Neaizliegsim skūpstīšanos 1

Komentāri (1)

altinyildiz 16.07.2020. 09.16

Varbūt autoram būtu jāieslēdz kritiskā domāšana un jāpamācās vēsture?
Kurš uzskaita kritušo skaitu no Covid 19 Krievijā, Irānā, vai Āfrikā, turklāt ASV slikti izskatās uz Austrālijas fona, lielā nēģeru skaita dēļ.
Skūstīšanās nebija iemesls Melnai nāvei, jeb mērim, bet gan lielais žurku skaits, kuras pārnēsāja inficētās blusas un tas jau ir saistīts ar higiēnas prasību līmeni. Nupat ASV noķerta vāvere, kura bija inficēta ar mēri, kas no Mongolijas un Ķīnas Rietumu rajoniem jau bija aizceļojis pāri Atlantijas okeānam un, ja tas izplatīsies, Manhetenu neskars, bet krietni paretinās Harlema Black lives Matter atbalstītāju, kuri dzīvo kā cūkas, rindas. Varam tikai iedomāties, kas notiks Krievijā, ja mēris aizceļos uz turieni.
Spāņu, jeb taisnīgāk būtu teikt amerikāņu gripa, jo to Eiropā ievazāja ASV iebrucēji, kuri savukārt to bija saķēruši no ķīniešu dzelzceļu būvētājiem. T.s. Spāņu gripa Eiropā iznīcināja vairāk iedzīvotāju, nekā Koļana II sarīkotais WWI, bet arī tas ir tīrais nieks, salīdzinot ar to upuru skaitu, ko cilvēcei atnesa ASV iejaukšanās karā, jo Vācijas zaudējums, deva krieviem iespēju sarīkot vēl drausmīgāku pasaules karu, kur upuru skaits jau mērāms desmitiem miljonos, bet tā netaisnīgā iznākuma sekas bija iemesls 1/3 cilvēces novešanai pie bada un vājprātīgu sadistu diktāta un tur desmitos lokālo karu, terora aktos, no bada, no cilvēku nogalināšanas prieka pēc un slimībām, varētu jau pārsniegt miljardu.

0
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: