«Absolūti nepieņemams rezultāts»

6

Komentāri (6)

vvilums 19.02.2021. 00.37

Tieši to kas fiziski pieder arī būtu pirmām kartām jadeklarē, jo tas kas juridiski pieder bez deklarēšanas visiem tā pat ir redzams. Zūd deklarēšanas pamatjēga, ja deklarācijā uzrāda tikai pārkopētu VID vai zemesgrāmatā atrodamu informāciju.

+1
0
Atbildēt

0

J.šveiks 18.02.2021. 07.19

Nu kā valstī ir ar tiesiskumu , kuru radīja 3 A? Čekā nestrādāja muļķi , tur tika savervēti izcili prāti. Brīvās valsts laikā sagrāba visu kas kampjams , ar koruptīvām darbībām tika pie labumiem , bet protams , ka saprata , to var atņemt . Tik aplamus likumus var pieņemt pašu ieliktie cilvēki , protams viņiem par to ir samaksāts . Vai būs lembem , rimševicam , miķelzonam , mārtinzonam , ja notiesās ko atņemt? TIesa aizgāja pat tik tālu , ka pusmiljonu kukuli nokristīja par kabatas naudu. No malas liekas smieklīgi , bet tā mēs dzīvojam. Jautājums cik ilgi .

+7
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > J.šveiks 18.02.2021. 19.27

  Svēta patiesība!

  Prezidentam, saeimai un valdībai – izbeidziet barot un uzturēt korumpēto tiesu varu! Pieprasam izmeklēšanu un godīgu atklātu tiesu par AT nolēmumu korupcijas atbalstam un veicināšanai

  Mēs visi redzam,ka Lietuvā jau vairākas reizes prezidenti ir ierosinaajuši augstāko amatpetsonu tiesu sistēmā atsādināšanu no amatiem un notiesāšanu un mēs visi redzam,ka tieši tāpēc Lietuvā cilvēki dzīvo drošākā un bagātākā valstī.

  Ja to nedarīs augšas , to izdarīs apakšas. Tas ir mūžvecs likums.

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  J.šveiks > Sskaisle 18.02.2021. 20.59

  Jā diemžēl tā ir , mēs nomainām amatperzonas , bet sistēmu neviens netaisās mainīt… kalnamajieru ilgi gaidījām ka nometīs , bet … sistēma vēl pastāv joprojām. Par knabi vispār var aizmirst

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > J.šveiks 20.02.2021. 05.26

  Jūs rakstījāt -”Tik aplamus likumus var pieņemt pašu ieliktie cilvēki , protams viņiem par to ir samaksāts ”-.
  ”PAŠU IELIKTS CILVĒKS” – bija Vineta Muižniece.
  — — —
  Būdama SAEIMAS deputāte un amatpersona V.Muižniece viltoja SAEIMAS DOKUMENTU un sniedza nepatiesas liecības lietā (savus pārkāpumus centās ”novelt” uz JURIDISKĀS komisijas darbiniecēm). V.Muižnieces rīcības dēļ tika BŪTISKI NOVILCINĀTA svarīga likuma skatīšana SAEIMAS sēdē (likums par partiju finansēšanu…).
  — — —
  Pēc apsūdzības uzrādīšanas SATVERSMES tiesa turpināja V.Muižniecei gadiem maksāt algu…tūkstošos mērāmu… Pat SATVERSMES tiesā, manuprāt, notiek savējo piesegšana. Pēc notiesāšanas par apzināta nozieguma izdarīšanu V.Muižnieci atlaida, bet viņas FOTO atstāja SATVERSMES tiesā pie sienas (decembrī vēl bija).
  ”GODA VIETĀ” – KOPĀ AR ”SAVĒJIEM”.

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Andris Vītols 20.02.2021. 05.43

  Tad arī notiesātu pašvadības vadītāju FOTO JĀATSTĀJ – ”GODA VIETĀ” – KOPĀ AR ”SAVĒJIEM”.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam