Cilvēkiem vajag mīlēt 1

Komentāri (1)

Urga 03.08.2019. 08.58

Ļoti novērtēju Ralfa pozīciju – nebūt vienaldzīgam: “Aicinu [..] nekautrēties publiski izteikties par sāpošām lietām, jo tās idejas, par kurām runājam aizkulisēs, ir labas, dažiem tik pietrūkst drosmes to pateikt publiskajā telpā.»
Un piekrītu par principiālitāti attieksmē pret ātrajiem kredītiem, savukārt kauns par tām balsīm, kas reklamē tos. Un par vēstuli pret AB dambi koncertzālei. Paldies.
Par koncertzāli tik daudz jautājumu. Jautājums par prioritātēm.
D.Melbārde atklāšanas dienā “gozējās” labdares lomā, kas ļoti nākusi pretī Ventspilij. Tikai Rīga joprojām bez koncertzāles. Kā tas viss skaidrojams? Nekādas plānošanas un saskaņošanas valsts mērogā? Kādi bija ministres uzstādījumi attieksmē par koncertzāles nepieciešamību galvaspilsētā un Ventspilī? Cik saprotu, tad Jūras vārti Ventspilī arī atjaunoti. Bija tāds laiks, kad padomijā bija sacelti kultūras nami vismāzakajos miestos, tad tos vairs nespēja apsildīt un tie pārvērtās nožēlojamos šķūņos….
Un vēl, visi kliedz par Rīgas koncertzāli, bet Nacionālais teātris par 30 – 35 miljoni Eur bez jebkādas ažiotāžas stutēs augšā vēl vienu piebūvi. Tāpēc, ka O.Rubenim izcilas attiecības ar Rīgas Domi? Kas plāno Rīgas attīstību kultūras jomā, vai Kultūras ministrijai nekādas ietekmes nav? Taču bez D.Melbārdes piekrišanas tas nevarēja notikt. Bet varbūt vispirms vajadzēja koncertzāli celt?
Tik daudzi kāpēc. Vai tik grūti noteikt un izlemt par prioritātēm?
Vai M.Sirmajam Ventspils zāles atklāšanā nebija diskomforta, ka Rīgā zāles nav? Vai patiešām mēs visi gatavi priecāties līdzīgi P.Apinim NRA: Tai pašā laikā komentāros sociālajos tīklos bija pamanīts, ka koncertzāles atklāšanas diena gandrīz pieskaņota Kristīnes vārda dienai un jaunā koncertzāle jau pārdēvēta par „Kristīni”?
Rīgas kultūras politika attiecībā par koncertzāli vienkārši ir ciniska. O.Burovs Kongresa nama saglabāšanu iecēlis “svētās govs” statusā – vai nav vienalga, ko par to domā R.Pauls un Z.Liepiņš, vai ne?

+2
0
Atbildēt

0