Daudzem nav iebildumu sadarbībai ar “Saskaņu”, ZZS nemaina savu nostāju 67

Komentāri (67)

kolpants 29.08.2018. 16.42

Кстати!
Я так понимаю, у латышей очень популярно в пример ставить Эстонию. Мол, вот они и тут молодцы, и там молодцы, и вообще вот молодцы.
И кто-то что-то слышал о том, что Эстония тихо и незаметно дрейфует в сторону Москвы? Блокирует работу ЕС и НАТО, лоббирует интересы Москвы?
Не слышали? И я как-то не слышал…А ведь у них в правительстве сидят центристы, у которых ( о боже!!!) до сих пор договор с партией “Единая Россия”!!!
Прочитал вот сегодня это в интервью с одним политологом.

Так может (о какая ужасная мысль!!!) не так страшен черт как его малюют? И вам просто заранее грамотно и методично, говоря простым языком, уже заранее “втирают” – пусть будет правительство какое угодно, из кого угодно, лишь бы там не было ЦС и прочих “кремлинов”! И что мы видим в итоге, если принять эту логику? А видим мы те же старые добрые кадры-Единство, ой, сорри, НОВОЕ Единство, СЗК и НО.

+1
-1
Atbildēt

1

  kolpants > kolpants 29.08.2018. 16.42

  Кстати, и у русских тоже. Мол какие эстонцы молодцы, развиваются, этнический момент как-то более менее разрулили, и воруют меньше.

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  kolpants > kolpants 29.08.2018. 16.50

  Ведь если посмотреть на события последний дней-все только вокруг “готовы ли вы принять ЦС в коалицию”. Пофигу, что там думаете по зарплатам, инновационной политике, налогам, ОИК, образованию, и т.д. и т.п. Только одно важно-возьмете ли ЦС

  Ну так возьмите и попробуйте! Не потянут? Ну и все, закрыли вопрос! Ах да…Это же уже я упоминал..Страх-” а вдруг…вдруг потянут”…И что тогда говорить на выборах 2022?

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  Vahamurka > kolpants 31.08.2018. 17.10

  Nu nevar tak uzreiz otrajā dienā pilnīgi atklāties.Vajag iegūt vairāk simpātiju,salikt savus cilvēkus stratēģiskās vietās,izvērst kārtīgu smadzeņu skalošanu,un tikai tad,kad augsne būs labi sagatavota…Tikai ilgstošs,rūpīgs ikdienas darbs aizvedīs Igauniju atpakaļ pie mātes Krievijas.Pospešiš,ļuģei nasmešiš.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Vahamurka 01.09.2018. 13.05

  Tikai ilgstošs,rūpīgs ikdienas darbs aizvedīs Igauniju atpakaļ pie mātes Krievijas

  Это уже паранойя, господа, полная паранойя)

  0
  0
  Atbildēt

  0

J.šveiks 29.08.2018. 06.37

Dusmaim , labrīt! Varvūt vēl neesi lasījusi Skudras poleimiku par vājoņa lomu jaunās valdīvas veidošanā , diezgan interesati
https://www.tvnet.lv/6143216/vejonis-varetu-izveleties-apstiprinat-jauno-valdibu-ar-saskanu

+2
-1
Atbildēt

2

vitalisvita 29.08.2018. 00.32

(Dusma > tonijs 28.08.2018. 16.30)
“Lūk par VID šefu dodiet mum vācieti , vai zviedru vai dāni. Lūk par tieslietu ministru dodiet mums kādu igauni – bet tie krievi kas ir saskaņā – tie manā vērtējumā ir tikai ļaunāki par mūsējiem zagļiem”.
—————————————–
Nē, es pilnīgi nepiekrītu tādam vērtējumam, ka “tie krievi, kas ir saskaņā” . būtu “ļaunāki par mūsējiem zagļiem”. Zādzības ļaunums mums visiem ir vienāds… bet ir kāds cits visai nosacīts “ļaunums”, un tāds ir impēriskais patriotisms, kura klātbūtni Latvijā ir pierādījis krievvalodīgo pilsoņu balsojums par otru valsts valodu, kā arī vietējo Krievijas pilsoņu balsojums par prezidentu – Putinu.

Lūk, tas ļaunums jau ar zādzības ļaunumu vairs tā kā nebūtu salīdzināms. Un vai tad “saskaņas” krievi no šī dabiskā savas impēriskās tēvzemes mīlestības “ļaunuma” varētu stāvēt tālu un būtu tāds kā izņēmums…? Domāju, ka – nē!

+2
0
Atbildēt

1

  altinyildiz > vitalisvita 29.08.2018. 10.52

  Krievi ir ienaidnieki un to rīcība ir saprotama, Vienotība kremļa maukas un pederasti ir nodevēji.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

andrejs 29.08.2018. 00.06

Domāju, ka tuvāko dienu vai pat nedēļu laikā mēs par veco krabi uzvārdā Ronis daudz ko uzzināsim, bet tikmēr zemāk iepazīstieties ar viņa pērlēm no šīsdienas intervijas. Kremļa vēstījums tām iet cauri visur.

A.R. – Nebūdams itālis, es viennozīmīgi varu teikt, ka ar Krieviju ir nepieciešams dialogs. Īpaši starp ASV un Krieviju. Protams, šim dialogam iespēju robežās būtu jābūt ar mūsu līdzdalību, jo būtu jādzird, kas tiek apspriests pie lielā sarunu galda, un nepieciešamības gadījumā arī sabiedrotie jāietekmē. Šāds dialogs varētu mazināt to bīstamību, kura varētu izveidoties, ja izgaist manis jau minētā uzticība.

A.R. – Gan ASV, gan Krievija ir kļuvušas par ķīlniecēm to iepriekšējām darbībām gan Ukrainā, gan Sīrijā, un šie aktuālie dienaskārtības jautājumi ir izveidojuši strupceļu šo valstu attiecībās.

A.R. – Jo ASV var lūgt saviem sabiedrotajiem izveidot infrastruktūru vai citu atspēriena punktu triecienu izdarīšanai Krievijas teritorijai.

A.R. – Tomēr mums Baltijā īpaši būtu jāuzmanās nevis no mūsu pašu, bet gan no citu ieroču žvadzināšanas. Mūsu politiķi bieži akcentē nepieciešamību ievest Latvijā amerikāņu un vāciešu tankus. Tas no Krievijas skatupunkta nav īpaši pieklājīgi. Mums šobrīd ar Krieviju ir tikai negatīva dienaskārtība – sankcijas, ierobežojumi, kritika. Ņemot vērā tuvojošās vēlēšanas, mēs varam sagaidīt, ka negatīvā retorika pieaugs gan no mūsu, gan Krievijas politiķu puses. Tā absolūti nav laba situācija tādai valstij kā Latvija.

Brīdinu potenciālo balsotāju – esi gudrs! Pildi pilsoņa pienākumu un piedalies vēlēšanās, svītro visus tos, par kuru godprātību ir kaut mazākā šaubu ēna.

+1
-1
Atbildēt

0

andrejs 28.08.2018. 22.39

Daudzem nav iebildumu sadarbībai ar “Saskaņu”
—————————–
mūsu dežūrējošais Antoška klusi aplaudē. Viņa sapnis būs piepildījies

+2
-2
Atbildēt

1

  letonijs > andrejs 28.08.2018. 23.19

  Teica trollis andrejs, aiz bailēm palīdis pagultē. Mans sapnis ir demokrātiska un plaukstoša Latvija, kurā visi cilvēki dzīvo pārticīgi un saticīgi un neviens netiek diskriminēts pēc tautības, reliģiskās piederības, politiskās pārliecības, seksuālās orientācijas, ādas krāsas vai citādi. Un kurā politiķi strādā valsts labā un necenšas sanaidot sabiedrību.

  +1
  -3
  Atbildēt

  1

  letonijs > tonijs 29.08.2018. 17.43

  Aizmirsu vienu svarīgi lietu: …demokrātiska, TIESISKA un plaukstoša Latvija…

  0
  0
  Atbildēt

  0

vitalisvita 28.08.2018. 18.10

Uzskatu, ka tas “komunistu un bezpartejisko bloks”, kurš deviņdesmitajos gados tik sekmīgi transformējās rietumnieciskā daudzpartiju sistēmā un kura aģentūra pārstāvēja visu politisko partiju vadību (“tēvzemiešus” ieskaitot), ir pa šiem gadiem ievērojami atslābis, partijas daļēji attīrījušās un viņu – šo “blatņiku un avantūristu radu, draugu un paziņu politiskais īpatsvars savu ietekmi krietni vien zaudējis.

Bet, kā jau zinām, tad okupācijas sekas tā kārtīgi nav likvidētas un, pateicoties putiniskajam revanšismam, tās arvien vēl apdraud mūsu valsts kultūras un valodas ilgtspējību – Satversmei atbilstošu pastāvēšanu un “attīstību cauri gadsimtiem”
Un tāpēc okupācijas sekas nav integrējamas, bet gan demokrātiski un ar starptautisku ANO akceptu, tās ir likvidējamas, jo latviska Latvija ir saglabājama. Un Saeimas vēlēšanās aicinu to atcerēties!

+4
-2
Atbildēt

1

  kolpants > vitalisvita 28.08.2018. 20.22

  да, да, осталось только добавить “вот получим 300 млрд долларов США компенсации за оккупацию и заживем”!

  +3
  0
  Atbildēt

  0

kolpants 28.08.2018. 16.01

Не думаю, что Согласие само сейчас какое-то выраженное желание попадать в позицию в Сейме. Что реакция на ситуацию 2010 года, что политика в области языков показывает, что для значительной части латышских политиков и латышского общества такая ситуация вполне комфортна. При необходимости можно быстро раскручивать этнический маховик, достаточно пары реформ и пары арестов. И все снова как обычно: да, мы не самые лучшие, но русские на пороге, захватят путинисты, кремлины, и т.д. Так что голосуйте за нас, а то будет хуже.
И естьественно, что с этой точки зрения этой части латышей абсолютно невыгодно ни в коалицию брать, ни министерский пост предлагать, даже незначительный. А вдруг? А вдруг министр не потянет одеяло в сторону Москвы? А что тогда делать, а как пугать избирателя?
Неспроста же НО в 2010 в такой истерии билось, прекрасна понимая, ЧЕМ на самом деле может закончится участие ЦС во власти.
А может закончиться …Эстонией. Где во власти практически такой же ЦС. При этом с НАТО не вышли, в СНГ не вступили… После разрешения голосовать на местных выборах негражданам практически распалась последняя русская партия..Школьную реформу растянули на 10 лет..В год по одному уроку… Даже с переносом памятника в итоге справились-через год высшее руководство пришло 8 мая возложило цветы, и вопрос попросту рассосался…Ну пробовали его российские сми раскачать, но внутри России только и раскачали, да и то немного.
В итоге выборы в Эстонии фактически не имеют этнической окраски, экономика растет, народ не уезжает. Воруют меньше-труднее прикрыться, если что, этническими проблемами.
А нашим политикам разве это надо? Проще ведь вломить школьную реформу. Потом, чтобы не расслабвлялись, еще и частные вузы на латышский. Ну и чтобы закрепить результат, давайте скрутим пару активистов русских.

+1
-1
Atbildēt

1

  letonijs > kolpants 28.08.2018. 16.23

  Piekrītu un domāju, ka arī mēs kaut kad nonāksim līdz Igaunijas variantam, kad partijas netiks veidotas pēc etniskā principa. Jo ātrāk, jo labāk.

  +2
  -2
  Atbildēt

  4

  Drosma > tonijs 28.08.2018. 16.30

  tas, ka politiķi izmanto nacīju rīdīšanu tikai un vienīgi , lai novērstu uzmanību no pašu korupcijas, tam es piekrītu bet , ka būtu jāsadarbojas ar sc – tam nepiekrītu

  sc manās acīs, manā vērtējumā patiešām ir klaji antinacionāls

  šitā maucība – kad man jāuztur krievu okupanti un okupantu pēcteči – o nē – ne par ko

  un tad tā Rīgas nolaišana līdz kliņķim – par kādu cūkkūti Rīga ir pataisīta – lai arī izpildītāji ir latvieši – to komandu Rīgas Domē tomēr dod Ušakovs ar saviem krieviem

  tā kā nē – un velreiz nē un nē

  mums pietiek savi bandīti

  Lūk par VID šefu dodiet mum vācieti , vai zviedru vai dāni. Lūk par tieslietu ministru dodiet mums kādu igauni – bet tie krievi kas ir saskaņā – tie manā vērtējumā ir tikai ļaunāki par mūsējiem zagļiem

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Dusma 28.08.2018. 19.38

  да да, я помню-это же Ушаков и дума виновата, что ваша обсуживающая ирма плохо подъезд убирает! У нас же в Риге исключение-тут все РД регулирует, а не договор с обслуживающей фирмой))

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > tonijs 28.08.2018. 19.39

  Теперь уже сильно в этом сомневаюсь. Если уже даже таких как я убедили, что надо голосовать за Жданок, то даже не знаю, что надо придумать, чтобы переубедить стабильного избирателя ЦС.
  ЦС даже и делать ничего не надо, латышские партии сами прекрасно показывают, ЧТО им на самом деле важно.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Vahamurka > tonijs 28.08.2018. 19.55

  Saskaņa jau vairs nav etniska partija,drīz puse vienotībasbūspārvākusies uz turieni.

  +3
  -3
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > tonijs 28.08.2018. 22.11

  Lai partijas neveidotos pēc etniskā principa, iesākumā ir nepieciešama izglītības humanizēšana, izskaužot segredāciju un tur ir jāsāk ar krievu bērnudārziem. Kamēr krievi nesāks domāt latviski, viņi sevi apzināsies par okupantiem, kuru vienīgais dzīves mērķis, pēc iespējas maitāt latviešiem dzīvi.

  +2
  -2
  Atbildēt

  1

  kolpants > altinyildiz 29.08.2018. 11.05

  Ого, не просто ассимилировать хотите, а аж заставить думать по-латышски! Предчувствую прорывные технологии, финансируемые языковой полицией по технологиям, помогающим определить, на каком языке человек думает. И сразу на ликвидацию, если вдруг на родном языке подумал.
  И не один правильный латыш не возмутиться финансированием на такие исследования, сможете заодно по опыту э-здоровья еще и заработать неплохо.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

Drosma 28.08.2018. 15.25

vahamurka -Straujumas valdībā bija 3 NA ministri, pie tam – tieslietu ministrs bija un ir NA rasnačs – un tad nav kauna staigāt pa internetu no viena medija uz otru un apsaukāt citas latviešu partijas , par saskanu klusējot – tā būs slepena mīļakā

vajadzēt jau tomēr kaut kādu tiesu tādiem neliešiem sarīkot – nu nevar tā ļaut šiem iet postā mūs līdzi raujot

+2
-2
Atbildēt

1

  Vahamurka > Dusma 28.08.2018. 17.20

  Saskaņu nav vērts pieminēt,tā ir kremļa partija,kā visi jau zin,ko tur gan vēl analizēt.
  Tieslietu ministrs viens pats nevar caur Saeimu dabūt cauri valstij vajadzīgos likumus.Kāda jau bija pretestība no citām partijām,kamēr dabūja normāli sakārtot maksātnespējas likumus…

  +2
  -3
  Atbildēt

  2

  Drosma > Vahamurka 28.08.2018. 17.44

  nevis skārtojāt mna likumus bet savām interešem pakārtojāt – labi – es vairs tvus melus nelasīšu skrien tu pagaisu vienreiz

  +2
  -2
  Atbildēt

  1

  Vahamurka > Dusma 28.08.2018. 19.59

  Starptautiskie eksperti tā nedomā.

  +2
  -2
  Atbildēt

  1

  letonijs > Vahamurka 28.08.2018. 23.23

  Starptautiskie slepkavību pasūtītāji gan tā domā.

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  kolpants > tonijs 29.08.2018. 16.23

  Высока вероятность, что исполнители были международные. А вот что и заказчики-это только одна из версий. И для размеров Латвии в этом секторе немаленькие деньги ходили не самых простых коммерсантов..
  Возможно, это просто вброс, что заказчики из-за рубежа, чтобы или отвести подозрение от местных, или усыпить их внимание..

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > Vahamurka 29.08.2018. 16.17

  Можно было бы поподробнее, как именно СЗК и Единство сопротивлялись? Ну не в оппозиции же находящийся ЦС блокировал благие намерения НО))

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

Lasma 28.08.2018. 15.03

Kaut kā jocīgi, viena daļa no ZZS saka, ka ies koalīcijā ar Saskaņu, tad atkal nē. Skatot to visu cirku, visticamāk, ka ies un nedomās. Galvenais, lai pie varas. Šis jāpatur prātā ejot uz vēlēšanām

+5
0
Atbildēt

1

  altinyildiz > Lasma 28.08.2018. 22.03

  Nevis daļa, bet viens Daudze un nevis ies koalīcijā, ka to izdarīja morālais kroplis, prokremliskais izdzimtenis, Putina smegmas feinšmekers, Zatļers, ar savu čekas savākto spitālīgo varzu, bet tikai pieļāva iespēju sadarboties. Ja Vienotība sadomātu ieviest obligāto pederastijas mācību skolās, bet Saskaņa būtu pret, arī ZZS un NA būtu pret. Katram Vienotības mērglim, kuram nav iebildumu būt vienā parķijā ar saskaņiešiem: Rinkēviču, Kazlovski un Ķirsi, nevar būt iebildumu arī pret Saskaņu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

vvilums 28.08.2018. 14.16

Ja SCZZS pārņems varu valstī, kartes ,kur mēs attēloti kā Pitalovas guberņas nostūris var sākt drukāt kremlis.

+4
0
Atbildēt

1

  altinyildiz > vvilums 28.08.2018. 22.21

  Ja SC kopā ar Vienotību, vai kādu no tās kroplīgiem kloniem: Par(OIK), vai JKP pārņems varu valstī, būs asinspirts un krievu draudziņi vēlēsies, kaut labāk nekad nebūtu piedzimuši.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Drosma 28.08.2018. 10.02

Atmodas sākuma sauklis bija – kaut pastalās, bet uz Eiropu.

Tagad izskatās, ka aktuāls kļūst sauklis – kaut nolaistām acīm un asti , bet atpakaļ pie kremļa

nu tautai jāizlemj – jo lielie vīri un sievas skaidri signalizē, ka Eiropas vērtībās viņi ir vīlušies. Ka viņiem izdevīgāki ir kremļa principi

Nu tautai jālemj … problēma tā, ka sabiedriskos medijus un Rīgas resursus jau kremlis kontrolē – netieši bet kontrolē

ja tā nebūtu – tad mums , piemēram, būtu cita satura sab mediji un arī cits prezidents , nevis prezis vājonis ….

+3
-1
Atbildēt

2

  altinyildiz > Dusma 28.08.2018. 12.25

  Prezis vājonis bija tavējo prokremlisko lopu: Vienotības un SC, čekas kuratoru izvēle.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  Vahamurka > Dusma 28.08.2018. 12.31

  Kas arī bija jāpanāk.Kremlim bija nepieciešams,lai latvieši viltos rietumu vērtībās.Priekš tā vajadzēja organizēt tādu partiju,kura skaļi visiem klāstītu,cik ļoti viņi iestājas par rietumu vērtībām,bet īstais viņu uzdevums bija graut un saķēzīt visu,kam tiek klāt.Vienotībai tas ir izdevies diezgan labi.

  +2
  -3
  Atbildēt

  2

  altinyildiz > Vahamurka 28.08.2018. 12.40

  Ar tik izciliem priekšgājējiem, kā LC, DPS, LPP un ZRP, nekāds brīnums.

  +1
  -2
  Atbildēt

  1

  Vahamurka > altinyildiz 28.08.2018. 12.59

  Kā vieni zaudē popularitāti un varu,tā tiek organizēti nākamie.Un starpposmos tiek izmērīts -vai tauta jau pietiekoši gatava doties kremļa virzienā.Uz zatleristu iznāciena laiku acīmredzot vēl nebija,tātad vajadzēja vēl noorganizēt pāris afēru -Liepājas metalurgu nogremdēt, Citadeli atdot par pusvelti,OIK afēru aktualizēt,un tad beidzot tauta būtu gatava Saskaņai.

  +3
  -3
  Atbildēt

  1

  Drosma > Vahamurka 28.08.2018. 13.02

  – šito tu no savas darba atskaites fermas direktoram izgriezi? –

  “Liepājas metalurgu nogremdēt, Citadeli atdot par pusvelti,OIK afēru aktualizēt,un tad beidzot tauta būtu gatava Saskaņai.”

  +2
  -2
  Atbildēt

  2

  Vahamurka > Dusma 28.08.2018. 13.08

  Noliegsi,ka to izdarīja Vienotības vadīta valdība?

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > Dusma 28.08.2018. 22.27

  Neizliecies par pavisam jukušu, krople, kas nezin, ka LM, Citadele un OIK ir tavējo prokremlisko izdzimteņu, Pederastu parķijas, kontā!

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Drosma > Vahamurka 28.08.2018. 13.00

  ak tu meli vahamurka – izzaga un izpostīja Latviju ne jau Vienotība – Vienotība kā saka glāba ko varēja pēc dzīrēm , kurās oligarhu pozīzijas nostiprināja trīs A , bet asistēja tajā visas varas partijas

  zaga visi – gandrīz katru rītu – kad redzu kā nodreb gaismas pils, kad tai , garām aizbrauc kravas auto – nevis pa zeltu tiltu kā solīja tie, kuri ar to kļuva miljonāri

  vai kas notiek ar Rīgu – kā tāda pagrimusi skaistule – pirms 2 gadiem lika bruģi – arī ap Laimas plkst, pretī kolonādei – tagad tur nevar iet uz kājām neskatoties, jo var zaķi visā garumā noķert

  tomēr runa jau ir par citu

  ka tā vienotība nu būtu tā kā attapusies, tā kā gribētu ari ko darīt lietas labā, bet NA jau atteicās latvisko partiju apvienošanai

  nu un brokas sadarbība ar kremli jau ir tikai tāds īlens , kas lien no tā naciķu posta darbu maisa laukā

  tā kā – nav pat vērts muti dzesināt – ja vien viena NA pārgulētu ar kremli – kaut kā mēs izdzīovtu, bet nu kad zzs stāv rindā …. nu nezinu – vai ar Vienotības muskuļīsiem vien pietiks lai glābtu Latvijas nākotni – latviešu tautas nākotni

  vai tiesa, ka baiba broka ir krieviete? tikai tās vārds tāds ….

  +2
  -2
  Atbildēt

  1

  Vahamurka > Dusma 28.08.2018. 13.06

  Ir latviskas partijas un ir pseidolatviskas partijas.Vienotība,kurā saplūda Saskaņas vilcēji valdībā -zatleristi,nav nekāda latviska partija.Vienotība,vilkdama ārā no purva,izpildot SVF rekomendācijas,pie reizes neaizmirsa arī OIKu par elektrību no gāzes uztaisīt.

  +2
  -2
  Atbildēt

  3

  Drosma > Vahamurka 28.08.2018. 13.14

  nu ko tu buldurē vahamurka – tavs uzdevums ir rīdīt un rīdīt un velreiz rīdīt latviešus – tu cūka netīrā spalvainā un attiecīgi pretīgā – tas ir grēka darbs ko tu nelietīgais lops dari – tu nesaproti ?

  +2
  -1
  Atbildēt

  2

  Drosma > Dusma 28.08.2018. 13.15

  un tas kā naciķi ar saskaņu zem galdiem un pa pagultēm …. Debess – gan jūs dabūsiet sodu par to – esmu pārliecināta

  labi viss – man ir rpetīgi tev rakstīt –

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  Vahamurka > Dusma 28.08.2018. 13.18

  Uz sevi labāk paskaties.

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  letonijs > Vahamurka 28.08.2018. 13.21

  Nevis latviskas un pseidolatviskas, bet valstiskas un pseidovalstiskas partijas. Vienotība ar visiem tās trūkumiem ir pragmatiska un valstiski domājoša partija. Atšķirībā no populistiskās NA un Lemberga nopirktās ZZS.

  +2
  -2
  Atbildēt

  3

  Vahamurka > tonijs 28.08.2018. 13.45

  Protams,ka pragmatiska un valstiska,citādi jau nespētu tik pamatīgi iedragāt latviešu ticību rietumu vērtībām.

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > tonijs 28.08.2018. 22.40

  Vai “latviskā”, koprofāg ar izļurkāto anālo vagīnu, būtu ZRP, kas jau bija koalīcijā ar kremļa zagļu un žuļiku un slepkavu un pedofīlu pārstāvošo, SC un Vienotība, kas tiem izdzimteņiem labprāt pievienojās?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  andrejs > tonijs 28.08.2018. 22.45

  Lemberga nopirktās ZZS.
  ——————
  Pierādi, ka Lembergs ir nopircis ZZS. Tas nav retorisks jautājums.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  letonijs > andrejs 28.08.2018. 23.04

  Es pat varu nosaukt konkrētu summu – 10000 ASV dolāru. Tieši tik bija Emša portfelī, ko viņš pazaudēja Saeimā. Naudu iedeva Lembergs, pastnieks bija Silenieks. Redzi, es uz konkrētu jautājumu atbildu ar dzelžainiem faktiem, nevis tā kā tu.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  andrejs > tonijs 28.08.2018. 23.58

  Naudu iedeva Lembergs, pastnieks bija Silenieks.
  ——————
  Pirms cik gadiem tas bija? tev gan laba atmiņa…
  tiešām ir pierādījumi, ka 10 tūkst Emsim iedeva Lembergs tieši visas ZZS uzpirkšanai? 🙂 tas taču būtu noziegums…
  Kāpēc tad valsts budžeta finansējumu partijām atņēma tieši Vienotībai, nevis ZZS?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > Vahamurka 29.08.2018. 11.01

  “Vienotība,vilkdama ārā no purva”
  ————-
  Cik man zināms, vienīgais, ko Vienotība izvilka no purva, bija čekistu publiski piesmietā Savicka apteksne, alkatīgais un pastulbais morālais kroplis, premļjaks Dombrovskis. Viņu saimnieki, čekisti, gan pa šiem gadiem sarausa simtus miljonu.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Drosma 28.08.2018. 09.58

jau rakstīju, ka FB mani burtiski vajā ušakovs – tas ir drausmīgi – es esmu mēģinājusi viņu atradugot, bet pēc laika viņš atkal ir priekšā

bet vakardien savā telefonā gribēju jūtjūbī atrast toma džonsa sex bombe un noklausīties un kā atveru -tā tur priekšā saskaņietis dombrovksis vjačeslavs

ko dara KNAB – vai tiešām viņi paši neredz to? būtībā saskaņa mani vajā

nu par zaļzemniekiem man nav ilūziju – viņu darbus es vērtēju kā noziegumu sēriju un viņu tēvs lemebergs jau neslēpj savas simpātijas kremlim – mani daudzes paziņojums nepārsteidz – nemaz

+4
-1
Atbildēt

2

  altinyildiz > Dusma 28.08.2018. 10.17

  Laikam jau zini, nodzītā krople, ka premļjaka Voldiņa valdības miņistrs Slaviks bija ZRP biedrs? Kur šeit Lembergs? Tā kā nav drošs, ka čekas projekti|: JV, vai JKP, iekļūs Saeimā, ar Saskaņu nekļūdīsies, tie noteikti tiks.

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  J.šveiks > Dusma 28.08.2018. 11.10

  Drosma > J.šveiks 28.08.2018. 11.34

  jauka dziesmiņa vai ne, bet iedomājies, kā es jutos, kad tā jaukuma vietā uz mani biedris vjačeslavs runāja? bail jau ka nesāk sekot un aiz rokām raustīt

  +2
  0
  Atbildēt

  0

J.šveiks 28.08.2018. 09.24

cik tad ilgi sārkanie pērsies politiskajās aizkulisēs , pienācis laiks nākt atklātībā , redziet cik tālu esam nonākuši balsojot par saimnieku apmaksātām partijām , kuras faktiski ir viņu kabatas partijas, kamēr šīs partijas nesaņems finansējumu no valsts , grimsim arvien dziļākā purvā , ne tikai naudas piesavināšanos tā sauktajās treknajās transporta kompenzācijās , faktiski apmaksāt transportu uzrādot biļeti , vai ari izsniegt apliecību apmēram līdzīgu invalīdu apliecībai , kura lauuj izmantot bezmaksas biļeti sabiedriskajā transportā

+6
-1
Atbildēt

2

  altinyildiz > J.šveiks 28.08.2018. 09.55

  Ilgi nepērsies. Dombrovska valdības miņistri: Vj. Dombrovskis, Ronis un Maķīs, jau ir pievienojušies Saskaņai un gan tur nonāks arī visas pārējās Vienotības kremļa maukas, zagļi un pederasti. Tavs mīlulis, čekistu un bandītu kājslauķis, Putina miņetčiks, kurš apgānīja WWII nogalināto pus miljona latviešu piemiņu, kopā ar latviešu bendēm, svinot Staļina asiņaino uzvaru pār saprātu un cilvēcību, jau sen nāca atklātībā. Ja čekas projekti: JV un JKP, neiekļūs Saeimā, jau nākamā dienā būs RD valdošā koalīcijā, kopā ar staļinistiem – rusistiem

  +1
  -3
  Atbildēt

  1

  andrejs > altinyildiz 28.08.2018. 22.51

  Dombrovska valdības miņistri: Vj. Dombrovskis, Ronis un Maķīs, jau ir pievienojušies Saskaņai
  ——————-
  Ronis arī? Tu kaut ko nejauc?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > andrejs 28.08.2018. 23.27

  Kāpēc gan domā, ka Šlesera domubiedrs, kurš kopā ar Dombrovski un Freivaldu centās īstenot čekas gatavoto PV afēru, nevarētu būt pievienojies staļinistiem?https://www.pietiek.com/raksti/saskanas_kpv_lv_arlietu_ministra_amata_kandidats_varetu_but_aivis_ronis

  0
  0
  Atbildēt

  1

  andrejs > altinyildiz 29.08.2018. 00.02

  Jāatzīst, ka Aivja radniecība ar „Saskaņas” biedriem ir daudz ciešāka. Piemēram, Urbanovičs Roni savulaik ir nosaucis par pretrunīgi vērtētā „Baltijas foruma” patronu. Atgādināšu, ka tur parasti pulcējas Latvijai nelojāli politiķi un „eksperti”, kuri vairāk raksturojami kā useful idiots (noderīgie idioti). Šajā gadījumā tas ir izdevīgi tikai Kremļa spalvainajām rokām un kājām, jo ar šīs brandžas palīdzību tiek apšaubīta Latvijas suverenitāte un diskreditēts izvēlētais ārpolitikas kurss.
  ———————–
  Laikam jau nav par ko brīnīties. Atšķirība starp liberastiem un kremliniem ir minimāla.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  letonijs > J.šveiks 28.08.2018. 10.43

  Koalīcijā Saskaņu nevajag ņemt, jo tad viņiem būtu liels svars un ietekme uz lēmumu pieņemšanu, bet kādu ministru portfeli varētu iedot, lai parāda savas spējas.

  +2
  -3
  Atbildēt

  2

  altinyildiz > tonijs 28.08.2018. 10.49

  Kāpēc gan tev, koprofāgam, latviešu nīdējam, neatzīt, ka ļoti nožēlo, ka Zatļeram ar Ušakovu neizdevās kremļa gatavotais fašistiskais – neostaļiniskais valsts apvērsums, un latviešu valsts vēl nav nolaista kanalizācijā?

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  kolpants > tonijs 28.08.2018. 16.02

  Что-то сбилось, хотел тут ответить, но получился отдельный ответ.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: