Jānis Bordāns: Mēs konservatīvismu saskatām kā attīstību

4

Komentāri (4)

Finegans 28.09.2022. 19.40

Bordāniešus noraks Linkaiša kunga amēbisms kopā ar Satiksmes Ministrijas kretīniem

0
0
Atbildēt

0

kolpants 25.09.2022. 00.06

Tas ir ļoti tehnisks jautājums par vienu līguma punktu, kādam jābūt ir starp uzņēmēju, kurš veido termināli, un valsts uzņēmumu Latvenergo.

Не дурак, понимает, что к чему, чем чреваты потом разговоры про гарантии, кто их вписал)
Поэтому уже заранее “ну мы-то тут не при чем. это договор между 2 сторон”. А далее уже по проверенной дорожке:
1. у латвэнерго спросят, какие гарантии в договоре
2. Латвэнерго ответит “скажем, если партнер согласится их раскрыть”
3. Партнер скажет “не можем, это коммерческая тайна”
4. Латвэнерго скажет “ну вот видите, они запретили, и мы не скажем”
5 возможный вариант: кто-то сольет в прессу условия, окажется ОИК -2. Ну тогда боссы Латвэнерго уйдут, через полгода всплывут на других должностях. Заодно скажут, что условия согласовал МК и Минэко, так как Латвэнерго госкомпания.
6. На запрос общества будет ответ “понять, кто виноват, невозможно, это было коллективное решение”. Прецедент уже есть- чем там закончилось расследование по вакцинам?))

При этом в рекламе Линкайт не стесняется обещать добиться доступных цен на газ. Интересно, каким образом, если это договор между двух партнеров без влияния правительства?

0
-1
Atbildēt

0

QAnon 24.09.2022. 14.20

Tam NA iefiltrētam čekas kurmim bijušam PSKP, LC, PS biedram, kurš bija uztaisījis čupiņu pie NA biroja un vēl paprasījis papīru ar ko atslaucīties, Lubjankas, kas Dzeržinska laukumā, saimnieki uztaisīja pašam savu parķiju, līdzīgi kā Sleseram un viņa mazāk apsviedīgam sugas brālim, ar ko Šlesers kopā baudīja krievu popsu un uzdzīvoja krievijas bandītu, čekistu, mauku un pederastu JV ballē, Zatļeram. Tur atradās vieta arī KNAB sabotieriem: valstī, ienaidnieka aizmugurē, iesūtītai augsta ranga GRUšņika meitai (Šķirļicam) un bandītu aprindās par kontrabandistu jumtu dēvētam mūdzim, kurš bija izprecināts bargai krievenei.

0
-2
Atbildēt

0

murrey 23.09.2022. 17.51

Pēc tā, kā Bordānam esot tieslietu ministra amatā, notika ņirgāšanās par Lembergu, runāt par viņu un līdz ar to par visu viņa partiju, kā tiesiskuma aizstāvi ir vienkārši smieklīgi. Ceru, ka šī partija nonāks tur, kur tai jābūt – vēstures meslainē.

0
-2
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam