Agrā bezdelīga

4

Komentāri (4)

Finegans 29.09.2023. 10.33

Par to “cietu” solīšanu- izklausās jau kaut kur dzirdēts.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 29.09.2023. 06.39

protams, ka IR svarīgāk ir apstāvēt aizgājējus AS , nevis rakstīt, analizēt un kritizēt jauno vienotību un prasīt no tas atbildību

MAF nauda tomēr nāk no mūsu nodokļu maksātāju naudas, lai arī pa kādiem tuneļiem un sietiem tā ir sijāta un mums ir tiesības uz godigu informāciju

Es uzsveru – saeima ir noziedznieki, kuri attaisno neizdarīgu un bezatbildīgu politiķi čakšu tās atbildibā atstājot stratēģiski svarīgo IZM.

https://jauns.lv/raksts/zinas/577768-skandalozais-latvijas-skolas-aprobetais-krievu-valodas-macibu-materials-ar-kremli-un-rasistu-meitenem-ko-saka-ta-izstradataja-un-izglitibas-ministrija

un komentārs – Kāpēc tādi meli no valsts puses? Krievija ir iekarojusi un izveidojusi iesaldētos konfliktus Abhāzijā, Piedņestras republikā. 2018. un 2019. gadā Krievija ir okupējusi Krimu, kopš 2014.g. karoja pret ukraiņiem Doņeckā. Atgādinu , ka ukraiņi Doņeckā 1991.gadā – 80% nobalsoja par Ukrainas izstāšanos no PSRS , par Ukrainu kā neatkarīgu valsti. Apgalvojumi, ka krievu valodas materiāli ar kremļa propagandu netiktu pat pamanīti, ja ne karš Ukrainā ir apzināti meli. Notikumi Bučā, citās okupētajās pilsētās un ciemos jums neatgādina 1940.gada notikumus Latvijā? Kā var saeima saglabāt amatu tādai izglītības ministrei, kura grozās pa žurnālu vākiem un neuzņemas atbildību, kas notiek IZM ?

+1
-2
Atbildēt

0

vvilums 28.09.2023. 12.46

Labi ka vismaz NATO liegdama pielaidi glumos staiguļus nelaiž sev klāt.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 28.09.2023. 07.48

pavisam noteikti arī es esmu vīlusies AS “uznācienā” uz politiskās skatuves un domāju, ak diez vai Pīlēns būtu labāks prezidents – ar savu Ilzi smukāks gan, bet tas arī viss.

Tomēr visu cieņu, ka viņi mēģināja. Un visu cieņu, ka viņi neizgāja uz kompromisu ar kremļa politikas vāji slēptajiem sūtņiem.
Dažreiz mazam cinītim, mazam akmentiņam ir milzu nozīme globālās norisēs.

Cik es spēju saprast un vērtēt, tad JV iesāktā valsts un latviešu tautas izpārdošana ir daudz daudz apjomīgāka un dziļāka. Neku netika solīts, ka par saeimas priekšsēdētāju tiks likts cilvēks , par kura aprobežotību jākaunās. Lai kāds bija Smiltēns, bet ne neizglītots, nezinošs. Un ka kremļa tiešais kanāls lembergs tiks attaisnots – par to jau arī vienotība klusēja.

Un kāda cena ir tiem ciniski trulajiem siliņas apgalvojumiem, ka jv norobežojas no lemberga? Es domāju, ka tā cena ir sabiedrības netīcības politiķiem padziļināšanās un paplašināšanās. Skaidri redzams un saprotams, ka jv un vispār varas elitei ir pie kājas vai kāds vēl vispār tic tam , ko viņi saka, vai netic. Galvenais, ka viņi – varas elite ir pie naudas dalīšanas , paši ir labi paēduši un drošiba un par citu var nedomāt.

Nu to es vērtēju kā klaju apdraudējumu mūsu nākotnei. Lai kā arī IR nerietu uz aizgājējiem un ignorējot patiesos – būtiskos trauksmes iemeslus

+3
-2
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam