Tiesnese Senkāne: Kalnmeiers ir personība, kas skaļus blīkšķus nemīl 36

Komentāri (36)

murrey 14.11.2019. 23.10

“Apsūdzētā persona var sēdēt krēslā un gaidīt, kad atnesīs pierādījumus, ka viņa ir vainīga.”
Tā arī tiesiskā valstī, kurā netiesā pēc revolucionārās sirdsapziņas būtu jābūt. Bet tas, protams, neder, ja jānotiesā. Tad ir kā “Alisē brīnumzemē” — spriedums vispirms un tiesa pēc tam.
Elektriķa dēlam: [tiesu sistēma vērtē ne tikai likumību, bet arī taisnīgumu !] Kā tad – tiesai jābūt bargai, bet taisnīgai, kā Jāņa Briesmīgā laikos 🙂
[pārbaudam tikai to, kas pieprasījumā tieši norādīts !] Tikai tas jau arī bija jāpārbauda saskaņā ar likumu.

0
0
Atbildēt

0

J.šveiks 24.10.2019. 21.30

kalnamaijiers jau no lembes pirdiena nobīsies , kur nu vēl skaļāk! čekas figurants , kad mēs beidzot no šiem tiksim vaļā? … laikam kad visi nosprāgs un būs 7 pēdas zem zemes.

+4
-2
Atbildēt

2

  J.Biotops > J.šveiks 24.10.2019. 21.59

  Dzirdēji tos pirdienus vai avīzē izlasīji? Un kā pašam ar vēdera gāzēm, ja tik pārliecināti ķēzies uz cilvēku, par kuru ne sū nezini?

  0
  -3
  Atbildēt

  1

  J.šveiks > J.Biotops 26.10.2019. 22.07

  man bija aizdomas , ka esi pareizs …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Vahamurka > J.šveiks 28.10.2019. 19.00

  Būtu tādiem kā tev teikšana,mēs no vilka aizbēgtu tieši lācim rīklē.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  QAnon > J.šveiks 25.10.2019. 06.27

  Vai čekas sūdu maiss, Maizītis, arī mīza no Lemberga purkšķiem? Kalnmeiera vietā es aizmirstu par Lembergu, kamēr 30-40 bijušo un tagad pie silēm esošo valsts ienaidnieku nebūs saņēmuši bargus, bet taisnīgus sodus.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Skaisle 24.10.2019. 16.18

Pirms kādiem 2 mēnešiem IR bija publicēta informācija par Zilbaloža filmu Projām – es šķendējos, ka ir tik nepareizi , ka VKKF dod naudu kultūrai -radošajam darbam , kuru pēc tam mēs – nodokļu maksātāji nemaz nedabūjam redzēt.

Piemēŗam, atvēru VKKF mājas lapu un izskaitīju, ka G.Zilbalodis no VKKF saņēmis 22 500 eur divu gadu laikā. Apmēram 940 eur mēnesī.
Nu ja katram no mums iedotu tādu naudu – visticamāk, ka rastos neviens vien šedevrs – bet – labi, lai būtu – lai talantīgam jaunam cilvēkam tiek tā nauda. Nost jau vairs nepaņemsi, bet – tas ir normāli, ka RIGA IFF tikai viens seanss un tikai Rīgas centrā mazā zālē bija?

Valsts simtgades miljoni aizgāja draugiem – sabiedrībai tika vien augstprātīgas žagas un atraugas – šī politika turpinās

Par kādu tiesiskumu , par kādu taisnīgumu vispār var būt runa?
Tad jau uz Marsa drīzāk balts sniedziņš uzsnigs un uz Venēras sniegpulkteni uzplauks

http://www.kkf.lv/index/finans%C4%93tie-projekti/regul%C4%81rie-projektu-konkursi.html?nozare=1&gads=2018
Pilnmetrāžas animācijas filmas “Projām” pēcapstrāde GINTS ZILBALODIS 8000.00

Animācijas īsfilmas “Spoguļezers” ražošana Bilibaba, individuālais komersants GINTS ZILBALODIS 10000.00

Animācijas īsfilmas “Spoguļezers” attīstīšana GINTS ZILBALODIS 3000.00
Animācijas filmas “Projām” attīstīšana GINTS ZILBALODIS 1500.00

+1
-1
Atbildēt

0

Skaisle 24.10.2019. 15.58

Manas māsīcas slepkavu nevar notiesāt. Tāpēc, ka valsts policija nesāka izmeklēšanu uzreiz pēc notikušā. Uzrakstīju iesniegumu – sūdzību , kāpēc tā, kas par to atbildīgs. Virsprokurors man atbild – lieta tāda un tāda – māsīca bija alkoholiķe, diagnoze neskaidra tāpēc arī piekaušana līdz nāvei nebija iemesls lai sāktu izmeklēšanu un iegūtu pierādījumus slepkavas notiesāšanai.

Naudas juristam man nav, pati lasu likumus – lasu – Kriminālprocesa likuma369.pantu . Tur ļoti precīzi ir formulēti iemesli krim.procesa uzsākšanai un virsprokurors tos nav ievērojis, tāpat kā pamatprincipu 6.pantu. Tāpat Krimināllikuma 19.pantu piesaucu utt.utjprj. Rakstu jaunu sūdzību ,,,, tiesas apgabala virsprokuroram – man atbild, ka esot jau atbildēts – kaut gan – atbildē piesaukts vien pants par izmeklēšanas noslēpumu – manis jautājumi par minētajiem pantiem pat netiek minēti.
Rakstu uz Ģenprokuratūru, tur mani pasūta atpakaļ pie apgabala virsprokurora, kurš trešo reizi atbildi , ka atbilde jau sniegta, lēmums nav pārsūdzams un tava māsīca un tu pati vari iet …. jo neviens visā tiesu sistēmā pat nedomā ar tādām sabiedrības padibenēm krāmēties. Vai nu maksājiet un bargi maksājiet, vai aizmirstiet par vārdu tiesiskums un slepkavu tiesāšanu.

Padomju Saienībā jau bija identiski – kungiem nauda un bauda, mums – pacieties – Debesīs labāki būs.

Bordāns ir cerība, ka kaut ko kustinās – cik gudri, cik cerīgi un tālredzīgi – nezinu , pāragri spriest, bet nu viņš ir pirmais visu 30 gadu laikā, kurš kaut ko vispār ir sācis darīt.

+7
-2
Atbildēt

1

  not mii > Skaisle 07.11.2019. 09.52

  nu visi jau nav stulbi, un dažiem izdodas – priekš kam maksāt kādam ministram par jumtu, tiesnesim par spriedumu, prokuroram par lietas virzīšanu, ja var norakt lietu pašā sākumā. Nu tad arī tie tukšā palikušie trako, a latviešu tauta par viņiem pamatoti pasmejas, jo sab savu darbu izdarīs, drošības sajūta saglabājas – valsts ir drošībā, Puķinam latviešu valstī savas kājas nemazgāt, tur citi priekšā, savējie.

  0
  0
  Atbildēt

  0

J.Biotops 24.10.2019. 13.03

Kas tā par tiesu, augstu vai zemu, kas nepilda paša tieslietu ministra uzdoto un katra “saprātīga vērotāja” prasīto!
Senāk gan bija bezkompromisu tiesiskums – ja partija vainīgo nozīmēja, tad tiesas pat neiedomājas kaut ko spriedelēt. Bet mūsdienās pat ar preses piepalīdzēšanu tautas prasības netiek īstenotas.
Skaidrs, ka ar steigu jāmaina ne tikai ģenerālprokurors, bet arī tiesas, sākot ar Augstāko, bet labāk jau visas uz reizi. Vai tad mums citu taisnīgāku spriedēju trūkst? Tepat komentāros kompetentu, gudru, godīgu un taisnīgu ļaužu pa pilnam. Es arī piesakos. Tikai pa priekšu laikam tajā jaunajā kartonāžas partijā jāiestājas, vai vismaz uzticība jānozvēr.

+1
-3
Atbildēt

1

  Skaisle > J.Biotops 24.10.2019. 14.16

  nē – varbūt esi gudrs, bet tad tā augstprātība un vēlme par visu paironizēt ņem virsroku un tālāk par arī netiec
  man jau pietiktu ar bruvju nūjiņu – visiem , kam pienākas uzsistu

  piemēram , no rīta nāku uz darbu – eju gar kanālu , kas pretī operai – teiksim – Barona un Raiņa stūris nosacīti – tur piebraukusi mašīna – un nesmuks vīrietis izmet kanālā kaudzi ar žagariem. Es norbīnījos, bet steidzos uz darbu un tik iedomājos, ka tagad laikam dīvainas darba metodes, tas bija 08:45 . Tikko pusdienlaikā eju pāri Morberga tiltiņam – un redzu, ka tā žagaru kaudze jau ir pie tiltiņa. Jādomā taču, ka tā jaunā metode ir atkritumu izmešana kanālā – sak ,kas dabīgs, nav riebīgs.
  Vienkārši drausmas – Barona ielai iztērēti miljoni – iela , kā vagots kartupeļu lauks ar flīzēm, tagad jauna pilsētkopšanas metode –

  bet tu tik ironizē –

  +2
  0
  Atbildēt

  2

  J.Biotops > Skaisle 24.10.2019. 15.14

  Dusmupūcīt, pierunāji – mēģināšu vismaz pajautāt bez ironijas. Kā Tu domā, vai tajās valstīs, kur nevalda Tevis apjūsmotie čekisti, tāds Bordāns nedabūtu uzrakstīt atlūgumu stundas laikā pēc AT lēmuma?
  (Tiesa, arī šajā jautājumā ir neatrisināma pretruna – Bordānam bija neatgriezeniski jāpazūd no politikas tūlīt pēc slavenajām vēstulēm, tātad līdz AT viņa idejas nemaz nevarētu nonākt, tomēr jau iepriekš pateicos par atbildi)

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  Skaisle > J.Biotops 24.10.2019. 15.45

  Nē, Iron man, es domāju, ka nē.
  Arī nopietni. Vai izlasīji tepat kaimiņos esošo rakstu – Jauni miljoni e-veselībai?
  Klau – nu tas ir padomju okupacijas režīma ziedu laiks , paomju armija ir izvākusies, bet visa tā padomju okupācijas varas kārtība ir palikusi. Iedomājies – miljoni!!!!! – ir izsaimniekoti, izškerdēti un vainīgo nav. Kā saka jaunais šefs – visa zagšana – ir bijusi likumīga, un to par zagšanu pat laikam nedrikst nosaukt.

  Vienlaicīgi – 2018.gada 10.septembrī man ĢĀ izrakstīja nosūtījumu uz valsts apmaksātu izmeklējumu, kurš man kļuva pieejams 2019.g. 09.septembrī. Tagad dabūju jaunu nosūtījumu – man piedāvā tikai maksas pakalpojumu par 176 eur , vai arī gaidīt – varbūt būs, a varbūt nebūs …. toties VID man uzlika lielākus nodokļus, bet puse no maniem medicīnas čekiem atsvieda atpakaļ/

  Klau – ja Bordānas pēc Kalnmeiera ierastos melnā ādas mētelī un mauzerīti kabatā – puse Latvijas viņam uzgavilētu , tici man

  Tas kā esam apzagti, izrāzti , padzīti no savas zemes, no savām mājām – to pat maucīgais asiņainais okupācijas režīms ar mums nav spējis izdarīt

  Un tikai pateicoties Bordānam , kurš sāk šīs okupācijas paliekas režīma kustināšanu – var cerēt, ka kaut kas mainīsies

  Vakardien Tieša runa N.Ločemele par M.Senkanes runu saka – o – atmosfērā jau izmaiņas – Svetā Debess – ja tādā tempā Latvijā būs izmaiņas atmosfērā , tad izmaiņas valstī pienāks labi ja pēc 100 gadiem ,

  +2
  0
  Atbildēt

  2

  QAnon > Skaisle 24.10.2019. 17.20

  “Klau – ja Bordānas pēc Kalnmeiera ierastos melnā ādas mētelī un mauzerīti kabatā”
  —————-
  Tas, ka čekai neizdevās izrēķināties ar Kalnmeieru, vieš cerības, ka pozitīvas izmaiņas valstī iestāsies visai drīz un Bordāns ne pie viena neieradīsies ādas mētelī un mauzeri kabatā. Labi kalposi zonderkomandā, varēsi apēst viņa aknas, tikai pašai būs viņš jānokauj.
  Mērgļi čekas kalpībā. http://www.protesti.lv/12-02-2019-pie-satiksmes-ministrijas-planoti-protesti-pret-to-ka-linkaits-izvelas-yandex-taxi/

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  J.Biotops > Skaisle 24.10.2019. 18.39

  “…ja Bordānas pēc Kalnmeiera ierastos melnā ādas mētelī un mauzerīti kabatā – puse Latvijas viņam uzgavilētu , tici man…” – ticu bez atrunām, ka latvju tautai tuvs Tavs ideāls – vīrs melnā mētelī ar mauzeri, kurš bez liekām runām nokārto tos, kas tautai nepatīk un presē jau notiesāti. Ir zināma pieredze no laika, kad tādu apciemojumu vēlēja pašam ar visu ģimeni, bērnus ieskaitot. Par sīkburžuāzisku nacionālismu.
  Ne mazāk nopietni – lai ko nedomātu par Tev tik mīļajām skandināvu sociālistiskajām karalistēm, pat tur tādi bordāni netiktu ne ministros, ne pie vēstuļu rakstīšanas vai ģenerālprokuroru stumdīšanas. Ne jau mēteļa dēļ (tā fasons ar visiem atribūtiem arvien spožāk iemirdzas visā sarkanzaļajā spektrā) bet vienkārši šo izkonkurētu gudrāki mētelīša-mauzerīša speci. Arī latvju tautai īstajā laikā nāks citi varoņi, bet tad vairs nav droši, vai mauzeris meklēs tos, kuri Tev nepatīk, vai Tevi pašu. Kā tas parasti noticis.

  +2
  -4
  Atbildēt

  1

  Skaisle > J.Biotops 25.10.2019. 17.23

  nē – BIOTOP, Tu nedrīksti atraut Bordānu no Kalnmeiera , faktu, ka mums ir korupcijas un beztiesiskuma lielvalsts – čekistu – komunistu lielvalsts – tu nedrīksti gaidīt , ka Bordāns rīkosies kā smalks angļu lords no britu parlamenta – izbeidz šo divkosību , lūdzu

  mums ir čekistu komunistu vadīta valsts – čekisti – komunisti ir mazākumā , bet mūs vada un apzog – laabi – ej ar mieru un nekasies

  +1
  0
  Atbildēt

  2

  J.Biotops > Skaisle 25.10.2019. 20.03

  Dusmucīt neskumsti. Tauta panāks to, ko prasi – lai nožēlojamā aizbildināšanās ar likumību netraucētu ieviest taisnīgumu. Kad var – ar mauzeriem, kad nav – citādi. Tikai vienmēr pēc labākās sirdsapziņas un pildot tautas gribu. Tieši tā, kā darīja, dara un darīs Tevis mīlētie čekisti-komunisti. Maiņa izaugusi, kupla un ražena.
  Nosaukumi var atšķirties, ideja un darbi būs vienādi. Šaujamais un sirdsapziņa pāri likumam. Un nekādas divkosības.
  Skaļākie taisnīgo sodu prasītāji parasti dikti brīnās, kad pie sienas liek pašus, bet tas ietilpst procesa standartā. Būs arī šoreiz, ja turpināsi brēkt. Bet par to nešaubos. Gaidi.

  +2
  -2
  Atbildēt

  1

  Skaisle > J.Biotops 28.10.2019. 16.11

  nemuldi un netēlo muļķi!
  tu ļoti labi saprati, ko gribēju pateikt – ka jebkurai netaisnībai ir kaut kāds kritiskais svars un ka vienā brīdī lūzt vadzis – un tad tā krišana izraisa asinsjūru, kur jau vairs nav kam krāmēties cik kurš bija vainīgs

  Vienkārši , ja tev nav labi, ko dara Boirdāns – uzraksti – kā darīt, kā rīkoties, lai beztiesiskums tiesu sistēmā un saeimā Latvijā izbeigtos ? Ko darīt, lai mēs kļūtu par tiesisku sabiedrību

  0
  0
  Atbildēt

  0

  J.Biotops > Skaisle 26.10.2019. 19.24

  Uzstādiet!
  Ložbēri Uzstādiet!
  Taisnība, tiesības, loģika, likums –
  niecīga satura joki.
  Sagraujiet varu ar varu –
  Uzstādiet!

  +1
  -2
  Atbildēt

  1

  Skaisle > J.Biotops 28.10.2019. 16.12

  kā tev vienkārši nav kauna?!
  neciešu šitādus purkšķošus patriarhus !

  0
  0
  Atbildēt

  1

  J.Biotops > Skaisle 28.10.2019. 17.35

  Nesapratu. Kā vari neciest savu domubiedru b.Laicenu?
  Pie tam viņš līdz patriarham neizvilka, citi domu biedri prasītās zāles iedeva ātrāk.
  Tiesa, otram domubiedram b.Bordānam izredzes var izrādīties labākas, ja naidnieki apturēs paša sākto procesu – laiki mainījušies. Bet idejas ne.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  Elektriķa dēls > Skaisle 24.10.2019. 16.06

  Izglītoties vajag! Tie “žagari” ir nodeva “zaļajiem rīdzeniekiem” un domāti kanālā mītošo bebru piebarošanai.
  Vienīgā problēma, ka bebri tik un tā spītīgi meklē kādu “delikatesi” tuvējā parkā !
  Pie varas esošajiem gan tā nav problēma – ir vēl viens pamatojums visādu plānu un projektu kalšanai un tiem nepieciešamas naudas iztērēšanai !

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  Skaisle > Elektriķa dēls 24.10.2019. 16.22

  Dārgais biedri, paskaidro man lūdzu, kopš kura laika bebrus ar sakaltušiem žagariem baro ?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Elektriķa dēls > Skaisle 25.10.2019. 10.29

  Kopš tiem laikiem kad “process ir svarīgāks par rezultātu” – tā jau ir tā modernā “politkorektuma un tolerances” politika – nevis uzreiz pateikt ka bebriem pilsētā nav vietas, bet izdabāt visiem un iestigt bezgalīgā procesā – taisīt visādas izpētes dibināt komisijas, tasīt “sētiņas”, “piebarošanas” projektus un citādi izpļekarēt gan laiku gan naudu !
  Kāds ir “jauizceptā mēra” zināmākais teikums – NAUDAS NAV ! Tāpēc jau arī nav ka izpļekarēta !
  Un atgriežoties pie TIESISKUMA tēmas – tāpēc jau tas nav, ka “izpļekarēts” sākot no policista kas spiests rakstīt bezjēdzīgus papīra kalnus un beidzot ar Augstāko tiesu un Ģenerālprokuroru kas nodarbojas ar formālu atrakstīšanos !

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Skaisle > Elektriķa dēls 25.10.2019. 17.19

  Jā un nē. Bet man šodien vairs negribas par to domāt.
  Vakardien noskatījos Adreses – par Barona ielu Rīgā.
  Šovakar braukšu pie mammas. Jūtos kā mazs bērns , kam vajag beznosacījuma patvērumu.
  Draugs man ir naciķis – tur cita opera.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Skaisle 24.10.2019. 11.18

Es arī visu izlasīju un guvu apstiprinājumu LATVIJAS VASTS bezspēcībai.
Protams, ka paldies BORDĀNAM un JKP , kura sāk purināt – šo sapuvušo miesu, kur viltuspatrioti NA visu laiku trekni barojās no beztiesiskuma, bet … nezinu ….

Es Latviju iztēlojos, kā novājinātu, nobadinātu Laimdotu komā, kuru pie dzīvības uztur vien ES un NATO mākslīgā elpināšana un badināšana.
Vakardien dzēru kafiju RIENZI – pretī operai – blāc – labi, ka sēdēju – būtu gar zemi nokritusi – Rīgas centra kafejnīcā – krievu radio – – labi, ne par to, kaut gan – lietas būtība jau ir par to, ka Latvija jau ir pilnībā russiicēta un pirmkārt, jau kremliskajā valsts sistēmā un valodiskā russificēšana jau tikai tads punktiņš uz I

+2
-1
Atbildēt

2

  Skaisle > Skaisle 24.10.2019. 11.34

  vien ES un NATO mākslīgā elpināšana un badināšana – gribēju rakstīt barošana – bet iznāca badināšana

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Skaisle 24.10.2019. 11.52

  Vai tikai beztiesiskumu Latvijā neradīja tevis savēlētās “Latvijas ceļa” komunistu cūkas un čekas pidarasi, starp kuriem bija arī čekas kurmis, Bordāns un neturpināja KNAB sabotieri: Jurašs un Potapova un čekas projekti: LPP, ZRP un Vienotība?
  Pēc jums, kremļa maukām, raud Gestapo, kā līdz šim pats efektīvākais speciālais dienests cīņai pret Absolūto ļaunumu. CIP, MI6 un Mossad nestāv pat blakus.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Skaisle > altinyildiz 24.10.2019. 12.15

  nē – beztiesiskum netika radīts – es pieturos pie tā, ko formulēja Valdis Atāls vienā 1:1 ltv1 raidījumā, proti , LATVIJĀ mainījās valsts nosaukums, bet nemainījās valsts iekārta.

  Valsts vara, kuru pirmkārt , personificē saeima, tad tiesu vara, tad mediji – ir naidīga un nicinoša un iznīcinoša pret cilvēku – valsts pilsoni , nodokļa maksātāju. NA vadīja tiesu sistēmu – martinsona sieva bija kā tads enkurs šai Tieslietu ministrijā , kas šai būvnieku mafijai palīdzēja darboties tā tiesiskuma robežās , kuras noteica saeima.

  Tas, ko tagad saka – ka tauta pati vainīga – jo ievelēja – ir nziegums – čekistu augstā dziesma, jo valsts jau sabiedriskos medijus izmanto nevis visas sabiedrības interesēs, bet tikai atsevišķu partiju un attiecīgi viņu sponsoru interesēs

  tā kā – nevaru tev kārtējo reizi piekrist pilnībā – jā NA nebija ne pirmā, ne pēdējā, ne vienīgā vispār, bet TM tomēr – jā –
  tāpat kā NA ir iznīcinājusi kultūru sabiedrībai , padarot to par pašapkalpošanās sistēmu savējiem, tā NA ir arī stingri turējusies pretī jebkādam tiesiskumam

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  QAnon > Skaisle 24.10.2019. 12.35

  Ne TM, bet gan tavējie, prokremliskie zagļi un pidarasi, Vienotība, rija no valsts pasūtījumu monopolistu un kremli un Krievijas organizēto noziedzību apkalpojošo baņķieru galdiem. Būtu TM tāda vara, tie jau sen būtu notiesāti uz nāvi par noziegumiem pret valsti.

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  Skaisle > altinyildiz 24.10.2019. 14.10

  ej dirst un liec man mieru!

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  QAnon > Skaisle 24.10.2019. 15.04

  Būs tev darbs zonder brigādē, jo kādam vajadzēs darīt “melno darbu”. Varēsi izpausties savā sadismā, tikai ne pret latviešu patriotiem, protams. Nešaubos, ka izrādīsi centību un kļūsi īsts bieds bordāniešiem un to sugas brāļiem.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Elektriķa dēls 24.10.2019. 10.33

Izlasīju pārbaudes ziņojumu !
Ko secināju:
Neieraudzīju vēlmi skatīt problēmu plašāk – pārbaudam tikai to, kas pieprasījumā tieši norādīts !
Manuprāt tas nonāk pretrunā ar tiesu varas lomu un principiem, ka tiesu sistēma vērtē ne tikai likumību, bet arī taisnīgumu !
Tiesnesei un AT plēnumam būtu jāatbild uz vienkāršo jautājumu – vai kaut kas ir mainījies kopš “Kaudzīšu laikiem” un zināmā citāta par “mazajiem un lielajiem zagļiem” ?!?!? Vai sabiedrība var pieņemt kā taisnīgu t.s. “Gan bei lietas” iznākumu kopsakarībā ar to to kā n-tie tūkstošiem godīgu un likumu nepārkāpjošu pilsoņu gada sākumā tika pataisīti par nodokļu parādniekiem ?!?!??
Vai “taisnīgums un likumība” beidzot triumfēs lietā kurā jau 25 gadus “krimināli vajā “zapts burciņu”” iespējamo zagli !?!??!?
Ceru ka žurnālisti gan pajautās, gan neapmierināsies ar iespējamo atbildi – “atbildēt nebija šīs pārbaudes uzdevums” !

+5
-1
Atbildēt

1

  Skaisle > Elektriķa dēls 24.10.2019. 12.08

  zini, iepazinu sev ” jaunu kosmosu” – austriešu dzejnieci Ingeborgu Bahmani un lūk, kādā jūtjūbī atrodamā ierakstā viņa savā īpašajā balsī saka, ka tik ļoti gribētu , lai visi cilvēki būtu labi, labestīgi, lai visi dzīvotu labi. Un tai brīdī es nospriedu – Mīļa Zvaigzne – bet kas ir labi? Tev labi ir kaut kas cits, kas man labi, Tavam tēvam atkal kaut kas cits ir labi un Taviem nedzmušajiem bērniem vēl kaut kas cits

  Laikam otrdien 22.10. LTV1 Panorāmā ziņoja, ka 20 gadus rit process par saldumu un atskaoņošanas iekārtu zādzību, ko paveica toreiz 14 gadīgi pusaudži, tagad pieaugušie. Nācās noticēt, ka tā ir kārtējā īstenība Latvijā –
  Latvijas Literatūras Centrs, kuru juridiski vadīja Ikstena Nora – tur pazuda ap 700 000 eur naudas – it kā neesot nozagti, bet pazudusi nauda – neviens šai naudas pazušanā nav pat apsūdzēts – nerunājot par to, ka būtu uzsākta vajāšana – naudas nav., bet vainīgo – atbildīgo arī nav.
  Tā vietā – likvidēja pēdējo drukāto izdevumu par latviešu valodu un literatūru – Latvju teksti un 2 vai 2×2 miljonus eiro piešķīra Londonas grāmattirgum – citiem vārdiem Ikstenas Grāmatas Mātes piens reklamēšanai uz izdošanai –

  Tad te ir atbilde uz Elktriķa dēlam – inteliģence – literāti ir tie, kuri formulē vērtības sabiedrībā – te tās ir –

  Par Rokpelni jau esmu izteikusies – nesagaidījis rekaciju pēc Muzejs iznākšanas – pats atzinās , ka ir čekas klaudzinātājs – kāda bija šodienas latviešu literārās pasaules – lasi – inteliģences reakcija ? Pareizi – jundze arno paziņoja – nekādas raganu vajāšanas nenotikšot – u n viss – aizmirstam .
  Vienīgais, kurš izteica nosodījumu , kurš izteica sašutumu un raizes par ROKPEĻŅA dubulto dzīvi , dubulto morāli bija dzejnieks Raups – kliedzu pa visu pasauli vēlreiz – VIENĪGAIS !!!!!!

  Klau – par ko vispār ir runa? Ja no valsts budžeta miljoni – sogad laikam 13 miljoni tiek doti – mums – sabiedrībai atņemti un doti literātiem, kuri spēj aizstāvēt čekistu – komunistu līgu, bet tā arī nav atraduši ne radoši – -dzejā un prozā, ne diskusijās un semināros vismaz paralēli – čekas kalpu aizstāvēšanai – pieminēt un iztirzāt čekas upuru – literātu likteni. Vai tad nebija variantu?

  Kāpēc lai tiesneši nemelotu, nepieņemtu kukuļus un vēl nezin ko , ja tautas sirdsapziņa un prāts – radošā inteliģence ir palikusi čekas – komunistu valsts līmenī . Zemāk par zāli, klusāk par ūdeņiem.

  Vai ta ir tikai sagadīšanās , ka mums nav sabiedriskajos medijos neviena analītiska raidījuma par literatūru? Ka kultūrdevas veidotāji ltv11 vairak jau līdzinās padlaiku čekistiem, kuri seko partiju vadlīnijām , ko tautai būs zināt un par ko priecāties?
  Vai tā ir tikai sagadīšanās , ka kultūrdevā pirmās literātes ir jua minētā ikstena un komusnitu laiku izcilniece – vienīgā no čekas neaiztiktā – kā pati sludinājusi zālīte?

  Sabiedrības vērtību formulēšana vienmēr ir bijusi radošās inteliģences uzdevums. Ja mums inteliģence spej tikai brēkt, ka naudas nav un vienlaicīgi tērēt desmitiem miljonu mūsu naudas – tad Laimdota necelsies, jo dvēsele jau viņu acīmredzot ir pametusi – funkcionē kaut kādi dzīvības procesi un tikai ….

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Elektriķa dēls > Skaisle 25.10.2019. 10.13

  Kā Tev patīk “mainīt tēmu” ! ! !
  Tevis pieminētie gadījumi jau nav vienīgie ! Manuprāt vecā problēma vai jautājums- ko darīt !
  Var izvēlēties politkorekti klusēt vai samierināties – nu ko tad es ir jau svarīgākas problēmas u.t.l. vai arī organizēties un “karot” kopā !
  Nekas jau nav mainījies – darbojas tie paši principi – tvaika nolaišana, konfrontēšana, apstrādāšana “pa vienam” un tāpēc arī izmaiņu nav un velti cerēt ka būs, jo faktiskais stāvoklis ir vēl sliktāks kā tas sākotnēji šķitis !

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Skaisle > Elektriķa dēls 25.10.2019. 17.20

  jā – pa tēmām gan es lēkāju – ienāk prātā un davai – lūgums piedot rupjības – vakar aiz dusmām, šodien aiz inerces un smeldzes

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: