Ziemele: Mums jāveido 21. gadsimta tiesa 24

Komentāri (24)

Drosma 12.02.2018. 15.59

UN ATKAL – lielākā un nekaunīgākā nesodamība – kā saka iepūt man – es pārkāpju likumus un pārkāpšu!!!

https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/09.02.2018-kultursoks-latvija-aizliedz-tirgot-gramatas-par-hariju-poteru.id118734/

+1
0
Atbildēt

0

altinyildiz 11.02.2018. 10.57

ka visbiežāk lasītais drukātais preses izdevums tiesnešu vidū ir žurnāls Ir
——————
Un tāpēc latviešu valsts ir spiesta to subsidēt? Par kādu 21. gadsimta tiesu var būt runa, ja Sprūdam, kurš ir emocionāli, etniski un intelektuāli saistīts ar Latviju, līdz tiesai jāsēž aiz restēm, bet Vienotības sugasbrāļi: Miķelsons un Magone, var nomukt, kad vien tiem ienāks prātā, bet visdrīzāk tiem neliešiem tā arī neiznāks pabūt aiz Zviedru gardīnēm, kamēr šeit nebūs izbeigta čekistu un Krievijas organizētās noziedzības vara.

+2
-3
Atbildēt

0

Drosma 11.02.2018. 09.43

lasu – zzs reitingi aug, tautsaimniecība aug, cilvekiem algas palielinātas, ārstiem pat par 400 -500 eur un viss uz urrā. Tai pat laikā fb ir ielikts rēkins – elektrība 16 eur, pievade 15 eur, OIK – 6 eur – kopā ap pussimtu.
Kad mediji rakstīja, ka nu tik elektrības tirgu liberalizēs, nu tik būs neatkarība no krievijas un lētāka elektroenerģija – tad visi priecīgi – dzīve kļūst labāka. Tikmēr valdībā puiši un meitenes pa kluso gatavoja nākamo pārsteigumu – jā elektriba ir lētāka, bet naudiņu mums vajag , algas un prēmijas un piemaksas mums vajag un likums mums atļauj un tāpēc mēs no jums tagad paņemsim naudiņu šitā – par piegādi …. viss un pukts un āmen cilvēki maksā 2 un 3x dārgāk. Piemēram, man jāmaksā 2x dārgāk. Tiem, kam algas pieaugums tiem labi – tiem gimenes budžets vismaz mīnusos varbūt neaizies – to ko valsts iedeva ar labo roku, ar kreiso atņems tūlīt, bet ko darīt tiem, kuriem alga nepalielinājās

Jānotic, ka zzs reitingi aug un ka likumīgām zagļu bandām – ofšoru karaļiem – apsaimniekojot ES fondu naudu uzplaukst tautsaimniecība? Tiešām?

Nu kāds tur tiesiskums un taisnīgums?

+2
0
Atbildēt

1

  BardainaisSigne > Dusma 11.02.2018. 10.51

  14.11.2017.
  Investīcijas TEC 1 un TEC 2 pirmā un otrā bloka būvniecībā sasniedza 700 miljonus EUR, bet saņemtais OIK gadā ir 85 miljoni. Šāda subsīdijas intensitāte būtiski pārsniedz 9%IRR līmeni, kāds noteikts visai AER nozarei. Kontekstā ar nesamērīgu peļņu, kas tiek pārmesta AER nozarei, LAEF vēlās uzsvērt, ka šajā gadā noslēdzās vairākus gadus ilgušais valsts atbalsta, elektroenerģijas ražotājiem, saskaņošanas process ar Eiropas Komisiju (EK), kā rezultātā tika noteikta peļņas norma katras stacijas atbalsta periodam IRR9% (stacijas izveidē ieguldītās naudas atdeves likme pēc desmit gadiem), saknē novēršot problēmu par AER nozares pārsubsidēšanas iespēju.

  Tie kuri ir pārlasījuši EK lēmumu (State Aid SA.43140 (2015/NN) – Latvia Support to renewable energy and CHP), būs pievērsuši uzmanību tādai detaļai, kā konkrētai norādei par to, ka šis saskaņojums nav attiecināms vienīgi uz TEC-2 gāzes elektrostaciju. Tieši te ir saskatāma nesamērīga pārsubsidācija, un tikai ārējais spiediens no EK puses, ir licis rast risinājumu subsīdijas priekšlaicīgai atpirkšanai. Kā zināms investīcijas TEC 1 (uzsākta ekspluatācija 2005.g.) un TEC-2 pirmā (2008) un otrā bloka (2013) būvniecībā sasniedza 700 miljonus EUR, bet saņemtais OIK gadā ir 85 miljoni. Šāda subsīdijas intensitāte būtiski pārsniedz 9%IRR līmeni, kāds noteikts visai AER nozarei.https://www.laef.lv/lv/jaunumi/investicijas-tec-1-un-tec-2-pirma-un-otra-bloka-buvnieciba-sasniedza-700-miljonus-eur-bet-sanemtais-/

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Bārdainais Signe 11.02.2018. 10.59

  Nobēri cūkai pērles!!!!

  +1
  -2
  Atbildēt

  1

  BardainaisSigne > altinyildiz 11.02.2018. 11.07

  Uz šitiem troļļiem,protams,neceru,bet varbūt kāds izlasīs.

  +2
  -2
  Atbildēt

  1

  tonijs > Bārdainais Signe 11.02.2018. 12.40

  Tak cūka jau izlasīja un pat par pērlēm nosauca.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

J.šveiks 10.02.2018. 20.17

kamēr lembe nebūs iemests čohā , nekas nemainīsies

+2
-1
Atbildēt

2

  altinyildiz > J.šveiks 10.02.2018. 21.25

  Vai Vienotības sugasbrāļi: Miķelsons un Magone, jau nosprāguši cietumā no anālu asiņošanas?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Drosma > J.šveiks 10.02.2018. 22.11

  sapņotājs …

  0
  0
  Atbildēt

  0

Drosma 10.02.2018. 17.30

Kas attiecas uz tiesiskumu. Piekrītu , ka daudz ko nezinu. To likumu par tiesām vēl neesmu pat atvērusi, bet gribu gan izlasīt. Gribu zināt.

Savulaik zināju diezgan labi likumu par bāriņtiesām bet visas konkrētās bāriņtiesas un ar tām saistītās valsts institūcijas to likumu būtībā pielīdzināja Raiņa dzejai – tādi skaisti vārdi , naivu , sentimentālu cilvēku apdullināšanai – nekas vairāk.

Tagad lasu tos pantus, ko man prokurori min vēstulēs par māsīcas nāvi un es saprotu,ka tā ir māksla – likt puzli, izmantot likumu pantus , prast pārliecināt – kurš pants par kuru ir svarīgāks. Lai to pareizi un veikli izmantotu – jābūt ne tikai izglītotam, bet arī talantīgam. Bet tādu juristu apmaksāt spēj tikai turīgi cilvēki. Līdz ar to – tiesiskums Latvijā ir tikai bagāto un ļoti bagāto privilēģija. Visai sabiedrībai tā netiek nodrošināta.

Tā kā – pareizi es daru, ka baidos no policijas un visiem šitiem cilvēkiem – es tādu darbu nekad negribētu darīt – tad jau labāk kancelē par mācītāju. Pasludinātu, ka jūtos kā vīrietis, nokārtotu papīrus un vanagam nāktos mani ordinēt

Tā es domāju

+1
-1
Atbildēt

0

Drosma 10.02.2018. 17.20

žurnālisti tomēr baigi haltūrē – lūk, virsraksts – mums jāveido 21.gs. tiesa. Mans jautājums – kāda tiesa tad mums ir tagad? 20 . – 21.gs , vai bandītu vai sirdsapziņas vai kāda tad tiesa ir šobrīd?

Stāvu rindā rimičikā – lasu virsrakstus uz žurnālu vākiem .Uz šīsnedēļas Ievas vāka Manfelde, bet virsraksts- kad vīrs aizgāja pie mīļākās man sāpēja kā pie elektrības strāvas pieslēgtai. Stāvu rindā un domāju – paga – bet nu nav riktīgi. Vai cilvēks var pieslēgties strāvai? Es bērnībā reiz dabūju ar strāvu pa pirkstiem – tā, ka sāpes aizgāja līdz pleciem, bet tā – pa visiem kauliem nosāpēja. Bet – tas bija mirklis – ja mani pieslēgtu – tad mirklis un neko jau vairs vispār nejustu.

Es apzinos, ka ar vārdiem un vispār domām braucu kā dzērājšoferis – bez kreņķiem, bet es jau apdzībvoju tikai komentāru telpu. Kā ar tiem, kuri dzīvojas par virsrakstiem un rakstiem ?

Tas ir tas jaunais 21.gs. kad absolūti neskaidra , neprecīza valoda kā ķēdes reakciju palaiž neprecīzu, nenoteiktu vai daudznozīmīgu valodu?

Iesaistītās visas spicas dāmiņas – tiesnese, žurnāliste, rakstniece un atkal žurnāliste.

+2
-1
Atbildēt

3

  Drosma > Dusma 10.02.2018. 17.22

  nenoteiktu vai daudznozīmīgu valodu? – rīcību, darbību – gribēju rakstīt – eh cik labi bija, kad bija tā labošanas iespēja

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Drosma > Dusma 10.02.2018. 18.12

  un starp citu, kad mēs izlasam – vīrs aizgāja pie mīļākās – standarta doma – ak sliktais vīrs un ak vēl sliktākā mīļākā – bet – vai noteikti tas ir tā ?

  Vai sabiedrībai nevajadzētu par to parunāt. Kāpēc dažas dāmas uz vīriešu rēķina kuktivē savu publisko labās, pat svētās cietējas tēlu?

  Varbūt man dzīvē pietrūkst vētru un kaislību un pašas gatavība visādām nelietībām , bet kad lasu šitādas mammiņu žēlabas – man gribas runāt pretī un kašķēties

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  tonijs > Dusma 10.02.2018. 21.07

  Dusma teica: žurnālisti tomēr baigi haltūrē – lūk, virsraksts – mums jāveido 21.gs. tiesa. Mans jautājums – kāda tiesa tad mums ir tagad?
  ………………
  Dusma, Tu rakstus arī lasi vai tikai virsrakstus? Ziemele ar to (21.gs tiesu) domā, ka tiesneši jāvērtē stingrāk, tiesu varai jābūt stiprākai, kvalitatīvākai, drosmīgākai un atvērtākai.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Drosma > tonijs 10.02.2018. 22.04

  čau Tonij, neko tādu Ziemele nesaka. Pats izlasi un tad prasi vai es izlasīju.
  Ziemele saka, ka ar tiesām ir tīri labi, kā pareizi latviski saka – pa lielam viss kārtībā, bet šādi tādi negludumi jānolīdzina un viss.

  Kas man galīgi nepatīk – ka viņa saka , ka uz Aeiropas fona mēs esam baigi labie . Nē nu ja salīdzina mūs ar kaut kādiem Jaungvinejas cilvēkēdājiem – tad jau mēs vispār – izcilnieki, bet ja ar tiesiskām valstim – tad kā ir? Vai mūsu oligarhi, vispār visa čekistainā politmafija bez tiesu varas atbalsta pastāvētu?

  Tiesnesim bulam pakratīs pirkstiņu – sak ak tu rezgali razbainiek un , pasmaidīs, varbūt vēl smalkā korgā pavakariņso, buls savāks māsu skolu diplomu , pārcelsies uz asv un dzīvos tur jo smalku dzīvi – kas mums paliks?

  ko viens tiesu varas cilvēks spēj izdarīts visai valstij un visai tautai? ka tas būtu iespējams novērst, vai ka to novērsīs, to taču ziemele nesola

  ko tu man pārmet nesaprašanu , ja pats esi atkal savos labticības un cerības tīklos?

  +1
  0
  Atbildēt

  4

  Vahamurka > Dusma 10.02.2018. 22.35

  Kas paliks?Varēsi turpināt visiem stāstīt,cik te ir slikti.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  tonijs > Dusma 11.02.2018. 03.35

  Dusma teica: neko tādu Ziemele nesaka
  ………..
  Saderam, ka teica? Es Tev pierādīšu. Kas zaudē, uzsauc vakariņas smalkā krogā.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Drosma > tonijs 11.02.2018. 09.24

  labrītiņ, Tonij. Nē, derēt uz krogu gan negribu, jo te rezultātu būs grūti noteikt un tad kaut kas karāsies kā parāds, kā kas.
  Varam vienkārši uz patiesību saderēt,kaut gan – nē, labāk bez derēšanas.

  Par to vienu darītāju es biju domājusi konkrētu uzpērkamu, nopērkamu tiesnesi,kura negodīgums ir kā tāds mazs akmenītis, kurš izraisa veselu lavīnu.
  Un es to likumu joprojām neesmu lasījusi un šodien pavisam noteikti nelasīšu , bet kā tad tā tiesa attīrīsies? Kā noteiks , kurš ir negodīgs lēmums un kuram tiesnesim atņems pilnvaras?

  No intervijas tas nav skaidrs.

  Protams, ka ir labi, ka Tu redzi visu otrādi, ka šie 14 cilvēki būs ,kā tāda sanitāru komanda un ieviesīs kārtību beidzot, bet …. viens nav karotājs. Skat ko tikko izdarīja valsts prezidents – likuma par ofšoriem atpakaļmešama, skat kā melo sabiedriskās domas aptaujas kantori un žurnālisti.

  Tā kā – nezinu šī nu būtu reize, kad būtu labi , ja Tev būtu taisnība un man tas būtu jāatzīst.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  tonijs > Dusma 11.02.2018. 03.42

  Dusma teica: ko tu man pārmet nesaprašanu , ja pats esi atkal savos labticības un cerības tīklos?
  …………..
  Čau, čau. Tu komentārus arī lasi vai tikai raksti? Es zemāk taisni rakstīju, ka Latvijas situācija, manuprāt, ir nepatīkamāka nekā Ziemele domā. Kāpēc Tev nepatīk, ka mūs salīdzina ar citām AEiropas valstīm? Pagaidām tur arī ir mūsu vieta. Ja strādāsim vairāk, ražīgāk, mazāk zagsim un krāpsimies, tad ar laiku sasniegsim arī REiropas valstu līmeni.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Drosma > tonijs 11.02.2018. 09.33

  par to salīdzināšanu – es neciešu , es tam kategoriski esmu pret , kad mūs salīdzina ar kaut ko sliktāku un saka , skat – kādi tie sušķi vai cūkas , par ko jūs te pīkstiet, jums labi ir

  Vakardien 2x braucu ar sabiedrisko transportu un mani mocīja smagas pārdomas. No rīta iekāpju autobusā un tas smird pēc cilvēku netīrības. Visa smirdoņa ir riebīga, bet saproti – es jutos drausmīgi …. un tie cilvēki …. kādi viņi izskatījās. Un es domāju, vai man jājūtās kā lūzerei, ka esmu spiesta braukt šai autobusā kopā ar nabagiem, smirdīgiem un drūmiem un ….

  Es braucu uz kursiem. Tur smuki puiši, bijus sapucējusies rūpīgāk kā ikdienā uz darbu ejot, bet te ….

  Vai tā pati mana sab tranporta pietura pretī LNB – tā vecā , kurai abās pusēs ir kioski , iekšā pa vidu sols un RS biļešu automāts un kur joprojām smird pēc atejas un vienmēr ir gruži. Nu ja salīdzina ar kādu cilvēku godu un saprātu pamestu vietu uz Zemes , tad protams, tas nav pats trakākais, bet ja salīdzinu ar to pašu Stokholmu – kur arī braukāju gan sab. transportā, gan ar kājām staigāju -tad kā diena pret nakti.

  Pie NT taisīšot aleju ar cik tur – laikam 160 000 eur, bet tepat pretī lementārus netīrumus pilsēta nespēj savākt

  0
  0
  Atbildēt

  0

  tonijs > Dusma 11.02.2018. 04.01

  Dusma jautāja: ko viens tiesu varas cilvēks spēj izdarīts visai valstij un visai tautai?
  …………
  Arī viens ir karotājs, bet Ziemele nav viena: 1) 14 Augstākās tiesas tiesneši nosūtīja vēstuli Tieslietu padomei, aicinot izveidot speciālu komiteju, lai izvērtētu vairāku maksātnespējas procesu korektu iztiesāšanu; 2) Administratīvo tiesu tiesnešu biedrība pievienojās šai vēstulei; 3) liela daļa sabiedrības (piemēram, es un Tu) atbalsta pārmaiņas tiesu varā.

  Jauku Tev svētdienu!

  0
  0
  Atbildēt

  0

Ivars Birkāns69 10.02.2018. 13.54

“… un, BEIGĀS, nolēma , it strupi, ka jānes līdaka uz upi ! “

+3
0
Atbildēt

0

tonijs 09.02.2018. 23.39

Tas ir labi, ka Ziemeles kundzei rūp tiesu varas reputācija un viņa vēlas to uzlabot. Vēlu sekmes. Manuprāt, viņai kā cilvēkam, kas ilgu laiku nodzīvojis civilizētākās valstīs, ir pārāk idealizēts skatījums uz Latvijas situāciju un realitāte ir krietni nepatīkamāka. Nepatīk, ka viņa intervijā divreiz piemin materiālos stimulus. Konkrētus skaitļus nezinu, bet tiesneši noteikti nepieder pie zemu apmaksātām profesijām, drīzāk otrādi. Slikti darba apstākļi? Slikti darba apstākļi ir dzelzceļa sliežu licējiem un mežstrādniekiem, bet ne tiesnešiem, kas strādā siltās telpās.

+3
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: