Saeimas juristi: LTV valdes konkursā NEPLP nevadījās pēc atbilstošajām likuma normām 2

Komentāri (2)

[email protected] 17.04.2019. 20.35

Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu – https://utka.su/saveenergy Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!s

0
0
Atbildēt

0

Drosma 17.04.2019. 08.53

Jāsāk ar vēsturi – Ķezberi – bijušo komunistu laiku aktīvisti šajā superatbildīgajā un ietekmīgajā amatā iecēla!!! – NA un ZZS. Pavērojiet, paanalizejiet sabiedriskos medijus – kādu partiju, kāda politika, kādi politiķi tur regulāri tiek pie runāšanas un sava viedokļa paušanas – pareizi – beidri latvieši – tie ir visukarsti mīlētie naciķi un zemsavieši – tas pats parādnieks tur vītero biežāk kā Kariņš.

Ja Krievija un Putins mums 100x dienā medijos tiek pasniegts kā lielākais ļaunums un drauds mūsu eksistencei – tad kā var būt tā, ka amatus ir saglabājuši neplp , kuri tieši ir atbildīgi par Russia today – aktīvāko kremļa rupuru – uzstāšanos no LTV1 studijas?

Lai atbild pirmkārt, tie politiķi , krui šos kremļa – čekas interešu īstenotājus iecēla amatā.

Ja sabiedrība tikai lamāsies, bet neprasīs atbildību – no tā paša Kaimiņa , kurš taču slapju muti sludināja jaunu politiku – tad nekas nemainīsies.

Šie cilvēki ir superdārgi un superdāsni atalgoti – viņi turpina mums melot un mūs krāpt.

Ir jāprasa konkrētība – Kaimiņa vēlētāji – uz priekšu – rādiet sevi darbos , NA un ZZS , kur jūsu atbildība?

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: