Gadsimta iespēja

2

Komentāri (2)

Sskaisle 17.12.2021. 20.26

Ļoti pārliecinoši un ļoti cerīgi. Izcili, nebūs pārspīlēts.
Tomēr….tās pašas bezmaksas aplikācijas ,lai lejuplādētu vajag rīku,telefonu.
Visos kaimiņvalstu un daudzos pasaules muzejos ir lētās stundas, ir bezmaksas dienas utt. Francijā jaunieši vispār par velti iet uz muzejiem.

Mums ar skaļu blīkšķi korumpētiem varnešiem paceļ algas un turpina plēst nost ādu. Kāda kultūra, kādi muzeji.

Ticu,ka jaunā direktore būs veiksmīga un varoša. Tomēr nav tā,kā viņa apgalvo,ka var visu. Nu nevar.

Mums jau ir izcili restaurēts muzejs – LNMM. Cik Latvijas bērnu to ir apmeklējuši? Cik maksā lnmm mākslas vēstures lekciju kurss bērniem un cik ģimenes to var atļauties?

Pirms 2 gadiem es bieži gāju uz to LNMM muzeju. Brīnišķīgas vēsmas,ka ģimenes ar bērniem,bet salīdzinot,cik tas ārzemēs redzēts,tad niecība.

Lūk,arī šajā IR numurā kārtējo reizi ir stāsts,cik neizglītota sabiedrība esam. Un tas ir politiķu, prezidenta, visas sabiedrības lēmums tērēt naudu korupcijai, netaisnības palielināšanai vai sabiedrības izglītībai.

+1
-4
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 17.12.2021. 20.34

  Es nezinu no cik gadiem tagad skaitās seniors, vai Latvijā seniors un pensionārs ir viens un tas pats,bet zinu,ka kultūra- muzeju, teātri,koncerti, pat bibliotēkās vēlamās grāmatas man vienkārši nebūs pieejamas. Vienmēr biju domājusi,ka es būšu rosīga vecenīte,kas būs klātesoša kur vien tik varēs. Bet ka tāda nabadzība valstī būs tik visaptveroša – to nosapņot nevarēju.

  LA.lv ir izcelts JKP feldmaņa teiktais,ka Latvijā cik tur procenti cilvēku nevar nopirkt vajadzīgās zāles. Taisnība,tā ir.

  Bet neraksta,klusē,ka kultūra tik daudziem sākas un beidzas ar LR 3 klasiku un vien ziņām,ka kultūras pasākumi notiek.

  Tāpēc mans novēlējums būtu,ka LJ izdodas ieceres un galvenais,ka tās ir pieejamas visiem. Ne tikai turīgajiem un tiem bagātajiem,kuriem tas interesē

  +1
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam