Žurnāls: “Mafijas” kritiķis Gobzems pats labi pelnījis maksātnespējas procesos 6

Komentāri (6)

Gvido Skrubis 27.07.2018. 19.57

Aivars Legzdins 27.07.2018. 00.11

Ko piebilst? Katrai kampaņai Politiskajai kampaņai ir nepieciešams Liels finansējums. Tā ir Klasika un Obligāts priekšnoteikums Politisko Batāliju kaujas laukā. Ir nepieciešami Stratēģiskie Investori, kuri ir Ieinteresēti viņu virzītā Politiskā Spēka nokļūšanai pie Varas. ASV Privāto Investoru mērķtiecīgs finansējums nodrošināja Nacionālsociālistu nākšanu pie varas Veimāras Republikas Reihstāgā 1933. gadā. Tehnoloģija ir ļoti vienkārša. Vispirms Valstī jārada Hiperinflācija (Latvijas gadījumā – bezdarbs un cilvēka necienīgs atalgojuma līmenis), kas ilgstošā laika periodā izraisa neapmierinātību (sākumā) un, beigu beigās, Tautas Naidu pret pie Varas Esošajiem. KPV LV (mana red.: Akciju sabiedrības “Gobzems – Kaimiņš & Co) lieliski apguvuši, savulaik, Trešā Reiha Runas vīru Runas Manieres un Stilu. Ja Artuss Kaimiņš lieliski atdarina Trešā Reiha Propagandas ministru Paulu Jozefu Gebelsu, tad Aldis Gobzems ir pārņēmis Kaimiņzemes Odiozās personības Vladimira Žirinovska manieres. Kā vienu, tā otru (šeit es domāju, ne Artusu Kaimiņu, bet Aldi Gobzemu un Vladimiru Žirinovski) varu saukt par politisko provokatoru un populistu, kas ar saviem izteikumiem cenšas piesaistīt, līdz “kliņķim novesto” vēlētāju balsis, aizmirstot, ka pats visus iepriekšējos gadus atradies Maksātnespējas administratoru bandā, mērķtiecīgi graujot Latvijas valsts ekonomiku. Man Tas atgādina pazīstamu anekdoti: “Zvans pie dzīvokļa durvīm. Saimnieks atver durvis. Pretī stāv vīrs ar nolaistām biksēm un kāpņu telpā durvju priekšā uz grīdas guļošu kūpošu čupiņu.” Ko Jūs vēlaties, Kungs?” / “Tualetes papīru, Kungs!” Šie Kungi mums ir pieķēzījuši Durvju priekšu un, nu, uzdrīkstas lūgt no mums tualetes papīru (lasi: uzticības mandātu 13, Saeimas Vēlēšanās)?! Visaugstākā mērā Cinisms un Nekaunība!

+2
0
Atbildēt

2

  Ilma Čepāne > Aivars Legzdins 27.07.2018. 11.19

  R nav atklājuši Gobzema visus ” varoņdarbus” . Viņš savulaik palīdzēja organizēt vienu no lielākajām reiderisma afērām. Gobzems kā advokāts iesaistījās “SIA ” Pilsētprojekta ” (LPS) Skolas ielā prettiesiskā pārņemšanā un novešanā līdz maksātnespējai. Proti, Gobzema vadītajā LPS dalībnieku sapulcē nomainīja LPS valdi. Jaunievēlētās valdes priekšsēdētājs Skujiņš LPS piederošo vērtīgo biroju ēku nekavējoties fiktīvi ieķīlāja Jaunzēlandē reģistrētam ofšoram “Pegas Consulting Limited”, lai nodrošinātu 700 000 latu aizdevuma saņemšanu. Ar Gobzema palīdzību publiski tika vajāti juristi, kas mēģināja novērst šīs krimināli sodāmās darbības.
  Pēc tam prokuratūra aizdomās par noziedzīgām darbībām, kas vērstas uz LPS nekustamā īpašuma un finanšu līdzekļu izkrāpšanu uzrādīja apsūdzības piecām personām. Žēl, ka to vidū nebija šā ” taisnības cīnītāja”

  0
  0
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > Aivars Legzdins 29.07.2018. 09.58

  Varbūt pirms dirst par MNA vispār, vietā ir atcerēties visvērienīgāko kreditora – latviešu valsts uzmešanu, kad ap pus miljarda vērtais, stratēģiski nozīmīgais LM, bez naudas nonāca izvazāšanai Krimas čekistu rokās, kur vienu no galvenām lomām spēlēja Vienotības cilvēks, Haralds Velmers?

  0
  0
  Atbildēt

  0

J.šveiks 26.07.2018. 22.45

maksāt nespēja labi ienesīga lieta , kurš to izkārtoja?

0
0
Atbildēt

1

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: