It kā šķirti, bet kopā 9

Komentāri (9)

Sskaisle 14.06.2021. 10.15

Jā un ir vēl viena lieta – pedofīlija.

Kā tas ir? Man tikai tā liekas, vai tas tomēr tā ir ,ka tikko runa ir par pedofīliju,tā tiek minēts – gadiem ilgi vai ilgstoši izmantojis bērnu…

Un vēl – pirms gadiem 3 vai gadiem 5 ,manuprāt, tieši IR bija raksts par bāreņu beztiesisko,lai neteiktu drausmīgo situāciju- ka Latvijas valsts nespēja izsekot uz ārzemēm notirgoto visu bāremu likteni, jo valsts nebija puevienojusies visām bērnu aizsatdzības konvencijām.

Kā es esmu sapratusi no dažādām mediju pusziņām un komentāriem,tad nekas nav mainījies – par 9 no 10 notirgotajiem bērniem ziņu ir, par 10. – nav.

Vismaz reizi pāris mēnešos starptautiskie mediji ziņo par kārtējā pedofīlu tīkla atklāšanu …..kā tur ar Latvijas iesaisti?
Esam taču nabadzīgākā un beztiesiskā valsts, vai vismaz viena no…ja nu tas var būt mierinājums….

Mana sazvērestības teorija ir tāda,ka jo tālāk ķīmiskos pārtiku un padarīs impotentus
vīriešus,jo plašāk vērsīsies pedofīlija …

Un vēl man šķiet,ka tāpēc arī vairāk raksta par tik ļoti neviennozīmīgo stambulas konvenciju, bet vispār noklusē bērnu tiesību jautājumus

+3
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 12.06.2021. 11.20

Lasīju interviju ar frizieri Pēru – cik naidīgā sabiedrībā viņš dzīvojot ….

Bet – esmu par 101 “% pārliecināta,ka nekad netiks publicētas intervijas ar vīriešiem,kuri piedzīvojuši nepatīkamas traumas,kad viņiem ir uzmākušies homoseksuāļi. Vai par vīriešu izvarošanu … nekas tāds Latvijā nenotiek? Tiešām?

Pat doma par to rakstīt, visticamāk tiktu novērtēta kā naida runa.

Un tas baida, ļoti mani baida.

Senie ēģiptieši esot teikuši – nekā jauna zem šīs saules. Bija reihstāga dedzināšana ….kas tik eleganti gludi veicināja totalitāras, drausmīgas sabiedrības izveidošanos – lūk, manas sajūtas ir tādas,ka šis raksts ir tāda Reihstāga dedzināšanas daļa un ka citas daļas tam vēl sekos …

Valsts došot naudu privātiem medijiem, sabiedriskie mediji ar cilvēku zombēšanu vieni paši netiek galā…

+3
-2
Atbildēt

1

  QAnon > Sskaisle 12.06.2021. 12.07

  Es ceru, ka reihstāga dedzināšanu domāji tikai kā simbolismu, jo to nedarīja nacisti, bet gan vājprātīgs Holandes komunists Marinus van der Lubbe, tāpat “Gēbelsa propaganda” nebija zombēšanas apogeja, jo Gebels ar saviem talantiem padomju propagandoniem, varēja tikai pēc aliņiem skraidīt.
  Pavisam cita lieta kad NKVD vienības 1939. gada 26. novembrī nošāva pāris PSRS robežsargus pie Mainilas ciema un Staļins iebruka Somijā, vai Putins uzspridzināja savu dzimtcilvēku mājas Volgodonskā, Buinakskā un Maskavā, lai iebruktu Čečenijā un “nomočītu atejās” 50 000 čečenu bērnu un viņa reitings, pēc cilvēku asinīm izslāpušo krievu vidū no dažiem, izaugtu līdz 80-85%.
  Nav droši zināms, bet diezgan reālistiski izskatās, ka Lugandonas bandīti, kopā ar atbraukušo BUK apkalpi, nogāza MH17 kļūdas dēļ. Patiesībā bija jānotriec Krievijas pasažieru lidmašīna, lai to izmantotu par iemeslu visas Ukrainas asiņainai sagrābšanai. Visas runas, ka viņi MH17 bija sajaukuši ar Ukrainas kara lidmašīnu, pilnīgs fufels, jo tās nelido tādā augstumā.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 12.06.2021. 11.09

Par re: baltica. Manuprāt, tā jau ļoti sen vairs nav pētnieciskā žurnālistika,bet gan sabiedrības manipulēšanas līdzeklis.

Nu kaut vai šoreiz – tiek pieminēta eksmin. Petravičas atsaukšanās uz baznīcas vērtībām. Ar domu,ka tas ir slikti, jo valsts ir nodalīta no baznīcas.

Bet – rebaltica klusē par tikko notikušo Levita un viņa milzīgā harēma vizīti Romā pie pāvesta. Kāpēc rebaltica un citi propagandisti, kā tvnet žurnālisti, mums syāsta,cik slikta un novecojusi un vardarbību aizstāvoša ir Baznīca, kamēr valsts tērē simtus tūkstošus,lai tai pašai Baznīcai izrādītu godu dziļi paklanoties….

Mēs dzīvojam pēcpatiesības laikmetā,kad patiesība ir nevis fakti, bet – kā es par to jūtos.

Nu nevar Satversme ietver faktu,ka vīrietis ir sieviete. Nu tas neiet kopā ne ar reliģiju, ne ,zinātni. Bet – šajā postpatiesības laikmetā par 101% uzvaras gājienu svin atzinums,ka Satversme atzīst,ka ja sieviete jūtas kā vīrietis, kā tēvs – tad tā ir patiesība.

Jautājums – kāpēc lai satversmes tiesas , martas vai rebaltica – kā es par to jūtos, būtu svarīgāks un patiesāks par manu – kā es par to jūtos.

Šobrīd mana vienīgā atbilde ir tāda , ka aiz viņu patiesības ir milzīga nauda un vara .

Jūs taču neceriet,ka rebaltica pētīs un publicēs izmeklējumus par korupciju, par neierobežotu un nesodītu valsts izzagšanu. Kāpēc?

Vai, piemēram, ko ptiesībā gribēja LGTB kopiena bez vecāku ziņas uzrunājot bērnus gan par viņu ģimenes soc. stāvokli ,gan seksuālajām jūtām ?
Kāpēc?

Vai piemēram, pandēmijas laikā pieauga vardarbība ģimenēs, pusaudžu un vispar visas sabiedrības depresijas – kāpēc Latvijā nerunā par to, ka būtu dīvaino,ka tā nenotiktu? Manā mājā ir daudzas ģimenes ar bērniem, bet lielākais dzīvoklis ir 42 kv metri? Vai valsts , rebaltica ,vai citi manipulatori iedomājās kā ir palikt pie skaidra saprāta dxīvojot 3- 10 kv metros ikdienā

Nesen vakarā pamodos,kad kāds vīrietis sētā pēkšņi sāka kliegt – kretini – krieviski – kretini – neko citu – tikai šo vienu vārdu, bet ar tādu naidu un izmisumu …gulēju gultā un domāju ….nu kuru gan šai valstī interesē sabiedrības nabagu problēmas ….sāpes…. jā un priecājos,ka esmu mājās nevis trāpos uz taciņas ar tādu izmisušo tumšā naktī

+3
-2
Atbildēt

0

Vahamurka 10.06.2021. 19.19

Nu vienas šausmas,nu!Baznīca traucē rebaltikai apkarot vardarbību.Vot nebūtu tādas baznīcas,vardarbība jau sen būtu apkarota.Baznīca ir nekavējoši jāaizliedz,lai gaišie spēki varētu netraucēti darīt savu melno apgaismības darbu.Mēs celsimies cīņā par vardarbības apkarošanu,ka ne akmens uz akmeņa nepaliks,un Stumbullis mums palīdzēs.

+4
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 10.06.2021. 14.26

Tātad – radio slapju muti runā bijusī veselības ministre,tagad saeimas deputāte Čakša – visu šo bla bla – kā konvencija novērsīs vardarbību un ka stiprinās vienlīdzību. Nu mūs laikam par muļķiem uzskata vai par lopiem,ka tā zombē. Es negribu būt vienlīdzīga ar vīrieti, līdztiesīga jā un tāda jau esmu,ja runā no dzimtes viedokļa,bet neesmu līdztiesīga sociālā ziņā- tiesības ir tikai bagātajiem. Vai Stambulas konvencija šo netaisnību novērsīs?

Ko daiļmēlīte Čakša izdarīja sieviešu labā būdama veselības ministre? Kaut jel ko uzlaboja onkoloģijas saslimšanu ārstēšanā,jeb vienīgie panākumi bija efektīga naudas sadalīšana bagātajiem un ietekmīgajiem ieskaitot bijušo vīru?
Mana māsīca nomira pag.gada vasarā no vēža,atstājot pusaudžus bērnus. Visi mediji pilni ar info,kā politiķi palielina sev algas un privilēģijas un atdtāj miršanai onkoloģiskos slimniekus
Man jātic kaut vienam vārdam ko sludina tādi politiķi ,kuriem vieta cietumā?

+2
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 10.06.2021. 10.34

Un vēl – pārsteidz tas čekistisjums.
Ja mēs esam demokrātiska sabiedrība – vai tiešām tad nebūtu jādod iespēja izteikt savus argumentus, savu pārliecību visiem viedokļiem?

Tagad ir tikai trula, okupācijas laiku stila propaganda – tev būs atzīt Stambulas konvenciju, jo kāds jau tavā vietā !!! ir izdomājis,ka tā ir laba,ļoti laba

Nē ! Ejiet pa gaisu visi sasodītie propagandisti !

Ne velti cilvēki negjāa uz vēlēšanām – jo netic jums ne tik cik melns aiz naga

+3
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 10.06.2021. 10.27

Neprotu izlogoties no mana balss.lv Jo kopš šis it kā ! demokrātijas forums atteicās organizēt parakstu vākšanu par tradicionālajām ģimenēm, tas man ir tikai sorosistu, pasaules globālistu un visu korumpantu ierocis sabiedrības muļķošanā. Sabiedrības domas ietekmēšanā.

Man nav ilūziju par Baznīcu tās cilvēciskajā izpildījumā. Bet man Baznīca kā Tā Kunga iestatījums ir patvērums tad,kad dzīves īstenība ir skarbi situsi. Kad valsts tikai ņem, bet neko nedod. Kad sabiedrība – tās pašas ilutveidīgās martas darbinieces cīnoties par sieviešu tiesībām, kamēr valsts polutika dzenot tik daudzus nabadzībā šādu cīņu padara bezjēdzīgu un plakātisku…
Un tādā nozīmē konvencijas propagandistu vēršanās pret Baznīcu, pret mūžsenām vērtībām man ir kā uzbrukums manam pamatam, uz kura es stāvu un neesmu nogrimusi

Bija gadījums ar Misāni un viņas bērniem. Kādi bija secinājumi? Ka ne jau st konvencijas neesamība , bet gan valsts vienaldzība noveda šo sievieti un bērnus pie posta

Vai vakardien izlasīju par Inesi Ikstenu – un nošausminājos – Latvijas medicīnas upuris.

Kā st konvencija , iznīcinot dzimtes, virzot mūs uz bezdzimtes sabiedrību novērsīs daudz daudz elementārākas un būtiskākas valsts bezatbildības un neizdarības sekas?

Konvencijai nē, muldoņus polutiķus – uz cietumu!

+3
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 10.06.2021. 09.56

Beidziet šo trulo noziedzīgo propagandu.

Sāksim ar to,ka Stambulas konvencija pieprasa dekonstruēt dzimti kā iedzimtu
un bioloģisku .

Ja vīrietis un sieviete ir sociāli konstrukti,tad iznāk ka visas seksuālās minoritātes ir tieši tādas pašas – sabiedrības, vides radītas.

Es beidzot esmu guvusi pārliecību,ka šī konvencija ir sabiedrības kropļošanas nevis labošanas vai uzlabošanas dēļ.

Otra lieta – nezinu,kā citos parlamentos,bet Latvijā ir sauklis – Viens likums,viena taisnība visiem. Nekas absurdāks nav iespējams. Ignorēt esošos likumus, esošās konvencijas , radīt – t.i. parakstīt jaunas, it kā tās nu kaut ko vērsīs par labu.

Pirms gada uzrakstīju vēstuli tiesībsargam, prezidentam ,saeimai, vk un varam. Par Panorāmas rata būvniecību uzvaras parkā, kā rezultātā tiks izcirsti pāris, bet pārvietoti 33 koki, izcirsti apstādījumi un asfaltēti zālāji.
Piesaucu visas daudzās konvencijas,kuras ir parakstījusi LR un kuras paredz sabiedrisko apspriešanu ,ja ir tik aphomīga iejaukšanās vides ekoloģijas degradēšanā.

Uz to man visi,kas atbildēja, jo saeima vispār neatbildēja , paziņoja,ka konvencijas ir viena lieta , bet dzīves īstenība – cita.

Neviens !!!!! – politiķis,kurš izteicies par Stambulas konvenciju nav spējis pateikt kaut ko pēc būtības – kā tieši, kuri panti palīdzēs apturēt vardarbību, netaisnību.

Palīdzēs novērst sabuedrības uzmanību no arvien pieaugošās korupcijas, beztiesiskuma u.c. – jā tas perfekti, bet tad arī vienīgais.

Balsošu tikai par to partiju,kura neatbalstīs šīs kobvencijas pueņemšanu.

Pārmetums arī žurnālistiem – tieši tāpat kā politiķi tālāk par tukšu salmu kulšanu nav tikuši.
Nu būtu paanalizējuši atsevišķus pantus, būtu aicinājuši izteikties speciālistus, būtu uzrakstījuši par to valstu pieredzi, kuri šo konvenciju pieņēma – kā ir, utt. Bet nē – kā tādi čekistu laiku propagandisti…fuj

+3
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam