Vai viegli būt par nekustamā īpašuma attīstītāju Latvijā? 4

Komentāri (4)

lindab456 27.05.2019. 15.53

“‘ Viena no jomām, kurā mums ir lielākais izaugsmes potenciāls, ir arī izpratne par attīstītāju atbildību un cilvēku attieksmi pret apkārtējo vidi.”
Pozitīvs raksts, neko pielikt, atņemt. Par ko ir noklusēts?
Par konkrēto projektu Tallinas ielā – kādreizējo rūpnīcas teritoriju. Vēsturiskais ūdenstornis, skurstenis – ir nosargāti, atzīti par kultūras pieminekli.
Nepateiktais – iekšpagalmos vēsturiski bija iekopti dārzi, kas veicot siltumtrases rekonstrukciju, daļēji tika izcirsti, bet dārzi kopā ar bij. rūpnīcas teritorijā esošo zaļo zonu un tajā augošajiem lielajiem kokiem veido savdabīgu zaļo salu-oāzi pilsētas centrā, kuras fauna ir saistīta, veido vienotu apdzīvoto teritoriju ar Lielo kapu teritorijā mītošajiem putniem, u.c. dzīvo radību, tas ir atspaids arī caurceļojošiem putniem. Šeit Rīgas centrā ligzdo un ir sastopami: mājas strazdi, meža strazdi, zīlītes, t. sk. zilzīlīte, sīļi, vistu vanags, zīdastes, sarkankrūtīši, te ir vieta, kur izaug sudrabkaiju mazuļi, vārnulēni un citi pilsētai raksturīgāki putni, pa retam ieklīst kāds ezis, vāveres, caunas.
Tas ir saprotams, ka attīstoties pilsētai, dabas daudzveidība pilnībā nav saglabājama, bet šai gadījumā ir jācenšas vismaz saudzīgi izturēties pret lielo koku salu un jāapzina tās nozīme pilsētas ekosistēmā.
No reklāmraksta nevar gribēt visu, bet ja reiz runājam par atbildību pret vidi, tad no autora būtu labi sagaidīt arī informāciju par paredzētajām pazemes un virszemes auto stāvvietām, teritorijas plānojumu un – vai tiks saglabāti lielie koki.

0
0
Atbildēt

1

  lindab456 > lindab456 28.05.2019. 09.29

  Tas ir jautājums par to, ko mēs saprotam ar ekoloģiju un zaļu vidi pilsētā, vai tie ir max betona pagrabi/ autostāvvietas ar gaisa dārziem un stādiem puķupodos vai tomēr – esošie lielie koki un dabas pamatne. Vai “zaļi” un “sakārtot” ir viens un tas pats?

  0
  0
  Atbildēt

  0

mihaiis82 27.05.2019. 11.13

Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – http://bit.ly/electrolv Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 27.05.2019. 09.47

vēlēšanas nespēj noorganizēt, kur nu vēl vidi sakārtot – tādi esam
Rīga taču nav nekāda daudzmiljonu pilsēta ar attīstītu rūpniecību un tirdzniecību , kusla , piešmucēta pilsētēle – bet –
cik miljoni pilsētai ir izmaksājuši konsultanti vien. Tai pat laikā – pilsētā nav sakārtotas elementāras lietas – tāda džungļu kārtība – kurš kuru, tagad vel pa vidu skrejriteņi …

Par kādu kultūru vispārējā nabadzībbā var būt runa?

Pat gaiss, nav ko elpot – kur nu vēl tāda ekstra kā savākti atkritumi

Bet redz -Kariņš teica , ka Kalnmeieru neaiztikšot …. nu tad pārmaiņas nav ko gaidīt …

0
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: