Tērvetes uzņēmējs Artis Treimanis: “Tukšu vietu nebūs”

Artis Treimanis. Foto: tuesi.lv.
Print Friendly, PDF & Email

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par Tērvetes tauriņu mājas līdzīpašnieku Arti Treimani. “Mēs vēlējāmies radīt pretstatus starp Latvijas dabu un tropu džungļiem. Citi saka, ka šeit ir mazā paradīze, kur atslēgties no visa liekā, sajusties kā reālos džungļos un aizmirst, ka esi Tērvetē,” stāsta uzņēmējs Artis Treimanis – Tērvetes tauriņu mājas līdzīpašnieks.

“Tauriņi dzīvo ļoti īsu mūžu – no desmit dienām līdz vienam mēnesim. Mums no tauriņiem būtu jāmācās dzīvot katru dienu kā pēdējo un izbaudīt dzīvi pilnā apjomā un amplitūdā,” aicina Artis. “Latvijā nekas nav tālu, mēs esam maza valsts un viss mums ir tuvu. Reģioni attīstīsies. Tukšu vietu nebūs, jo kaut kas šo tukšumu aizpildīs. Ļoti daudz cilvēku uz ielām mazajās pilsētiņās – tas būtu skaists sapnis, kas mums pašiem arī ir jārealizē,” ir pārliecināts Artis.

“Uzņēmējdarbība ir izaicinoša. Latvijā sākt uzņēmējdarbību ir iespējams – mēs zinām savu mentalitāti, mums ir vieglāk sevi prognozēt, mēs zinām vajadzīgās valodas. Iespējas šeit ir. Tirgus ir neliels, bet interesants, tajā var strādāt un darboties.”

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos. Projektu TUESI.LV īsteno biedrība “NEXT” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju.

Latvijas valsts simtgades svinības notiks laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

 

Pagaidām nav neviena komentāra

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu