Tieslietu padome vērtēs tiesnešu kļūdas maksātnespējas lietās

7

Komentāri (7)

Sskaisle 27.08.2018. 11.22

es vēl domāju tā, ka kamēr uz tieslietām būs smirdīgā naciķu roka – maz kas mainīsies tiesu sistēmā –

tā kā tā lūk

+2
0
Atbildēt

1

  tonijs > Dusma 27.08.2018. 15.26

  Rasnačam nav laika nodarboties ar tādiem sīkumiem, viņam jādara svarīgākas lietas – jābaro Kremļa TV kanāli. Vakar vienā apsprieda Rasnača un igauņu tieslietu ministra nesen kopīgi parakstīto paziņojumu, kurā atkal aktualizēts jautājums par kompensācijas pieprasīšanu no Krievijas par PSRS veikto Latvijas okupāciju. Lai tieslietās kaut kas uzlabotos, NA pārstāvji jātur no tām pa lielu gabalu vismaz turpmākos 10 gadus. Bordāns būtu labs tieslietu ministrs.

  +1
  -1
  Atbildēt

  3

  J.Biotops > tonijs 27.08.2018. 19.37

  Bordāns nevar būt ne labs, ne slikts tieslietu ministrs, jo tādas ministrijas viņa partijas plānos nav. Tikšot izveidota vienota Taisnības, Godīguma un Kārtības ministrija, kuru vadīs… nu katrs taču zina, kurai pienākas tādu vadīt.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Vahamurka > tonijs 28.08.2018. 12.41

  Kam vajadzētu nodarboties ar noziegumiem?Arī tiesnešu un MNA noziegumiem?Jūs ar dusmu esat kādreiz dzirdējuši par to,kuru cilvēku,organizāciju uzdevums ir ķert noziedzniekus?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > tonijs 28.08.2018. 19.45

  Ну так вроде и Единство не было против комиссий по подсчету. Выглядит, что политики так решили-вот насчитаем миллиарды, подадим в суд, Россия нам тут же выплатит, и заживем!
  Поэтому нет смысла особо заниматься текущими проблемами. создадим комиссии по ОИК, пока месяцы туда сюда, еще немного потерпеть-а там компенсация за оккупацию и зажили!

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 27.08.2018. 10.26

var teikt ne par tēmu un vienlaicīgi – par tēmu

ja tā pavērtē pasauli – lūk, man ir izdevība apceļot Latvijas muižas – tas skaistums – muižu arhitektūra, interjeri, parki un ik pa laikam – arī cilvēki – tas skaistums un bagātība un fakts, ka tas ir te – mums blakus – tas nav prātam aptverams

Vienlaicīgi … šī žurnāla citas tēmas sakarā par alejām un to apdraudējumu – atcerējos savas izjūtas – bijām Katvaru muižā – redzējām visu to autentisko – atklātus siena gleznojumus, autentiskas durvis un durvju ailes, griestu plafonus un parks ar terasēm, ar akmeņiem izliktā ezermala – debešķīgi , bet – pēc tam mēs braucām uz Bārdu Rumbiņām –

Un – tās bērzu birztaliņas tās vītolu alejas, ābeļdārzi, liepu rindas – ko stādīja zemnieks, astoņu bērnu tēvs, kurš dzīvoja tādā nabadzībā un tādā pieticībā …. cik tas viss bija sociāli netaisnīgi – bagātie muižnieki un nabaga zemnieki –

Labi, Katvaru muiža ir palikusi neatjaunota, bet labākam kontrastam der Skaistule Dikļu pils.

Nu un tad pasakiet man – kas notiek šobrīd – lasu medijos, par to cik miljonus nopelna negodīgi oligarhi, negodīgi politiķi un viņu kalpi – konkrētajā situācijā – tiesu sistēmas cilvēki

Kopš Friča Bārdas nāves drīz būs 100 gadi pagājuši, bet cik pasaule tomēr maz ir mainījusies – cik tā ir palikusi netaisnīga – nu vismaz Latvijā.

+2
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam