Visi esam arēnā 20

Komentāri (20)

OgaOga 09.12.2021. 04.12

Lai vai kas, bet man prieks par katru cilvēku, kas nav vienaldzīgs un nav pazaudējis ideālus.

+1
0
Atbildēt

0

Neticis 23.11.2021. 22.27

Raksta pilna versija arī anonīmiem lasītājiem ir pieejama šeit: https://ir.lv/2021/11/16/domburs-visi-ir-kopa-arena/

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 19.11.2021. 11.13

Ar draugu norunājām,ka pie Brīvības pieminekļa neiesim,lai nav jādrūzmējas,bet ka uz militāro parādi gan iesim – stāvēsim kaut kur pa gabalu un skatīsimies,bet…no rīta sazvanījos ar mammu. Cita starpā viņa pastāstīja,ka mana bērnības draudzene slimnīcā cīnās par dzīvību,bet viņas vīrs no kovid jau miris.
Ar to ģimeni es tikos tik ļoti reti, un viens no iemesliem bija tas,ka viņi bija tik devīgi, tik nesavtīgi un mīļi,ka es pēc tam uz Rīgu atbraukusi vienmēr jutos vainīga,ka neesmu viņu cienīga.

Viņi bija tie,kurus diez vai liktu Latvijas lepnumā,bet nu man viņi bija tieši tas – Latvijas lepnums un tagad tas lielais smukais vīrietis jau ir miris, sieva mocās… bērni paliek ….
Abi bija nevakcinēti.

Šīs ziņas satriekta visu vakardienu nosēdēju pie galda un tv.

Un noskatījos trešdienas Domburšovu par antivakseru cīņām par savām tiesībām un domāju , nu kaut kas nav kārtībā.

Un Domburam bija / ir jābūt tik gudram ,lai viņš to izskaidrotu – nu kāpēc tie,kuri nevakcinējas, pakļauj nāves briesmām sevi un citus, nē – ne tikai pakļauj,bet iedzen nāvē sevi un citus un tad vēl tiesāsies un būs kas viņu tiesības aizstāvēs.

Viena lieta,ka man nenormāli žēl mirušie, bet cita lieta,ka esmu nobijusies līdz nāvei. Ne tikai no kovid,bet arī no tā,ka mana slimība ir nevis apārstēta,bet progresējusi. Es domāju,ka pēc kovidpotes man pasliktinājās imunitāte . Es atkal nevaru izlemt par 3.poti- ģ ā nesaka ne jā, ne nē. Un man nepāriet klepus,bet es domāju,ka no sliktā – netīrā Pārdaugavas gaisa.

Lūk, es gribētu tiesāties ar antivakseriem. Es gribētu tiesāties ar tiem,kuri uzskata,ka viņu tiesības nevakcinēties ir svarīgākas kā to tiesības,kuri vakcinēja

Citiem vārdiem – pēdējais Dombura raidījums 17.11. manī radīja šausmīgāko bezcerību ,bet 18.11. saņemtās ziņas apliecināja,ka var būt vēl sliktāk….

0
-1
Atbildēt

0

Urga 14.11.2021. 08.45

Domāju, ka Delfos Dombura komandas darbs par masku iepirkumiem bija nopietns signāls, ko pienācīgi nenovērtēja. Žēl.
Par ordeņu dalīšanu, skatoties ceremoniju – precīzi, tieši tā arī viņa (tagad intervijā) atklāto iekšējo monologu sapratu. Mēs ar ordeņu dalīšanu esam aizrāvušies.
Bet par Lembergu, īsti nesapratu, kādi cilvēktiesību jautājumi uzmetuši ēnu visam pasākumam. Man pretjautājums par SKDS aptaujām, vai SKDS var uzticēties, un, kāpēc sabiedriskā TV nepasūta aptaujas citām firmām.

+3
0
Atbildēt

1

  Urga > Urga 18.11.2021. 09.07

  Diemžēl 18.11.sākas ar ziņu:
  Valsts mežu apsaimniekotāja VAS “Latvijas valsts meži” ir jauna padome, kurā turpmāk darbosies arī pašreizējais VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” valdes priekšsēdētājs Rinalds Muciņš.
  Šokējoša nekaunība pandēmijas pīķa un mediķu izdegšanas laikā. Cita starpā , atceros I.Viņķeles siltos apsveikuma vārdus, ieceļot amatā, tostarp ignorējot U.Gruntmani. Varbūt bijušajai ministrei kāds komentārs par turīgām amatpersonām savu lobēto vidū.
  Kāpēc gan vienu vai vairākus raidījumus neveltīt padziļinātai un skrupulozai amatpersonu algu izpētei? Politiķi to ignorē gadiem, kaut nabadzības plaisa nemazinās. Nepieciešams kaut kāds grūdiens, lai vienreiz to izbeigtu!

  +4
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Urga 19.11.2021. 11.20

  Nu Urga – šī koalīcija ir sliktāki kā okupanti. Tie arī ņēma acis nemirkšķinot un krāva vagonos un sūtīja uz Krieviju…šie politiķi un ierēdņi – visu sūta uz saviem kontiem…

  Kariņš paziņo,ka valstī ir tik daudz naudas kā nekad agrāk,bet Stradiņos manu draugu ar uzpampušu zilu kāju pēc stundas sēdēšanas nevēdinātā pārpilnā telpā pasūtīja uz 2.slimnīcu. Pamatoja ar to,ka slimnīcai neesot pārsienamā matriāla.

  Acīmredzot ierēdņi ar tādiem apgriezieniem vajadzīgi arī LVM – nu nav taču visi meži nocirsti un nozagti.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 13.11.2021. 08.29

Lūk, tikko nomira , manuprāt, viena no ietekmīgākajām amatpersonām jebkurā valstī – SAB J.Maizītis.
Mēs dzīvojam kaimiņos agresīvai lielvalstij, mūsu robežām uzbrūk agresīvi musulmaņu pūļi, covid un rīgas dome spilgtāk kā jebkad agrāk atklāj trauslo divkopienu valsti,kur krievvalodīgie vairāk tic putinam kā levitam utt.utjprj.

Vai elementāra cieņa pret tautu , pret sabiedrību neizpaustos tā,ka prezidents nevis kaut ko tvītotu, vai kučinskis sava tēva lemberga avīzē nopļurinātu kaut ko tādā stilā kā vecs bija, sirds neizturēja… bet ka vismaz viena !!! no valsts augstākajām amatpersonām paziņotu -maizītis mira ķirurģiskas manipulācijas laikā. Bija vakcinēts, nenomira ar covid. Man kā pilsonim nav jāzin detaļas par slepenajiem dienstiem,to vadoņiem, bet kā pilsonim man būtu svarīga ziņa,ka slepenā dienesta šefa nāve nav drauds drošībsi, stabilitātei.

Tagad sajūta kā barbaru valstī – augšās, kungu kambaros kaut kas notiek, bet neirs jau nu stulbeņiem un nabagiem kaut ko stāstīt

Tāda valsts + mediju necieņa, naids, truls cinisms pret cilvēkiem….

Nē un miljons reižu nē tādai valstij

Nu jau izrādās ,ka nevis simtiem ,bet tūkstošiem cilvēku bēg no Latvijas un pat,ja tas netiek tā pateikts,tad es domāju,ka to pamatcēloni var definēt kā varas necieņu ,pat teroru pret cilvēku.

+2
-4
Atbildēt

1

  Vija Dzelme > Sskaisle 30.11.2021. 09.36

  Savādi: tikko izlasīju, ka Jums ļoti nepatīk lasīt, redzēt neko no citu personīgās dzīves, bet te, pēkšņi, sevišķa interese par kāda cilvēka nāves iemesliem?! Spriežot pēc tā, ko rakstāt, Jums taču viss un par visiem viss skaidrs!

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Vija Dzelme 30.11.2021. 23.19

  Komentāru nebūs. Vai SAB šefa nāve ir kādas slavenības personīgā dzīve , jeb vistiešākajā veidā vļalsts drošības jautājums.
  Lai nu man kā ar to inteliģenci,bet nu Vijas kundze, ja ne slijtāk,tad ne par mata simtdaļu ar jums nav labāk. Nu nav. Bet nekreņķējieties, jums noteikti ir kādas citas labas īpašības.

  0
  0
  Atbildēt

  0

J.šveiks 13.11.2021. 05.58

Tv skatos tikai to , kas mani interesē , sīs kungs man interesi neizraisa , neskatos … nav komentāra.

0
-1
Atbildēt

0

Jadviga Anna Bērziņa 12.11.2021. 10.44

IR lasītājs
Domburs kādreiz bija analītiskais žurnālists, kuru varēja lasīt un klausīties ar interesi un jēgu. Tagad praktiski šo viņa raidījumu skatās ļoti maz cilvēku.
Pēc tam, kad viņš savos iepriēkšējos raidījumos kļuva par pārgudro demagogu/visu atmaskotāju, bet vēlāk konsultēja oligarhus, kā “pareizi” runāt ar žurnālistiem, viņš tālāk par savu pārgudrību un “mākslu demagoģiski visus atmaskot” nav ticis. Gribētu zināt, kurš viņu uzaicināja atpakaļ uz LTV 1… Diemžēl viņa laiks Latvijas televīzijā ir pagājis neatgriezeniski. Atgriezties tajā pašā vietā 3.reizi, esot tajā pašā raidījuma vadītāja līmenī, nav prāta darbs. Bez tam es uzskatu, ka nevienam nav pienākuma piedalīties viņa raidījumā. “Atmaskojošo” raidījumu pietiek, pie kam tie ir analītiski un interesanti – Aizliegtais paņēmiens, De fakto, Nekā personīga… Žēl, ka Nellija nav novērtējusi situāciju objektīvi, bet dzīvo atmiņās un slavina “agrāko”, seno Domburu…

+8
-4
Atbildēt

1

  Vija Dzelme > Jadviga Anna Bērziņa 12.11.2021. 15.15

  Tas ir Jūsu viedoklis, un nevajag iedomāties, ka tas ir vienīgais pareizais! Mans viedoklis, ka Dombura vietā šajos 10 gados nekas labāks nav radies, un Jūsu nosauktie raidījumi ir liekami pavisam citā kategorijā

  +6
  -4
  Atbildēt

  0

krs50 11.11.2021. 14.01

Varbūt jauki, protams, ka Domburs atgriežas LTV. Diemžēl viņa raidījumus jau sen neskatos un neskatīšos. Jo arī viņš mēdz piekopt demagoģiju. Piemēram, svaigākā – žurnālā IR, : …”pasaulē neviena valsts nevienā lokdaunā nekādās maskās netaisīja raidījumus.” Tie ir klaji meli, jo kaut vai Čehijas TV viņa kolēģa Vāclava Moraveca raidījumā visi joprojām sēž maskās kā mīlīši. Kaut vai šeit, 7. novembra raidījumā: https://www.ceskatelevize.cz/porady/1126672097-otazky-vaclava-moravce/221411030501107/
Turklāt Čehijā nekāda lokdauna nav!

+7
-4
Atbildēt

1

  traductrice > krs50 12.11.2021. 11.53

  burtiski pirms nedēļas Latvijas amatierkoris atgriezās no koru konkursa Spānijā , kur visi priekšnesumi – konkursa programma, koncerti – tika dziedāti maskās un stāvot izretināti. Tie, kas jebkad ir dziedājuši korī, domāju, spēj saprast, ko tas nozīmē. Un neviens nekurnēja. Skatītāji visi kā viens – maskās. Un arī Spānijā nebija nekādi lokdauni. Tāpēc – piekrītu, diezgan demagoģiski tas viss no Dombura mutes izklausījās.

  +7
  -2
  Atbildēt

  2

  QAnon > traductrice 12.11.2021. 14.18

  Domburs ir gaisma tuneļa galā un cerība, ka visi skribenti nepaliks par lielākiem neliešiem.

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

  QAnon > traductrice 12.11.2021. 16.36

  Kā nezinītis nano tehnoloģijās, gribu pavaicāt, vai mikrofoni katram dziedātājam bija zem maskas?

  0
  -2
  Atbildēt

  0

Sskaisle 11.11.2021. 05.55

Tas gan jāatzīst,ka mediju vara mums ir tikpat haotiskā pašplūsmā kā visas citas varas.

Lūk,lasu,klausos,ko stāsta par Kuldīgas dakteri Z.Zaueri. Ka viņa atsakās vakcinēties un zaudē savu doktorantūru ar 1500 klientiem.
Bet neviens medijs neziņo vai un cik viņas klienti ir saslimuši un miruši.
Manā rīcībā ir ziņas,ko cilvēki stāsta pilsētā. Tās nav pārbaudītas. Medijiem būtu jābūt tiem,kuri purmkārt,nevis māca dzīvot varas eliti un nabagus,bet !!!- sniedz sabiedrībai informāciju.

Vakardienas raidījumu neskatījos. Es pavļutu – kā visu šo koalīciju, uzskatu par slepkavu. Un slepkavu runās klausīties negribu.

+5
-15
Atbildēt

1

  eSTe > Sskaisle 11.11.2021. 13.44

  Es kā reiz mazliet paklausījos vakardienas raidījumu, bet apnika. Likās Domburs zaudējis tvērnienu. Agrāk visi varēja atrauties no viņa, tagad likās, ka daļai uzbruka, daļu saudzēja. Tas nav tas, ko es sagaidu no Dombura :D
  Meņģelsones raudāšana par to, ka veikali tikai strādā līdz 19iem ar grieza ausīs, kā, nu visi tagad skrien un inficējas, jo darba laiks ierobežots. Tikai, nez’ kāpēc, cipari pie šiem ierobežojumiem krītas gan. Ne, nu, skrien, ne, nu, kā. Sāk domāt, kad vajag un kad nevajag iet uz bodi. Neiet vairs izklaides pēc.

  +7
  -1
  Atbildēt

  0

Ilze Pētersone 11.11.2021. 05.36

Vai dieniņ, tāds liels juceklis runā, nu tad jau arī galvā. Arī par vakcināciju – vajagot likumu, tad varot aicināt vakcinēties. It kā ik dienu pie mums tūkstošiem nevakcinēto nesaslimtu un desmitiem nemirtu! Tas ir arī žurnālistu pienākums – aicināt cilvēkus izdarīt pareizo izvēli – vakcinēties.

+16
-6
Atbildēt

1

  Vija Dzelme > Ilze Pētersone 12.11.2021. 07.59

  Vai tad tas ir žurnālistu pienākums? Domburs precīzi visu pateica!

  +4
  -2
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam