Noskaidroti Pasaules kausa pusfinālisti • IR.lv

Noskaidroti Pasaules kausa pusfinālisti

24
AFP/LETA

Pusfinālā sestdien pēdējā iekļuva Spānija, pārspējot Paragvajas izlasi

Pasaules kausa izcīņas finālturnīra pusfinālā sestdien pēdējā iekļuva Eiropas čempione Spānija, kas ceturtdaļfināla mačā ar 1:0 (1:0) izrāva uzvaru pār Paragvajas futbolistiem, ziņo LETA. Uzvaras vārtus septiņas minūtes pirms mača beigām guva Dāvids Vilja, kuram tie bija jau piektie finālturnīrā.

Spānijas izlases pretiniece pusfinālā 7.jūnijā būs Vācija, kas sestdien ceturtdaļfinālā ar 4:0 sagrāva Argentīnu.

Pirmās divas ceturtdaļfināla spēles notika piektdien. Pirmajā no tām Nīderlandes izlase ar 2:1 pieveica pieckārtējo pasaules čempionvienību Brazīliju, bet pēc tam Urugvaja dramatiskā mačā ar 4:2 pēcspēles 11 metru sitienu sērijā pieveica Ganas izlasi.