Rakstniecība un dārzniecība 2

Komentāri (2)

Sskaisle 01.07.2021. 07.06

Starp citu – biju bibliotēkā – mazpilsētas – nu tās ir šausmas un pirmos salikt cietumā NA ar KM

Satiku dārzā bijušo kolēģi skolotāju – izrunājāmies un cita starpā ,saku,ka eju uz bibl. Viņa saka – tur jau nav ko lasīt – un svēta patiesība – tāda latviešu 21.gs. literatūra tur nav ! Nerunājot par enciklopēdijām vai Neputna mākslas grāmatām.
Pētergailis vai Liels un Mazs grāmatas – nav ne redzēts,ne dzirdēts

Pirmajā brīdī domāju- jāraksta sūdzība uz KM, saeimu, prezidentam ,bet tad nolēmu , sev teicu – ej ar mieru Skaisle – uzliec klapes vai saulbrilles un dzīvo kā ir, nevis kā vajadzētu !!!!

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 01.07.2021. 07.00

Izlasīju vairākas recenzijas par šo grāmatu un – nr 1 – tā arī nesapratu,kāpēc par šo mazzināmo literāti ir romāns. Kāpēc neviens apskatnieks nespēj skaidri un tieši uzrakstīt – Ilzes Šķipsnes vieta Latvijas kultūrā ir tāda un tāda un tāpēc ir tik labi,ka mēs par viņu rakstām un lasām.

Uzrakstīju VID jautājumu – kas notiks ar bezdarbniekiem ,ja viņi nemaksās tos 170 eur mēnesī. Man nav darba toties ir diagnozes ,kuras ārstēju ar 7 dārgām zālēm. Šodien eju uz poti par,kuru samaksāju 90 eur. Rudenī man no jauna jāveic virkne dārgu izmeklējumu. Kas par to maksās. Kā es kā bezdarbniece ar 30 gadu nepārtrauktu darba stāžu saņemšu sociālās garantijas,ja man vismaz vēl kādu laiku nebūs nekādu ieņēmumu?

Uz to man vid atbild,ka maksās tie un tie , kā jau likumā norādīts, bet pat ne ar pušplēstu zilbi neko nepasaka par manu situāciju.
NVA manu jautājumu neļāva pabeigt izteikt, uzsaucot,ka NVA ar to nenodarbojad, bet VSAA ir nepieejams cietoksnis, šodien būs kārtējais ieņemšanas mēģinājums.

Kāpēc to rakstu? Jo es velku paralēles ar valsts varas nespēju komunicēt ar sabiedrību un literātu un viņu recenzentu infantilismu un nespēju būt tiešiem un konkrētiem.

Kaut kāda airēšanās pa miglu.

Visu svēto vārdā ,es ceru ,ka šīs haļavščiku

masas vismaz nodokļus sāks maksāt.

Ka vismaz kaut jel kāds maziņš sociālais taisnīgums iestāsies

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: