Lauri un sūdi

11

Komentāri (11)

Sskaisle 14.10.2023. 13.19

es neiedrošinājos to filmēt – bet man pirms kāda laika bija tāda pieredze, ka gaidot autobusu stāvēju sabtranporta pieturā , man piezvanīja paziņa, jautāja, ko es darīšu brīvdienās un sāku stāstīt, ka braukšu pie mammas, ka dārzā jālasa kritušie āboli. Es runāju latviski – un netālu stāvēja tāds diezgan bēdīga izskata vīrietis un dzirdēja manu sarunu un sāka mani mēdīt – kritušie āboli, kritušie āboli, slinkā govs, tos tev sen bija jāsala un tad pēkšņi pārgāja uz krievu valodu un pēc pilnas programmas – ka tāda sliņķes govis sist vajagot , abi bijām iekāpuši autobusā, es klusēju , domāju – izbļaustīsies un pietiks, bet nē – krituši āboli latviski un pārējo krieviski un skatās uz mani kliedz man virsū. Autobusa pasažieri – visi noskatās , neviens neko nesaka. Kad tas vīrietis – puskrievs puslatvietis solīja pererezatj takuju bļedj – tad es vilku laukā telefonu un teicu, ka saukšu policiju , tad viņš izleca no autobusa, bet cilvēki visi klusi noskatījās – es nezinu, ja es būtu to skatītāju vietā – visticamāk es arī klusētu , jo man arī būtu bail – reāli bail no neaprēķināmas vardarbības, no nesodāmas vardarbības , no upura vainošanas un atkārtojos – tāda stambulas konvencija tikai dotu tiesības mediķiem bērniem mainīt dizmumus nevis reāli novērstu vardarbības pieaugumu proporcionāli netaisnīguma pieaugumam sabiedrībā

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 14.10.2023. 12.33

un vēl – Ķekavas domes un Ķekavas skola ir iesniegušas priekšlikumu saeimā mainīt likumdošanu, kas ierobežotu bērnu tiesības uz vardarbību, kas ļautu skolām un sabiedrībai aktīvāk vēsrties pret tiem bērniem -jauniešiem , kuri neprot uzvesties.

Nesen braucu pie paziņas pēc āboliem – viņa uzraksta sms, lai es nākot iekšā un ņemot tos ābolus, jo viņai zzom kursi par bērnu tiesību aizsardzību. Nu es ieeju pie viņas un klausos , ko stāsta eksperte bērnu tiesību aizsardzības jomā. Un burtiski tādiem vārdiem – ja bērns salauž krēslu un skolotājs bērnu par to kaunina, tad tādam skolotājam ar slapju lupatu pa muti!!! – Jo – kaunināšana nekādu rezultātu nedod, neko nemaina. Kāds no klausītājiem jautā – tad jau iznāk, ka skolotājs neko nedrīkst teikt, ja bērns ir varmācīgs. Nē – drikstot teikt, bet kaut ko tādu, kas bērnam , kurš salauzis krēslu neliek slikti justies. Tas cilvēks jautā velreiz- un kas tas būtu? Ko skolotājs teiktu? Nu esot jāpalīdz ast risinājumu , ko darīt ar to krēslu, bet tas arī viss.

Nu klau – ja es pati savām ausīm šo eksperti nebūtu dzirdējusi tā sakām – es vienkārši tam neticētu, ka ta var teikt, ka tāda ir tā ekspertu mācība. Nu tad taču ir tā, ka normāli adekvāti cilvēki no skolām bēg prom, jo bērniem ir visatļautība. Pieaugušajam akurāti katru mīļu brīdi nesitīs, bet redz viens otram gan uzdos , kā tik kas un sitīs un lauzīs visu, ko redz.

Nu nelīdzēs nekādi saeimas likumi, ja sabiedrība uzskata, ka bērni – jaunieši ir jāaudzina visatļautīb.a Stambulas konvencija vispār var iet uz poda ar to veidu – varmācīgo, kā šī konvencija Latvijā tiek uzspiesta. Kad cilvēki saka – nē bērnu dzimumu maiņai, tad tas ir krievu kremļa naratīvs, kad cilvēki saka nē krievu valodai, nē krievu slepkavu pielīdzināšanai ukraiņiem – tad tā atkal ir latviešu varmāciba.

Nu tā – nenormāli, ar visu esam valsti noveduši pie sasistas siles. Nu kāda daļa saņem tādu algu , ka nav pamata sūdzēties – nu ja konsultēt ministrus par 3tkt mēnesī ir piedarbiņš , tad … nu jā – absolūti sociāli netaisnīga, sašķelta sabiedrība un absolūti etniski sašķelta un sarīdīta sabiedriba , kur krievi drīkst žēloties, ka viņus liek geto, kamēr latviešiem pat nav tiesību uz savas vēstures izzināšanu un publsikošanu

nu čekas sūdbedrē vien esam – punkts

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 12.10.2023. 22.06

es saprotu, ka viens no cilvēkiem – amatpersonām, kurš aktīvi iestajas pret Latvijas sabiedrības vienotību – ir jēgere. Nevis tizli un kretīniski stāstīt, ka nu jā – saturs krievu un latviešu valodā atškiras, bet pateikt skaidri un gaiši , ka saturs krievu valodā ir vēl par 101 % prokremliskāks kā latviešu valodā un ka sabiedrisko mediju krievu redakcijas vadītāja atklāti atļāvās izplatīt viltus ziņas par geto veidošanu krieviem Latvijā un valsts iestādes uz to nav reāģejušas

Klau un cik vēža slimnieki nomirst nesaņēmuši valsts atbalstu ārstēšanai , jo valsts maksā kremļa naratīvu propagandistiem un nemaksā saviem cilvēkiem? Cik mācību gramatu skolā bērni nesaņem , jo valsts nauda aiziet kremļa pro[pagandistiem , kuri ieņem amatus un saņem milzu naudu?

logina – ir lasītāju mīlule definēja , ka Latvijā kultūrpolitika ir pārāk nacionālistiska, ka tā pamatīgi jāatšķaida – klau – vai tie, kas piedalījās šīs saeimas vēlēšanās – vairākums balsoja par tālāku valsts russifikāciju , prokremliskošanos, vai tomēr par reintegrēšanos demokrātiskajā Eiropā?

Ko mums kā sabiedrībai, kā tautai, kā valstij maksās šī nenormālā , bezatbildīgā drāšānās uz priekšu uz diviem zirgiem – ES un krievijas ? Kad mēs sabiedrība atmodīsimies un no šiem pārmaksātajiem daiļdirsējiem pieprasīsim atbbildību?! Vai notiekošais Ukrainā mūs tiešām nav pārlieicinājis?!

https://www.la.lv/mums-tas-zilonis-istaba-ir-sanita-upleja-jegermane-komente-ieceri-liegt-sabiedriskajiem-medijiem-veidot-saturu-krievu-valoda

0
0
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 14.10.2023. 04.41

  Manuprāt ir NEPAREIZI liegt sabiedriskajiem medijiem veidot saturu krievu valodā. … Saturu krievu valodā veido gan ASV, gan Ukraina, jo informatīvajā karā jālieto tā valoda, kuru vieglāk uztvert, saprast tieši ”krievvalodīgajiem” vai krieviem, baltkrieviem utt. … … Bīstami ir tādi ‘viltus patrioti”, kuri aicina Latviju (sabiedriskos medijus) pārtraukt sniegt savu politikas, vēstures skaidrojumu krieviem saprotamā valodā, jo Mamikina, Solovjova, Putina viedokļi paliks bez atbildēm, bez kritikas un skaidrojuma. … Šitie ‘viltus patrioti” informācijas karā grib iepriecināt KREMĻA propagandistus (aicina dezertēt!!!). … … … Par RUSIFIKĀCIJU. … … Lai aizsargātu latviešu valodu un latviešu tiesības darba tirgū – AR LIKUMU JĀAIZLIEDZ pieprasīt krievu valodas zināšanas Latvijas uzņēmumos. … Likumos jānosaka tūkstošos mērāmi sodi, vai uzņēmuma likvidācija, ja konstatē pārkāpumu (izņēmuma gadījumi tikai tie, kuri noteikti likumā). … Krievi sen runātu latviski, ja viņiem interesētu kādas ziņas latviešu valodā. … Krievi pamatā to latviešu valodu apgūst tikai tad, ja to PIEPRASA DARBĀ vai SKOLĀ (tātad, ja to pieprasa LIKUMS, nevis mediji !!!). … … …

  +1
  0
  Atbildēt

  3

  Sskaisle > Andris Vītols 14.10.2023. 12.16

  Nepiekrītu, Andri, un pamatoju, kāpēc. Es tiešām nezinu, ko krievu valodā stāsta ASV un ko Ukrainā. Es principa pēc par Ukrainu FB klausos tikai to, ko saka ukrainiski un ko saka ukraiņu militāristi. Jā – es sekoju tām ukraiņu mājas lapām, kurās ir lūgšanas par mieru Ukrainā.

  Bet – es varu spriest, ko un kā sludina sabiedriskie mediji un vispār mediji – piemēram, rus tvnet, rus delfi utt. Latvijā. Un tas ir kā mēdz gudri izteikties – prokremlisks naratīvs. Proti, ka krievi tomēr ir cietēji, krievi ir upuri, krievus nedrīkst apvainot, vainot, pazemot. Es to nespēju – man par to gribas raudāt – mums rāda un stāsta par kreivu zvērībām Ukrainā, par to kā krievi konsekventi iznīcina Ukrainas cilvēkus un kā pasaule sūta Ukrainai vecu munīciju un ukrainu bēgļus kā galvassāpes uzņem – piemēram, lasu, ka Vācijā atsevišķas zemes grib atteikties no palīdzibas ukraiņiem. Un tad pretī tam visam – lūk – nabaga cietēji krievi, krui ir tik superlieli nespējnieki, kad ir jāapgūst latviešu valoda un tik superlieli varoņi, kad ir jāslepkavo neaizsargāti civiliedzīvotāji.

  Lūk, la.lv raksta – skaidrs, ka krievu redakcija sabiedriskajos medijos ir jāsaglabā, tik tas saturs jāpievelk. Kurš saturs?! Tas kuru vakardien nodemonstrēja svece no RSU, ka nevajag jaukties mākslā, ka vajag ļaut teātrim Daugavpilī sludināt kremļa propagandu – proti – ka slepkavo visi – krievi un ukraiņi un ka vainīgo nav. Visi vienādi. Vai tas nozīmē , ka sabiedriskie mediji mūs gatavo tādam pašam uzskatam? Ja Latvijā iebruks krievi, kā jau to te raksta – ka gatavojot iebrukumu Baltijā – tad mums arī būs jācieš klusu, jo NATO karavīri taču arī šaus uz krieviem?

  Tas, kas notiek Latvijā manā sapratnē, manā vērtējumā ir padomju laiku čekistu uzvaras gājiens. Es to nespēju citādi vērtēt.

  Ikstena eva – kuru ltv1 iecēla par moderatori sarunai par Latvijas vēsturē sāpīgu tēmu – latviešu čekisti Krievijā un latviešu masveida iznīcināšana staļinisma laikā – tā bija un ikstena, kura vel nesen satori,lv rakstīja, ka latviešiem vajadzētu būtu iecietīgākiem pret krieviem , ka latvieši ir pārāk naiconālistiski noskaņoti – bļedj !!! – un man tāda kremliste tagad jāklausās , ko viņa bez attiecīgās vēstures izglītības, toties ar prokremlisku, prokrievisku nostāju pret latviešiem klārē un zombē par mūsu vēsturi?!

  zeme atveries – ne velti mēs esam visstraujāk izmirstošā nācija pasaulē un krievu valoda mums te vajadzīga ka ratiem piektais ritenis – punkts!

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 14.10.2023. 12.39

  un vel – Hrozni ciemā – krievi uzmeta bumba bēru mielasta dalībniekiem – tad vieni bija tie kolaboranti – ziņotāji, kuri stāstīja krieviem , kur tā bumba bija jāmet, kur cilvēki apraud savu aizgājēju – otir bija tie bumbas metēji – es nespēju un nespēju domāt par krieviem kā par civilizētiem cilvēkiem

  kad teica, ka Rīgā ir jāpārdēvē Maskavas iela – es domāju – ka tas ir pārspīlēti, bet tagad – es domāju, ka tas nav pārspilēti – es negribu – es negribu to slepkavu necilvēku valodu dzirdēt un no valsts budžeta necilvēkiem naudu maksāt – nē un miljons reižu nē

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 12.10.2023. 07.15

https://www.youtube.com/watch?v=dLFZq3BB09c&t=176s

1871 skatījums 2018. gada 26. okt.
2018.gada 17.oktobrī Latvijas Universitātes Vēstures un filozofijas fakultātē populārzinātnisko lekciju ciklā “Latvijas ceļš uz neatkarību 1905.-1918.g. Austrumeiropas kontekstā” notika prof. Ē.Jēkabsona lekcija “Latvija, Lietuva un Igaunija: kopīgais un atšķirīgais ceļā uz valsti no 20.g.s sākuma līdz 1918.gadam”.

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 12.10.2023. 22.19

  sabiedriskajos medijos raidījumu Brivības bulvāris vada Gints Grūbe. Lai būtu un lai būtu, ka viņš sludina un popularizē tikai šo liberāli kreiso globālistu uzskatus. Kāpēc nē. Bet tad noteikti vajadzētu, ka ir arī tāds raidījums, kurā tiek pausti konservatīvi nacionāli uzskati. Vai Ukraiņi, vai izraēļi spetu aizstāvēt savas zemes bez patriotisma, bez nacionālisma, bez savas veštures zināšanām? Nē – noteikti nē!

  Ko dara Grūbe -, ko es nevaru piedot – 1905.gads esot bandītu uznāciens , vācbaltu kultŗbagātības iznīcināja. Bet klau, Grūbe un tautieši – nu noklausieties, ko saka profesionāļi vēsturnieki , paši lasiet arhīvu dokumentus, ko bez sociālām prasībam vēl pieprasīja 1905.gada revolucinoāri !!! Un – vēl – visi !!!! Latvijas valsts dibinātāji 1918.gadā vienā vai otrā veidā bija 1905.gada nemieru dalībnieki.

  Nu kas notiek Latvijā? Kas ir tie spēki, tie cilvēki, kuri grib mums izopeŗēt mūsu vēsturisko atmiņu, uzspiest mums krievu valodu ? nostiprināt krievu valodas, krievu agresijas klātbūtni Latvijā? Es domāju, ka viens perēklis noteikti ir sabiedriskajos medijos! Mans viedoklis. Kas notiek aizkulisēs es nezinu, es klausos un skatos sabmedijus un varu spriest par tiem

  https://www.youtube.com/watch?v=ovxGlrAnO8Y&t=3s

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 12.10.2023. 07.14

Tas, kas man šķiet ļoti ļoti cerīgi , ka NA politiķi Rīgas Domē v irza Latvijas vēsturē, latviešiem svarīgu, līdz šim noklusētu personību godināšanu. Es ceru, ka Broces vārdā tiks nosaukts Puškina licejs.
Ka ĢENERĀLIENE HALLARTE tiks godināta arī Rīgā, ne tikai Valmierā. Ka Šteinhauers atgriezīsies, vai varbūt pareizāk – beidzot nonāks mūsu visu apziņās. Ka mēs beidzot sakopsim savus kapus. Ka tas vīrietis (krievisks uzvārds , bet piemirsu, piedodiet), kurš kopj Lielos kapus – ka viņš saņems Triju zvaigžņu ordeni. Un galvenais, ka skolās mācīs nevis gatavoties dzimumu maiņai, bet gan mācīs vēsturi – apzināt savas saknes.

Ak, paldies Gaiļu pārim par Vāgnera celšanu no aizmirstības. Vērmanītes kapa sakopšanai.

Un tiešām – mums kā sabiedrībai ir jāpieprasa, konkrēti un tieši lai tie čekistainie, prokremliskie spēki mums atdod mūsu vēsturi. Starp citu – vakardien noklausījos Šodienas jautājumu ar loginu – jauno kultūras ministir un secināju, ka viņa ir nožēlojama. Puntulis – ar visiem saviem nenormāli smagajiem grēkiem kā ministrs bija daudz daudz atbilstošāks un uzticamāks. Ceru uz Puntuļa atgriešanos ministra amatā.
Ak, un Abu Meri man patīk kā ministrs, Kaut es būtu kļūdījusies savās prognozēs, ka viņš būs tik runātājs.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 12.10.2023. 07.05

Mani apsveikumi Sigvardam Kļavam un korim.
Šoreiz redaktorei jāpiekrīt visam rakstītajam. Es arī atsakos saprast, kas ir tie spēki, tie cilvēki, kuri dala naudu – mūsu visu kopējo naudu tik netaisnīgi un tik negodīgi.

Es neprotu izskaidrot, bet es mīlu vēsturi. Arī vēsturniekus, protams, Lūk, vakar klausos vēsturnieka Jēkabsona lekciju , kura notikusi pirms četriem gadiem. Jautājumu un atbilžu laikā lektors un klausītāji nospriež, ka ir pienācis laiks beidzot izdot profesionālu vēsturnieku grāmatas par mūsu vēsturi. Ir pagājuši 4 gadi!!! – HALLO LATVIJA!!! – HALLO MŪSU INTELIĢENCE – CILVĒKI – kur ir tās grāmatas ? Žurnālisti – nu uzrakstiet – cik miljonus katru mēnesi izglītības ministrija, kultūras, vispār visas ministrijas tērē ierēdņiem – visiem tiem patiešām sūda padomniekiem, kuri NEKO , PILNĪGI UN GALĪGI NEKO !!!! nav spējuši izdarīt mūsu visu labā.
Sabiedriskie mediji – visi tie pārmaksātie sabmediju žurnālisti vārdos sludina, ka jāsniedz pilnvērtīga informācija – darbos tā informācija ir prokremliska, cilvēki to neuztver kā ticamu, tādu , uz kuru var paļauties.

Tā mūsu visu russifikācija, kas turpinās gandrīz 30 gadus mums visiem esot neatkarīgā valstī ir prātam neaptverama. Kas to visu vada, bīda, koordinē?! Tie ir cilvēki, kuri pieņem lēmumus. Nu sauciet uz intervijām redaktorus, selp un nelp un kādus tur vēl visus pārmaksātos un aizmaksātos, lai viņi stāsta – kāds ir viņu mērķis. – nacionāla valsts ar integrētiem krievvalodīgajiem latviešu valstī vai tomēr divkopienu valsts ar krievvalodīgiem , kuri dzīvo un pelna Latvijā, bet ar prātu un dvēseli ir Krievijā.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam