 20.09

Dienas citāts.
Hosams Abu Meri uzsvēra, ka “nav ne slēdziena, ne ārstēšanas metodes, bet ir diagnoze – vēzis”. Politiķis pauda, ka Latvijā oligarhu ietekme ir slimība – vēzis ar trīs galvām, kas ir jāizoperē, taču to neviens nedara.

+1
0
Atbildēt

1

  J.Biotops > tonijs 26.01.2018. 19.39

  Vēzim galvu nav, ir metastāzes. Un ne tikai trīs.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: