Ritvars Jansons: valsts nozagšanas shēmas ir jānosoda 29

Komentāri (29)

edge_indran 07.01.2018. 14.24

Skaidrojumu daudz, – katrs var izvēlēties tīkamāko, mainīt jebkurā situācijā:
“Lai “restartētu” šodienas Rietumu civilizāciju, būtu nepieciešams pavisam cits, alternatīvs modelis, kura šobrīd nav, un diez vai tas var parādīties, jo tas nozīmētu, ka būtu jāatsakās no visa tā, kas šobrīd veido šīs civilizācijas pamatus – no kapitālisma, liberālisma, demokrātijas un tā tālāk. Domāju, ka tas nav iespējams. Nedz brīvprātīgi, nedz arī piespiedu kārtā. Teorētiski „pārskatīt pamatus” varētu piespiest, teiksim, ekoloģiskā katastrofa vai energoresursu deficīts, bet, domāju, arī tad valdošie spēki neatteiksies no visa tā, kas nodrošina tiem pārākumu un varu. Visticamāk, viss tā arī turpināsies līdz savam loģiskam nobeigumam… Un barbari, kas spiež gan no ārpuses, gan no iekšas, savā laikā nospēlēs tiem atvēlētu lomu.” Harijs Tumans: Tagadējās Rietumu vērtības ir radušās kristīgo vērtību nolieguma rezultātā (aprinkis.lv)

0
0
Atbildēt

0

Drosma 06.01.2018. 10.24

LA ir tāda ļoti zīmīga saruna publikācijās – dzejnieks Raups un RS vadonis Jundze.
Manā vērtējumā tā ir tāds spogulis mūsu sabiedrībai – tam, kas notiek un nenotiek šodien ar mums.

Ja mēs šausminamies par oligarhu afēru saeimā, ļoti dārgo afēru, tad manuprāt, literatūrā notiekošais, vai precīzāk – nenotiekošais – ir labs skaidrojums kāpēc ir tā kā ir ….

http://www.la.lv/arno-jundze-edvinam-raupam/

+2
-2
Atbildēt

1

  tonijs > Dusma 06.01.2018. 20.24

  Un taisnība ir abiem- gan Raupam, ka stučīt nav labi, gan Jundzem, ka nevajag rīkot raganu medības. Taisnība ir arī Tev, Dusma, ka par to visu ir jārunā- kāpēc cilvēki sadarbojās ar čeku, kādus labumus par to saņēmu, kādu postu ar to nodarīja.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

lno 05.01.2018. 21.55

Vienotībniekiem, kuri sapņoja par koalīciju ar SC, bet kuri vairs atklāti neparādās, pat zanE pazudusi:)
“Rīgas Satiksme” ieķīlājusi pat sliedes un domkratus http://www.la.lv/rigas-satiksme-iekila-tramvajus-un-sliedes/

+2
-2
Atbildēt

2

  Drosma > lno 06.01.2018. 10.20

  labrītiņ, lno. Intereanti – paša entuziasms vai partija liek?
  Smilksti pēc zanītes? Savas vistiņas, ko pakapāt un uz kuru žultiņu izgāzt ?
  Man saka ka māsīcu nositušais civilvīrs tagad raudot pēc viņas, nožēlojot nodarīto. Es gan domāju, ka raud tikai tāpēc, ka nav ko sist. Kad jau dabūs jaunu dauzāmo sirdspuķīti, tad jau asariņas pāries.
  Lasīju fb , ka iesalnieks vēloties lai Latvija kļūstot par nacionāli konservatīvu valsti un pievienojoties Višegradas blokam. Es jau gan gribētu , ka Latvija vispirms kļūst par tiesisku valsti, kura nodrošina pamatnācijas tiesības un iespējas izdzīvot šeit. Bet nu kā saka – pagribēs un pāries.

  Un par to vienotību – viena lieta, ka šie paši sev kapu izraka, bet cita lieta, ka naciķi no mugurpuses šos slepeni tai kapā iegrūda un parādniekam dotie 2 milj tikai viena kulīte ar jūdas grašiem –
  tā kā tā mazo smukulīti lno

  starp citu, redzēju zani svinam JG jaunu puišu bariņā – tāda laimīga lai izskatījās

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  Drosma > lno 06.01.2018. 10.30

  un vēl – kaut kur lasīju tādu apgalvojumu un es tam p ilnībā piekrītu, ka Rīgas Dome – SC – cenšas īstenot politiku, kura ir neatkarīga no valsts varas, it kā Latvijā būtu divi varas centri viena ir saeima un valdība un otra ir Rīgas Dome

  un es tam pilnībā piekrītu un uzskatu to par ļoti bīstamu situāciju, tikai atgādinu,ka lai to vienotību ātrāk dabūtu tai kapā – NA – atteicās sadarboties ne tikai ar Vienotību , bet arī ar citām nacionālājām partijām

  un vel atgādinu – nav jau nemaz maz to naciķu, kuri nespēj nociesties un atklāti pamet NA un iestājas SC

  tā kā – patiesība , lno, nav nekāds vienkāršais zīmulis, tā ir kā mozaīkas spoguļbumba, kas seksīgi grozās krogā pie grieztiem

  +1
  -3
  Atbildēt

  1

  BardainaisSigne > Dusma 06.01.2018. 13.41

  Pataloģiskā mele,vari nosaukt kādu,kurš no NA pārgājis uz Saskaņu?

  +2
  -3
  Atbildēt

  1

  tonijs > Bārdainais Signe 07.01.2018. 14.39

  Tā kā NA un SC bieži balso kopā, tad pāriešanai nav lielas nozīmes. Pat kongresu NA un SC rīkoja vienā dienā, lai varētu labāk saskaņot programmas.
  …………
  “Mani neizbrīna SC [“Saskaņas centra”] un NA [nacionālās apvienības VL-TB/LNNK] kopošanās par tikumību, jo viņu mērķis nav brīva LV, bet totalitāra valsts, kuru pēc tam var nodot Kremlim.”
  http://www.delfi.lv/news/national/politics/nacionala-apvieniba-neizprot-rinkevica-parmetumus-par-koposanos-ar-saskanu.d?id=45785643

  0
  0
  Atbildēt

  2

  BardainaisSigne > tonijs 07.01.2018. 15.49

  Tātad tikumība ir kaut kas tāds,kas mūs tuvina kremlim?Nemaz i nezināju,ka,lai tiktu tālāk no kremļa, ir vairāk jāzog,jāmelo un jānodarbojas ar perversijām 😀 Kas tev to teica?Vai Putins?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  basta > tonijs 08.01.2018. 10.42

  Kā aptaujās parādaVienotības 3% reitings, latviešiem nav pederastijas tradīciju, nav cieņā zagšana un kalpošana ienaidniekam.

  0
  0
  Atbildēt

  0

J.šveiks 05.01.2018. 18.57

nosodīsim , tāpat kā līdz šim visus kas apzog valsti , sākot ar deputātu brūtēm un pašiem , tāpat vai VIDĀ netrūka valsts aptīrītāji? smagajos noziegumos apsūdzēts mūdzis stada valdību un piedalās tās sapulcēs , nav ko teiukt , kauns par tādu valsti

+4
0
Atbildēt

1

  BardainaisSigne > J.šveiks 05.01.2018. 21.17

  Kā tad.Arī KNABu neaizmirsīsim:emesgrāmatas oficiālā informācija, 0,1262 hektārus zemes Stopiņu novadā, Dreiliņos, Bērziņu ielā, Juraša dzīvesbiedre Alla Juraša, kas tolaik tāpat darbojās KNAB, 2004. gada 1. un 3. novembrī divos atsevišķos darījumos no 1940. gadā dzimušās Zojas Pisarenko un 1949. gadā dzimušā Jurija Bežinova iegādājusies, kopā samaksājot 694 latus jeb nepilnus 1000 eiro – tātad mazāk nekā vienu eiro par kvadrātmetru apbūves zemes.
  Taču Allas Jurašas amatpersonas deklarācija rāda jau pavisam citas summas. Kopā viņa 2004. gada laikā slēgusi četrus līgumus par attiecīgi 37 un 27 tūkstošiem dolāru, kā arī 42 100 un 54 730 eiro. Tāpat deklarācijā norādīta arī „nekustamo īpašumu atsavināšana” par 42 100 eiro un attiecīgi divi viņas nekustamajiem īpašumiem klāt nākuši zemesgabali Stopiņos, kuri abi norādīti kā kopīpašums ar Juri Jurašu.
  Uz viena no šiem zemesgabaliem, par kuru Juraša oficiāli samaksājusi 694 latus, tagad slejas Jurašu pāra privātmāja, kas redzama fotoattēlos. Taču Allai Jurašai arī otrs zemesgabala iegādes darījums, kā rāda oficiālā zemesgrāmatu informācija, ir izdevies tikpat izcili veiksmīgs: blakusesošo 1290 kvadrātmetru zemesgabalu viņa iegādājusies, kā oficiālo darījuma kopsummu norādot 722 latus jeb nedaudz vairāk nekā 1000 eiro.
  Savukārt divarpus gadus vēlāk īpašumu Allai Jurašai izdevies pārdot jau par oficiāli pilnīgu cenu, lai gan tas palicis „ģimenes lokā”: par 45 682 latiem – tātad par 63 reizes lielāku summu – tas 2007. gada 3. jūnijā pārdots Andai Jurašai-Geigei. Kā izriet no zemesgrāmatu informācijas, 1981. gadā dzimusī bijusī Maksātnespējas administrācijas finansiste pagājušā gada februārī nodevusi ekspluatācijā dzīvojamo māju, kas atrodas uz šī zemesgabala.https://www.pietiek.com/raksti/jurasi_spejusi_uzbuvet_lepnu_maju_dreilinos,_zemesgramatas_dati_liek_domat_par_fiktivu_zemes_pirkuma_summu

  0
  -4
  Atbildēt

  1

  tonijs > Bārdainais Signe 05.01.2018. 21.30

  Neliec tik lielus palagus vakarā, cilvēki ir noguruši. Pasaki pāris vārdos, ko tas oligarhu portāls atkal samelojis.

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  BardainaisSigne > tonijs 05.01.2018. 21.37

  Daži vienkārši negrib redzēt,ka dažs labs ”taisnības cīnītājs”pats ir nomūrējies ar mēsliem līdz ausīm.Tie ir vienkārši izraksti no zemesgrāmatām un deklarācijām,ko tur gan īpaši var samelot 😀

  +1
  -3
  Atbildēt

  2

  tonijs > Bārdainais Signe 05.01.2018. 22.05

  Mēs taču saprotam, kāpēc šī informācija, kas uz Jurašu attiecas netieši, portālā pietiek.com parādās tieši tagad, kad viņš ir visai kritiski izteicies par parlamentārās izmeklēšanas komisiju. Tas ir klajš mēģinājums viņu diskreditēt, bet tu, Ērik-gaili, uzķēries un uztvēri to nopietni.

  +2
  -1
  Atbildēt

  2

  BardainaisSigne > tonijs 05.01.2018. 22.11

  Labs mēģinājums 😀 Diemžēl,par Juraša radiņiem ir arī vecākas publikācijas:KNAB vadošā darbinieka sieva Alla Juraša nesen kļuvusi par Rīgas brīvostas pārvaldei piederošā uzņēmuma Rīgas brīvostas flote ģenerāldirektori ar 4000 eiro lielu mēnešalgu, – šo Pietiekrīcībā esošo informāciju otrdien apstiprināja arī uzņēmuma valdes loceklis un Rīgas brīvostas pārvaldnieks Leonīds Loginovs.

  Alla Juraša pie jaunā amata tikusi “pirms pāris nedēļām”, un viņu darbā ar vienpersonisku lēmumu pieņēmis pats Loginovs. Nekādas plašas pretendentu atlases uz šo amatu neesot bijis, Loginovs vien “apspriedies ar dažiem juristiem”. Rīgas brīvostas flotē līdz šim nav bijis ģenerāldirektora amata, tas izveidots speciāli Allai Jurašai, nenoliedz Loginovs.Loginova darbība Rīgas brīvostas pārvaldnieka amatā ik pa laikam nonāk zem KNAB lupas, kas rada iespaidu, ka labi atalgotā amata radīšana KNAB vadoša darbinieka sievai ir mēģinājums panākt, lai birojs brīvostas lietas vētītu caur ne tik smalku sietu.http://puaro.lv/tiesiskums/mazliet-vestures-kas-ir-no-knab-atlaistais-jurass/

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  basta > tonijs 05.01.2018. 23.04

  “parādās tieši tagad, kad viņš ir visai kritiski izteicies par parlamentārās izmeklēšanas komisiju.”
  ————–
  Ja krievu fašistiskie izdzimteņi nebūtu pievākuši Krimu un sarīkojuši karu Austrumukrainā, iespējams, nebūtu bijis dopinga skandāla. Kopš Jurašs ir pievienojies LC komunistu cūku un čekas pidarasu pārstāvim, čekas kurmim Bordānam, to mēslu nav ko žēlot. Visam, ko tas ir darījis, jābūt izpētītam zem mikroskopa.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  basta > Bārdainais Signe 08.01.2018. 10.37

  Ja kas neatbilst parķijas ģenerālai līnijai, tad noteikti ir samelots.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Drosma 05.01.2018. 17.42

un starp citu – valsts nozagšana ir jāpārtrauc un zagļi jāliek cietumā

tā naciķu apkārt runšāna – tā ir jānosoda – ja esi politiķis tad runā tieši un ko nkrēti – cieti – kā teica šļesers !

+3
-3
Atbildēt

1

  tonijs > Dusma 05.01.2018. 19.42

  Dusma teica: un starp citu – valsts nozagšana ir jāpārtrauc un zagļi jāliek cietumā
  ………
  Starp citu, piekrītu un ierosinu to sākt darīt jau no rītdienas.

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  BardainaisSigne > tonijs 05.01.2018. 21.27

  Nu tad lai tikai jūsējie ar Kozlovski priekšgalā sāk aktīvi strādāt un vākt pierādījumus.

  0
  -1
  Atbildēt

  2

  basta > Bārdainais Signe 05.01.2018. 22.45

  Vai domāji to krievu klasikas varoni – unteroficiera sievu, kas pati sevi nopēra? Ja IeM vadība sāktu cīņu pret noziedzību, tad tiem primāri būtu sev jānofraktē čarters uz Guantanamo. Ja miliči labi saspiedīsies, ar An-225 Mrija vienu reisu vajadzētu pietikt, lai paši nopietnākie noziedznieki tiktu nogādātu galā. Izdomājuši ceļa policistus aprīkot ar kamerām! Kazlovskim pašam jābūt apkrautam ar kamerām, mikrofoniem un smaku detektoriem, lai katrs viņa bezdiens onlinā tikti piereģistrēts.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  tonijs > Bārdainais Signe 06.01.2018. 02.11

  Bet jūsējie ar Lembergu priekšgalā lai sāk sadarboties, dot liecības, nožēlot izdarīto un atdot sazagto.

  +3
  -1
  Atbildēt

  1

  BardainaisSigne > tonijs 06.01.2018. 13.31

  Arī tur priekšgalā jāiet jūsējiem,visas svaigākās afēras ir jūsējās.Tā nupat pataloģiskā mele Dusma centās atbildību par neiegūtajiem līdzekļiem no izpumpētās naftas Gudeniekos uzkraut Vides ministram,bet izrādījās,ka pie vainas valsts apzagšanā atkal ir Kampars,kurš jau bija zināms kā OIK uzkrāvējs tautai par elektrību,kas ražota no Krievijas gāzes.,uzdodot to par zaļo enerģiju.

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

edge_indran 05.01.2018. 17.29

Dr. hist. Harijs Tumans:”…Šobrīd mūsu „projektu” varētu izteikt vienkāršā formulā: „grābj, kas var!” ( Par valsts identitāti un par ciklopiem valstī )
R. Jansona kungs objektīvu iemeslu dēļ neaicina valsts nozagšanas (lasi – sagrābšanas) shēmas mainīt un/vai likvidēt, jo tad būtu kardināli jāmaina arī viss “4.maija hibrīds” (I.Poikāns) – gan vara, gan ekonomika, gan ideoloģija ( lasi – sociālā organizācija ).

0
-2
Atbildēt

0

Drosma 05.01.2018. 10.38

“Sabiedrībai ļoti bieži ir tāds iespaids, ka parlamentārās izmeklēšanas komisija var atjaunot krimināllietu.” – ar ko Latvija atškiras no piemēram, Vācijas – Latvijas sabiedrība apzināti tiek turēta izglītības trūkumā, kamēr vāciešiem tā ir prioritāte un tā ir nodrošinājusi šīs sabiedrības pārākumu pār daudzām daudzām citām sabiedrībām.

Juristu biedrības priekšsēdētājs cik reizes ir tautu saucis par tumsoni, kura neko no tiesu lietām nesaprot, bet 27 gadu laikā tā arī nekas nav darīts, lai tauta kļūtu juridiski izglītotāka. Ir darīts viss – piemēram, paaugstinātas valsts nodevas , lai uzsāktu tiesāšanos, bet nabagiem lai to padarītu neiespējamu.
tas pats Borovkovs uzvedās tā it kā būtu gatavs mirt , bet tikai nepieļaut kopdzives likuma pieņemšanu , vienlaicīgi – sabiedrībai pat netiek skaidrots – kādā veidā geji mūs apdraud vairāk kā korumpanti.]

Pirms šīs saeimas vēlēšanām naciķu bērziņš neko nevarēja pateikt par ulmaņa apvērsumu – kā to mums vērtēt šodien , jo tas esot jāpēta – 4 gadi pagājuši – vēsturniekiem nauda tā arī nav iedota lai kaut ko pētītu

tā kā ir slikti – un es saku , ka patiesībā ļoti ļoti slikti

+4
-4
Atbildēt

3

  edge_indran > Dusma 05.01.2018. 12.39

  Patiesība ir tepat līdzās.
  “Mācīties, mācīties – visu mūžu mācīties !” V.I.Ļeņins.
  Vajag mācīties un paskaidrot tautai par ieguvumiem un/vai zaudējumiem. Ar karotīti vairs mutē pieaugušiem pilsonīšiem bez maksas neviens neko nelies – par visu būs jāmaksā.
  “Vecā” kaluma vēsturnieki centīgi turpina padomjlaikos iesākto melno darbu:
  Aivars Stranga:“Kārļa Ulmaņa autoritārā režīma saimnieciskā politika (1934–1940)”
  Cena: 15.70 € ( lgramata.lv )

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  BardainaisSigne > Dusma 05.01.2018. 16.31

  Atkal visu sarakstījusi vienā putrā…ja kādam nauda nav iedota,tad ir jāpaskatās,kurš ir finansu ministrs,nevis jābrēc par naciķiem.Un kāpēc gejiem būtu sabiedrība jāapdraud vairāk nekā koruptantiem?Pret korupciju mums ir likumi,pret gejiem Latvijā nav neviena likuma.

  +1
  -5
  Atbildēt

  0

  basta > Dusma 05.01.2018. 22.55

  Ulmaņa apvērsumu nav ko pētīt. Skaidrs, ka tas sagrāva latviešu tautas un valsts ienaidnieku: freibergu, zatļeru, dombrovku, pabriku, straujumu, rinkēviču, kazlovsku un citi izdzimteņu plānus pievienot Latviju PSRS vēl kādā 1936. – 37. gadā jo tad, kopā ar krieviem līdz vācu atbrīvotāju atnākšanai tie visus latviešus būtu paguvuši iznīcināt.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: