Nogulēts 13

Komentāri (13)

J.šveiks 19.02.2021. 10.35

Liecies mierā un nemoki sevi , ja nav tad nav…

0
0
Atbildēt

0

Andris Vītols 19.02.2021. 04.51

Tad, kad visos kanālos bija VREMJA, rādīja ”pareizās” PSRS filmas – tieši tad mēs nostājāmies Baltijas ceļā. Propagandas ”zombētie” tomēr atjaunoja Latvijas valsti.
Vismaz 20 gadus šie mediju uzraugi, visādi “gudrīši ” neredzēja ne propagandu , ne to, ka lielākā daļa filmu bija jāskatās krievu valodā (arī ASV un citas filmas nevarēja skatīties ne latviski, ne oriģinālvalodā). Šo saturu iebaroja, bet tagad ņem nost ar glupām atrunām (es gadiem no TET pērku saturu, bet vini nezinot … ”avotu”).
— — —
Ivars Āboliņš teica, ka propaganda esot iekļauta filmu un izklaides raidījumu saturā (TV-24 ”Uz līnijas”, LR1…). Kā piemēru viņš piesauca seriālu, kur izmeklētājs lepojas ar darbošanos Rīgas OMON…. Manuprāt tā bija ”Kriminālā Pēterburga”, kuru rādīja arī Latvijas telekanāli (liekas Tv-3). Ja to pašu filmu rāda vietējos kanālos, tad tas atļauts un TV nav atbildīga par filmas ”varoņu” teikto. … Manuprāt maz strādā tie satura uzraugi, ja Āboliņam jāpiesauc kāda veca filma. …
— — —
… TET nomainīja vienus TV kanālus ar citiem Krievijas kanāliem. Vai Putins apsolīja, ka tur nebūs mums netīkamā propaganda…??? . Ja Putins nesolīja, tad propaganda būs arī šajos kanālos.
… Es skatījos Žvaņecka, Poznera, Galkina veidotos raidījumus, kuros nekādas naida runas nebija. Kanālam ”Doždj” gan Pozners, gan Galkins skaidroja tos darba nosacījumus galvenajos valsts (Putina ?) kanālos.
Pozners un Galkins nav V.Tereškova utt., kuriem var likt vai ”palūgt” slavēt Putina sistēmu… Atklāti jau arī nekritizē…. Ja TET to Galkina šovu ”Labāks par visiem” un citus nerādīs, tad krievi to skatīsies satelit-tv utt…., kur nav vietējā satura kanālu, ”Doždj” .
”Virszemes TV” gadiem rādīja ”propagandas” kanālus (kā NEPLP tos dēvē), bet nebija ”Doždj”, RTVI utt…(vai Ivars Āboliņš, NEPLP neļāva tos citus rādīt ???
— — —
”Putin-ticīgie” tāpat zin par ko jābalso, tāpēc ir gandrīz bezjēdzīgi kaut ko slēgt vai neslēgt. … Ja pirms ”Krimas” notikumiem bija daudz pret Latviju vērstu raidījumu, ar mērķi ietekmēt politiskos procesus Latvijā, tad bija zināms pamats šādus TV kanālus apturēt vēlēšanu laikā… Arī Zubareva PBK veidotais ”vietējais” saturs faktiski bija naida runa. Tagad, kad ”Putina TV” lamā citus ”fašistus”, NEPLP rīkojas. Ja mums ir iespēja skatīties ASV un Krievijas TV kanālus, tas nenozīmē, ka mēs slavēsim Trampu vai Putinu.
— — —
Latviešiem patriotisma celšanai dažreiz derīgi paskatīties to Solovjova šovu. Solovjovs IR labāks par Gebelsu (vienīgi cits gadsimts ar saviem noteikumiem)…. Vai tad labāk nezināt, ko domā un gatavo tas kaimiņš (vai drošāk, ja galva smiltīs kā strausam?). Lai būtu imunitāte pret propagandu – to propagandu jāskatās un jāvērtē, jāsalīdzina viedokļi, fakti… Kāpēc NEPLP profesionāļi tos savāktos ”naida runu” ierakstus mums neparāda, neizveido ANALĪTISKUS RAIDĪJUMUS LTV, lai atmaskotu melīgo propagandu.
Tāda padomjlaiku domāšana, ja nejēdz savu viedokli aizstāvēt, tad uzliek ” zāģi ” vai atslēdz… bez loģiska pamatojuma. … Es gribētu zināt PATIESO MĒRĶI šai ”akcijai”.

+2
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > Andris Vītols 19.02.2021. 08.06

  es lasīju tādu komentāru, cik tas patiess, nezinu, bet patiesais mērķis krievu programmu slēgšanai esot tet gatavošana pārdošanai un lai tam netraucētu kremļa smaka – lai tā nenosistu cenu – lūk, tāds gājiens.

  Jo skaidrs, ka vietā saliktas tās pašas krievvalodīgās mentalitātes un ideoloģijas tv

  tiesa gan – neskatos krievu kanālus

  jā – pozneru kādreiz esmu paskatījusies – interviju ciklu ar neiroloģi Čerņigovskaju

  Bet – tas arī viss. Tie raidījumi , kurus vadīja T.Tolstaja man ļoti nepatika. Bija sajūta, ka divas gudrinieces ņem un apliek visus pēc kārtas – pretīgi.

  Vēl sāku skatīties Panasenko – bet sapratu, ka neies krastā – viņš tik saka – arhīvos bijis. Bet kuros arhīvos, kuros pētījumos – neteica un līdz ar to – tas līdzīgs kā mūsu “vēsturisko” romānu autori – no vēstures ne smakas

  Bet – domāju, ka noteikti kāds Krievijas kanāls ir vajadzigs – jautājums – kāds –

  +1
  0
  Atbildēt

  2

  Andris Vītols > Sskaisle 20.02.2021. 04.05

  Pārkāpumus, kuri ”neļaujot” tos TV kanālus rādīt konstatē TET, nevis oficiālais mediju uzraugs NEPLP. Ja bija pamats, ja bija likuma normu pārkāpums, bet NEPLP nogulēja, tad tos ”uzraugus” būtu jāsoda. Es no TET pērku to TV saturu, bet vini nezinot … tā satura ”avotu”, tātad par saturu TET naudu paņem, bet nemaksā ”pastniekam”, kurš atnesis ”produktu” (kā tagad pieņemts saukt visu – no maizes… līdz ”ātrajam kredītam”). Tajos Krievijas TV kanālos rādīja Latvijā radītas vietējo produktu reklāmas. Tātad to ”avotu”, ja grib, var atrast, bet tikai ne NEPLP. Tam NEPLP vajadzēšot kādu gadu… Tas I.Āboliņš ne tv-24, ne LR1 neko saprotami nejēdza izskaidrot, palika sajūta, ka ”pareizie” grib noteikt ko man skatīties…
  Kanālu slēgšanu pamatā atbalsta tie , kuri TV vispār neskatās, vai neskatās Krievijas TV, jo nezin to valodu… Šitie SLĒDZĒJI man atgādina PSRS aizliegtās Solžeņicina grāmatas kritiķus. PSRS TV rādīja audējas, kuras nosodīja grāmatu, kuru NEBIJA REDZĒJUŠAS, kur nu vēl lasījušas aizliegto Solžeņicina grāmatu.
  — — —
  Žvaņeckis bija labs. Viņš tā asprātīgi, atmiņā paliekoši raksturoja to padomju sistēmu, tās trūkumus…, tā palīdzot to sadrupināt. Putina laikā Poznera un Žvaņecka raidījumus rādīja gandrīz naktī, kad vairākums jau guļ. Par raidījumu, kuru vadīja T.Tolstaja man grūti spriest, jo ne es biju lasījis tos darbus… ne man bija pazīstami viņu pārraides viesi. Tas raidījuma ”formāts” esot bijis ar to … asumu… un viesi zinājuši kurp dodās. Tā pēc ”izbeigšanās”… viņa skaidroja.
  Es tagad paskatos RTVI. Varbūt angliski ir līdzīgas pārraides, bet neesmu samācījies..
  Tur tāds raidījums ”Spoiler”, kurā tāds Aleksandrs Sitņikovs stāsta par politikas virtuvi, krāsainajām revolūcijām utt. Tad vēl ”Psiholoģija Vlastji” un citi raidījumi. Rādīja arī, ka amerīkāņi salst, jo problēmas ar elektrības … ūdens piegādi. Tajā pat laikā Latvijā skaistumkopšanas nozare šantažē valdību (”Diena”16.02.21.). Apstrīd ierobežojumu nepieciešamību, luksofora princips nederot…. Kāpēc viņiem neļaujot strādāt, bet zobārstiem atļaujot, ja pie ārsta lielāki inficēšanās riski. Saprot taču, ka matus, nagus var pats apgriezt, bet ne zobu izraut… Ja neļaujot visai nozarei strādāt, tad nestrādāšot neviens…. , lai maksājot 1200 eiro mēnesī dīkstāves pabalstus. Pavāri… pārdevēji utt. tādus 1200 eiro pabalstus nesaņem, bet kaut kādiem TETOVĒTĀJIEM MUMS JĀMAKSĀJOT. …Faktiskie ienākumi esot bijuši lielāki, tāpēc viņiem pienākoties 1200 eiro. Vienlaicīgi puse nozarē nodarbināto pat nepiesakās tam 500 eiro pabalstam. VID tikai vienam patentmaksātājam atteikusi to pabalstu, jo divus gadus neesot ”aktīvs”, bet S.Ulberte saka, ka VID ”NERADOT VĒLMI PIETEIKTIES”. Ja jau pelnīja tūkstošus, tad varēja izvēlēties citu nodokļu režīmu. Atvainojos, jo stipri novirzījos no tēmas.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Sskaisle 22.02.2021. 13.21

  Lai paskatītos lielisko vēsturnieku Panasenkovu, nemaz nav vajadzīga televīzija, bet vēsturnieku: Soloņinu un Suvorovu, kuri ar faktiem apgāž krievu vēstures viltotāju mītus, vispār televīzijā nav.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Andris Vītols 22.02.2021. 13.15

  Kāds sakars ar Gēbelsu? Ideologa Suslova darbība ir radījusi veselu garīgi neveselo paaudzi, kam dzīve bez Krievijas seriāliem, Jaunā viļņa Ģinamo, Zadornova un citiem klauniem, dzīve ir apstājusies.

  0
  0
  Atbildēt

  0

vvilums 19.02.2021. 00.03

Ļoti drosmīgs un pareizs lēmums slēgt “ģebelspropagandu poļe čudjes mērcē”.

+1
0
Atbildēt

0

Sskaisle 18.02.2021. 19.16

Žurnāla drukātajā versijā publicēta Ivetas Kažokas doma,ka tas,kā partijas PAR vadītais vakcinācijas birojs organizēja vip potēšanu atstājot bešā – jeb nāves draudos daudz daudz apdraudētākus cilvēkus, liecinot par Latvijas atgriešanos okupācijas laiku tradīcijās.

Mans viedoklus ir tāds,ka tas ir neprecīzs spriedums. Jo mēs no okupācijas nekur neesam aizgājuši.

Lūk, ekspertei sāp sirds,ka krievvalodīgie nevar redzēt krievijas tv kanālus.

Ka visiem latviešiem mazajā Latvijā nav pieejams Latvijas tv , ekspertei pie kājas. Kas gan sūda nabaga latvieši salīdzinājumā ar zelta krievvalodīgo auditoriju.

Ka vienīgi lmt piedāvā Eiropas tv programmas – bet tieši 10 eur mēnesī dārgāk kā tet un baltcom putina krisv8jas programmas – arī tas ekspertei pie kājas

Galvenais saglabāt bilingvālu ,sašķeltu,sadalītu , pytina krea ideologu apstrādātu tv Latvijas krieviem.

Nenormālākā divkosība – tikko te lēja asaras un slaucīja puņķus par barikāžu cīnītājiem – nepaiet ne mēnesis kā eksperti sludina, ka steidzīgi jānostiprina divvalodība un kremļa ietekme medijos –

Rožkalnei jautājums – vai nav laiks pensionēties un vai nebūs kremļa stipendija nopelnīta ?

Kāpēc vienam okupanta pēctecim ir lielākas tiesības uz informācijas pieejamību kā man ?

0
0
Atbildēt

0

J.šveiks 18.02.2021. 06.53

Man galīgi nav saprotams , ka tik daudz ļaužu lūr kastē krievu programmas. Man ir Baltkoma tv un internets , bet tv pietiek ja noskatos panorāmu , VIP, Gudrs vēl gudrāks un kādreiz kādu sporta pārraidi, vēl vides faktus .Tad man mērs pilns . krievu kanālus nekad neesmu skatījies , nav laika tos viņu Holivudai pakaļ darinātos seriālus skatīties. poļe čuģes , tur jau jābūt apdauzītam, lai tos idiotus skatītos. Kas mani interesē visu atrodu internetā . filmas bez reklāmām , kādu tikai gribi , spriedzes , detektīvus ,vesternus vai komēdijas . Latvijas tv ja rāda Holivudas ražojumus , tad tie ir stipri veci un piebāzti ar reklāmām. Internetā es palasu krievu medijus un ne jau kremļa . Saprotu ,ka vecajiem boļševikiem ir trubā , ne viņi saprot kādu citu valodu , nedz ari jēdz kautko no interneta iespējām , jaunajiem protams nav problēmu.

+5
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > J.šveiks 18.02.2021. 19.22

  Es domāju,ka neskatos krievu tv tāpēc,ka man tas atgādina okupācijas laiku , ka man tā mentalitāte nav pa kaulam

  Es disvinu Puškina dzeju. Man ir tikai viena Puškina Oņegina grāmatiņa plānos vākos – bet to lasu tikai skaļi. Tāpat kā Manna Nāve Venēcijā man stāv pie albumiem lai ātri varu paņemt un vienkārši uz dullo izlasīt

  Ja tv 7 netīšām uzslēdzu krievu ziņas, momentā pārslēdzu – man emocionāli ir grūti -tas uzreiz padara par šodienu pagātni – man tā ir un paliek okupantu un šodienas valsts korumpētības valoda

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  J.šveiks > Sskaisle 18.02.2021. 20.55

  ‘Jaunībā biju baigais A.P.Čehova fans , savācu viņa rakstus cik tai laikā bija iespējams. Mihails Bulgakovs , superīgi darbi…

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > J.šveiks 19.02.2021. 08.12

  Vai Aleksandra Čudakova grāmatas – pētījumus par Čehovu esi lasījis?
  Zini – man godīgi jāsaka – no Bulgakova mīlu tikai M&M,bet nu tad kaislīgi to mīlu. Savukārt, Čehovs – vispār krievu klasika man diezgan neizpētīta planēta. Būtu jālasa. Esmu vairākkārt mēģinājusi saprast un iemīlēt Dostojevski – bet nu atlec kā pret sienu. Nu atlec un viss – nu ko es varu darīt?

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > J.šveiks 23.02.2021. 18.35

  Jūs rakstījāt -”Man galīgi nav saprotams , ka tik daudz ļaužu lūr kastē krievu programmas. ”- … -” krievu kanālus nekad neesmu skatījies ”- .. Neskatījos, bet zinu -”jābūt apdauzītam, lai tos idiotus skatītos.”-… NORMĀLI ? NEREDZĒJU, BET ZINU LABĀK? … Es paskatījos, tāpēc varu vērtēt, varu salīdzināt. Nav nekur visi idioti, bet daļa ”boļševiku” un ”idiotu” uzstājās arī Latvijas TV kanālos.
  — — —
  Vakar vienu ”boļševiku” noņēma no TRUBAS. Kādas debates Latvijas TV kanālos, ja aicināti pamatā ”boļševika” advokāti un bijusī PSKP biedre… Vispirms vajadzētu Latvijas radio un TV atbrīvot no ”plakanās zemes” sludinātājiem, pirms atslēdzam citus.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: