Tikai 7000 balsis iekļūšanai Saeimā 19

Komentāri (19)

Elektriķa dēls 13.09.2022. 12.44

Kas man pietrūka rakstā: plašāka analīze kā šo gadu laikā mainījusies vēlētāju iespēja ietekmēt šos procesus un mainīt lejupejošo līkni!
Es tur redzu dažas sliktas tendences, kas vēlētāja sajūtas, ka viņš var ietekmēt rezultātus, nemazina.
Pirmā ir politiķu kopumā un valdošo īpaši, tādu šķēršļu radīšanā, lai šīs sajūtas un ne tikai nemazinātos, bet pat palielinātos. Tie ir gan referenduma ierosināšanai nepieciešamo balsu būtiska palielināšanu, padarot to reāli neiespējamu. Tam sekoja partiju biedru skaita palielināšana un vēl visādu šķēršļu likšana lai jaunas partijas dibināšana un reģistrēšana būtu maksimāli apgrūtināta.
Ja tam vēl pievieno vēlētāju apvienību izslēgšana no dalības pašvaldības vēlēšanās un partiju finansēšanas principu padarīšanu atkarīgu no vēlēšanu rezultātiem, nepārpratami liecina par valdošo maniakālu vēlmi darīt visu, lai paliktu pie varas.

0
-1
Atbildēt

1

  kolpants > Elektriķa dēls 13.09.2022. 16.00

  были отдельные исследования после предыдущих выборов, когда уже стали якобы волноваться, почему падает количество проголосовавших. Но их особо нигде не пиарили, не афишировали. Власти по сути выгодно, чтобы особо не ходили много. ЧТобы пришли верные сторонники, и проголосовали за своих. И судя по последним данным, сюрпризов особых не будет. Хотя Сейм может выглядеть достаточно дробленым

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 13.09.2022. 09.59

https://lr1.lsm.lv/lv/raksts/brivibas-bulvaris/patiesiba-var-izmainit-vestures-gaitu.-saruna-ar-aivaru-strangu-.a165471/

Kolpant, noklausies – 20 000 krievus Latvijā 1949.g. nogalināja krievi.
puškins ko neteiksiet …..

man reala trauma bija Lestenē – aizbraucu nolikt rozes onkulim leģionāru piemineklī un baudīt baznīcu , bet tā gide sāka stāstīt par krievu necilvēcību ar traktoru uzarot un apsējot kā leģionāru , tā pašu krievu kapus – to nevar piedot, to nedrīkst piedot un par šo necilvēcību ar likumu okupantu pēctečiem vajadzētu aizliegt sludināt kultūru

un vēl = pati neredzēju , bet fb redzēju foto, kur aizuaguši krievu karavīru kapi Meža kapos – tad tā vecenēm – krievu šovinistēm ar likumu likt sakārtot savu dedu kapus un tad kliegt, ka šīm atņemtas okupantu privilēģijas

0
0
Atbildēt

1

  kolpants > Sskaisle 13.09.2022. 10.41

  Съездите в Беларусь, спросите там, как там добровольцы легионеры в 1941-1942 за “независимость Латвии” расправлялись с мирными жителями. Ах, это они мстили за 1941 высылки. Ну тогда почитайте, как красные латышские стрелки топили в крови восстания крестьян в 1917-1918 году и помогали Ленину революцию и красный террор реализовывать.
  Ну как, готовы тоже запретить латышскую литературу за прошлые грехи? Или тут же начнете лить крокодиловы слезы “это другое, нельзя всех за грехи некоторых наказывать, им деваться некуда было”?
  Что, неприятно про своих соотечественников?

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > kolpants 13.09.2022. 12.08

  nē – tikpat labi tu mani pie putina vari sūtīt

  ja leģionāri ir kara noziedznieki -tad uz tiesu un cietumā

  tākā ebreju organizācijas dara ar vācu nacistiem – kara noziedzniekiem – ja ir noziedznieks – nav svarīgi tev 100 vai 200 gadi – par noziegumu tiec notiesāts

  ja leģionārus netiesā – nozieguma nav

  ko krievu vai baltkrievu – lasi putina vai lukašenko propagamndisti sludina – latvieši fašisti – pat neklausos

  kononovs – vai kā tur sauca to krievu izstrebiteļu latvietei pārgrieza grūtnieces vēderu un nogalināja nedzimušu bērnu – zvērs

  bet nu es tevi nesūtu uz Latgali – aizbrauc uz Meža kapiem – sakop kritušo karavīru kapus

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Sskaisle 13.09.2022. 12.21

  Ну видите как вы сразу заюлили, опять Путина и Лукашенко притянули. При чем тут Путин и Лукашенко? Вы просто спросите местных жителей, они вам тоже расскажут про легионеров.

  ja leģionāri ir kara noziedznieki -tad uz tiesu un cietumā
  я в восторге)) Ах как мило выкрутились)) Раз нет суда, значит, не было и преступлений)) Ну так я вас обрадую-по такой логике непонятно, о чем вы варитесь в соседней статье про Коссовича. Было бы нарушение, был бы суд. Нет суда, значит, нет и преступления)

  Ну, ну, попробуйте публично сказать, что среди легионеров были преступники и нужно проверить, кто там сейчас 16 марта приходит.

  Не, не поеду. Мне не нужно, чтобы какой-нибудь патриот сфотографировал и потом везде показывал фото “русские смотрите что творят”

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  QAnon > kolpants 13.09.2022. 12.26

  Latvija neiebruka Baltkrievijā, bet gluži otrādi, Baltkrievija PSRS sastāvā uzbruka Latvijai un ja par “Baigā gada” bezprecedenta etnocīdu latvieši pēdējo krievu, tai skaitā pārkrievotos baltkrievus būtu norakuši Urālos, tas būtu bijis taisnīgi. Ne Vērmahts, ne latviešu leģionāri nekad nekaroja pret civiliedzīvotājiem, jo par to lika pie sienas, bet pret bandītiem, kuri aplaupīja zemniekus, ar varu tos piespieda stāties bandās, kuri nogalināja skolotājus, tikai par to, ka viņi atļāvās mācīt bērnus, bija jācīnās un ja tika sodīti arī bandītu līdzdalībnieki, tas bija neizbēgami.
  Nedirs, nebija tādu “sarkano strēlnieku”, bija latviešu strēlnieki, bet ar zvērībām izcēlās vienīgi krievi. Ja žīdi centās sarīkot revolūcijas ASV, Francijā, Anglijā, Vācijā, tad tas izdevās vienīgi krievijā, jo tur bija 900 gadu laikā galēji dehumanizēta biomasa.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > QAnon 13.09.2022. 13.00

  Ne Vērmahts, ne latviešu leģionāri nekad nekaroja pret civiliedzīvotājiem
  Это пять) не автору. Редакции)

  Конечно, конечно, тут все вранье))
  https://enciklopedija.lv/skirklis/36374-latvie%C5%A1u-sarkanie-str%C4%93lnieki

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 13.09.2022. 13.20

  Man ir pietiekami informācijas avotu, lai nezombētos no krievu vēstures viltotājiem un starptautiskās terororistu organizācijas, Vīzentāla centra. Visādas pedijas var rakstīt pēdējas padibenes un izdzimteņi.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > QAnon 13.09.2022. 16.01

  Кто бы сомневался в таком ответе) Все, во что я не верю, не существует)
  Говорят, что вот и Буча просто купленные постановки. Ну типа как холокост. Только центр другой. Согласен?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 13.09.2022. 16.36

  Holokosts ir Vizentāla centra daudzmiljardu biznesa projekts, bet Buča apliecinājums krievu necilvēcībai.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 12.09.2022. 11.51

Negribu turēt aizvainojumus bet nu no tiem vaļā tikt nav viegli

Ašeradens jv kongresā lielījās, ka viņa partija Latviju pietuvinājusi ziemeļvalstu līmenim.
Šorīt lasu, ka apkures tarifi ziemā tikšot celti vēlreiz. Kamēr brālis, kurš dzīvo Zviedrijā saka, ka visu !!! elektrības cenas pieaugumu visiem pilsoņiem kompensē valsts.

Nedēļas nogali pavadīju dārzā, bet nakšņoju pie radiem. Pagastā ap 1000 iedzīvotāju, bet centrā dzīvo ap 200 iedzīvotāji, toties izgaismotas ar lielajām un mazajām ielu laternām visas lauku ieliņas. Vācieši atslēguši apgaismojumus kultūras pieminekļiem, Kelnes domam utt. , mums saka izraujiet kontaktus lai nelasās kopā patēriņš, bet valsts babadāc- kā dzīvoja lepni, tā dzīvos. Nu un ka nabagi nosals,nomirs ,pakārsies. Valstsvīriem takš algas palielināja, korupciju zem deķa, tiesu sistēmu sūdu dīķi, medijus zem galda. Viss.

Nu jā – baigi bezcerīgi

0
-3
Atbildēt

0

Sskaisle 12.09.2022. 11.42

Jā, demokrātija Latvijā ir beigusies. Tas ir jāpaska skaidri un gaiši.
Un manā sapratnē tāpēc beigusies, ka valsts kā institūcija nespēj nodrošināt savas pamatfunkcijas.
Ja valstī ir vairāk naudas kā jebkad agrāk, bet piemēram, valsts amatpersonas paziņo, ka valsts nespēj nodrošināt pamattiesības pilsoņiem – personu apliecnošu dokumentu = pases un id kartes izsniegšanu , tad ir vienkārši noziedzīgi vardarbīgi paust domu, ka pilsoņa pienākums ir vēlēt, un ja neiet vēlēt, demokrātijas nav. Bet ja valsts neepilda pienākumu -tad demokrātija ir.

Vakar noskatījos pirmsvēlēšanu debates par izglītību un nospriedu, ka bezcerīgi. Neviens no politiskajiem spēkiem nenodemonstrēja spēju sakārtot nozari. Ja pedagogi un politiķi tv ekrānā – tautas priekšā bļaustījās kā bramanīgas tirgus bābas, tad nav nekāda pamata cerēt un ticēt, ka tiekot saeimā šie cilvēki spēs risināt problēmas

Asini uzsita kārtējā krievu nekaunība un ja iešu balsot, tad tikai par Pīlēnu un Rajevu , citus izsvītrošu, bet ne cerībām uz viņiem, cik krievu nekaunības dēļ. Nezinu, jālasa internetā informācija un tomēr jāraksta sūdzības uz EP,uz ANO un vēl kaut kur uz ārzemēm, j Latvijā pie varas ir čekisti – nav vērts sūdzēties, bet ir jāsūdzās. Tā nedrīkst , ka krievi mums pat nomirt neļauj cieņpilni

+1
-2
Atbildēt

1

  kolpants > Sskaisle 12.09.2022. 15.05

  И снова, начали о бездействии существующей власти, но окончание- Tā nedrīkst , ka krievi mums pat nomirt neļauj cieņpilni)))
  Представляю содержание жалобы: я недовольна действием латышских политиков, поэтому требую, чтобы русские не мешали умереть достойно)) Интересно, кто наиболее русский, Бордан, Мурниеце или Кариньш? Может, настоящие их фамилии Борданов, Мурникова и Каренев, а мы просто что-то не знаем? Ну у Штирлица была же настоящая фамилия Исаев?

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > kolpants 12.09.2022. 15.13

  tu noklausies, ko saka krievietes – rd domes un saeimas dputātes- zeme atveries- dzīvojam draudzīgi, bet davai = krieviski . Es domāju, ka Tu mani nesaproti, pat nav vērts. Ja tevi burve pārvērstu par latvieti, bet tava lielkrievu dvēsele un prāts – tu lektu Daugavā vai “uzsēstos” uz narkotikām

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  kolpants > Sskaisle 12.09.2022. 15.54

  bet davai = krieviski
  Да, представляю, какой это ужас будет-если вдруг придет русская бабулька, и ей в думе на русском ответят! А если рядом латыш стоит, и не поймет, что бабульке ответили?
  А если русский ребенок будет на русском учиться (с обязательным требованием знать латышский) – так это вообще что такое!
  Министр образования уже прям и не скрывает-главное, не что дети по предметам знают, главное-чтобы на латышском!

  0
  -2
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > kolpants 12.09.2022. 16.18

  ha – ka neatstājies, nu!

  piem., krieviete brīnās – kā jūs puškinu nemīliet? Kā jūs pret kultūru ?

  bet – tā latviete no zzs atbildeja perfekti – tas viss krieviskais mumsmbija ar varu uzspiests , puškins bija imperiaālists – jā ģeniāls dzejnieks bet imperiālists –

  mums nav iela savam ģēnijam Veidenbaumam, bet rdz- pušinam ir

  klau – es vēlreiz klausos to podkāstu – cicero.de – par čerčilu par mītiem – nu tur tik perfecto viss pateikts – mēs abi kā tādi paraugi šai sarunai

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  kolpants > Sskaisle 13.09.2022. 10.02

  Вас силой заставляли Пушкина любить? А улицу Вейденбаума сделать 30 лет русские мешали?)) И сделать улицу Вейденбаума можно только вместо улицы Пушкина?))
  А вы вот уверены, что Вейденбаум не был империалистом или еще каким неправильным?) А вот цитата из Википедии)) Veidenbaums skeptiski vērtēja sava laika latviešu rakstniecību un labprātāk lasīja Horāciju, Šilleru un Heini.

  Ай ай, как непатриотично, а вы хотите в его честь улицу!

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  QAnon > kolpants 12.09.2022. 22.49

  Babuļai bija pietiekami laika apgūt valsts valodu augstākā līmenī un ja viņa sava naida pret latviešu valsti to nav darījusi, tad ir atzīstama ar ienaidnieku un sodīšanai par noziegumu pret valsti ne vecuma šķēršļi, ne noilgums, nevar būt iemesls. Lai man arī pretenzijas pret izglītības ministri tās partijas piederības dēļ, tomēr uzskatu, ka tev nevajag par viņu pļūtīt.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam