VNĪ: Rīgas pils ugunsgrēka seku likvidēšanas darbi jāapmaksā būvniekiem vai apdrošinātājiem 13

Komentāri (13)

ivetao2007 20.07.2013. 16.35

Leonids Iļič krieevu valodu piekakāja vismaz ar diviem vārdiem. Zaplaķiķ {Samaksāt] vietā oplaķiiķ [apmaksāt},kas nzīmēja ka nada pārskatama tikai caur banku. Pārņemdami šo brežņevismu, latvieši apkakāja savu valodu. Otrs brežņevisms varda pobeģiteļ vietā pavēlēja teikt čempion. Tagad latvieši, eskojot Laonidiļičam, ir aizmairsuši, ka latvieši samaksā un sacensības ir uzvarētāji. Kakajiet tālāk un algojiet šinderus. Iļičam par godu!

+2
0
Atbildēt

0

ligakalnina 20.07.2013. 11.48

jāpamaksā visiem politiķiem, kas bija pie varas 20 gadus, un nodibināja sistēmu, kur nauda aiziet Potjomkina sādžu būvēm, nevis esošo vērtību uzturēšanai, nauda aiziet ierēdņiem, uzpūstiem VP un pašvaldību štatiem, dažnedažādām vajadzīgām un nevajadzīgām budžeta iestādēm, kontrolētājiem partiju funkcionāru barošanai, nevis medicīnai, ugunsdzēsējiem,utt.

+2
-1
Atbildēt

1

  austrisv > ligakalnina 22.07.2013. 08.54

  Kādu tieši funkcionāru barošana notiek? Konkrēti, kuru partiju?
  Cik man zināms, tad neviena valsts bez ierēdņiem nav spējīga funkcionēt.Bez tam kāpēc gan skolotājiem ir tiesības saņemt vairāk, bet ierēdņī lai strādā par sīkmaņu algām? Varbūt vari paskaidrot?
  Starp citu daudzās Es dalībvalstīs ugunsdzēsēji ir brīvprātīgie, jo ne jau katru dienu tie ugunsgrēki valsts nomalēs ir jādzēš.
  Vai esi strādājis kādā valsts iestādē, it seviški valsts perifērijā, kur Tevi izspiež darbā kā citronu, bet algas kontā ietek tik niecīga summa, ka vari zaudēt jebkādu interesi strādāt. Bet no ierēdņu darba (VID) ir atkarīgs tas cik naudas tiek iekasēts nodokļos! gribētu gan redzēt, kā pats tad strādātu par nieka algu. Skolotāji vismaz sloņķējas veselus 3 mēnešus pie tam vasarās un vēl rudenī nedēļu un vēl uz Ziemassvētkiem, un viss atmaksāts un slodze 20 st. Kā man riebjas tas meldiņš ka ierēdnī lūk sliktie, kas nestrādā. Nu tad ej, jo ierēdņu vietas ir tukšas daudzās vietās. Pastrādā tur un tad runāsi citu meldiņu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

piziks 19.07.2013. 20.50

Interesanta papildinfo:

“VNĪ apdrošināja pili konkursa kārtībā un šajā iepirkumā uzvarēja BAN ar dempinga cenu.Un VNĪ nezin kāpēc pils apdrošinājuma summa ir tikai par 5 milj.Viena otra privātā māja tā maksā . BAN, kā zināms pieder fotoradaru afēristam un Ušakova draugam Teilānam, kurš konkursu visticamāk vinnēja ar domu , ka nekas nebūs jāatskaita.A ko nu. Tagad tiek meklēti visādi iegansti, lai naudiņa nebūtu jāmaksā. Un gan jau mēs visi par nodokļu naudiņu maksāsim un šie vīri tiks sveikā cauri. Ar būvniecības apdrošināšanu viss ir kārtībā un BTA maksās par ko viņiem jāmaksā. Vārdu sakot Teilāns un kompānija rullē.”

Interesanti, kasarunā ar LTV VNĪA pārstāvis nenosauc eksperta vārdu un uzvārudu, — tā eksperta, kurš ieteicis šo spožo ideju: atkratīties.

Savukārt būvdarbu vadītājs norāda, ka aizdegšanās, ticami, sākuasies telpās, kur būvnieki vispārn nedrīkstēja ieiet un/vai atrasties.

+2
-1
Atbildēt

0

ilmisimo 19.07.2013. 19.54

Cerība- publika pakliegs un aizmirsīs.

Tāpat kā pēc Cesvaines pils ugunsgrēka(nejaukt ar smukuo zeriālu).

+2
-1
Atbildēt

0

oktaavs 19.07.2013. 19.51

Pašlaik nav zināms precīzs galīgā ugunsgrēka cēloņu ekspertīzes slēdziena sagatavošanas termiņš.
——————————–
Vai tad cēloņi patreiz visvairāk neinteresē sabiedrību ? Aizdomīgas tantes tramvajā runāja par trijām aizdegšanās vietām uzreiz ..
Par naudas ceļiem tāpat neviens neuzzinās, bet kad būs pieejams publisks ekspertīzes slēdziens ? Jeb tas būs kārtējais “valsts noslēpums” ?

+1
-1
Atbildēt

0

kkristaps 19.07.2013. 15.19

Čekists Rāvis leks divu virsu augstumā…

+6
-2
Atbildēt

1

  austrisv > kkristaps 22.07.2013. 12.44

  Nē, drīzāk viņš nevarēs vairs braukt ar “leksuss”

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam