Gerharda padomniece Dika-Bokmeldere būs atbildīga par Latvijas Radio saturu 8

Komentāri (8)

Drosma 18.12.2017. 11.05

lasīju, ka dāmai ir demsit firmas un visās nodokļu parādi – bļedj putin – t vecais kuces dēls – brauc uz Latviju no mūsu naciķiem pamācīties – gluži kā Staļina laikos šie mācīja Krievijas čekistus – kā močīt, tagadiņās atkal pamācīs kā veselu tautu nomočīt – eleganti !

0
-1
Atbildēt

2

  BardainaisSigne > Dusma 18.12.2017. 16.00

  kremļa trollene atkal uzdarbojas 😀

  Anonīms lietotājs 17725 Vakar, 17:09
  Wow, veselu trīs tūkstošu parāds – nu vienkārši šausmas. Salīdzinot ar tiem miljoniem, ko kolektīvi ir parādā katru gadu ‘bankrotējošie’ shēmotāju uzņēmumi, šis ir vienkārši sīkums. Pat manam kantorim krīzes laikā bija trīsreiz lelāks nodokļu parāds, ko pēc tam gada laikā mierīgi nomaksāju. Pff, atraduši, par ko ņemties – kamēr lielos zagļus ceļ godā, mazos kar pie koka, ne tā?… https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/jaunas-latvijas-radio-valdes-locekles-uznemumiem-izveidojies-nodoklu-parads.a261225/#comments-article-261225

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  vitalisvita > Dusma 20.12.2017. 09.36

  Nu nezinu gan, par ko tā “kuces dēla” aģentūra tik ļoti satraukusies, ka viņu mēles aiz zobiem nu nemaz vairs neturās….he he! Laikam jau nespēj ielāgot, ka laiki ir mainīgi.
  Bet nu tur nekas nav līdzams; tas hibrīdkarš notiek, amerikāņu aizsardzība būs un cerams, ka tie “čekas maisi” arī tiks atvērti.
  Un tāpēc nevajadzētu tik daudz mutes brūķēt par “nacikiem”, bet pacensties sekot notikumiem un noorganizēt gaidāmo ASV prezidenta Trampa vizīti tā, lai mūsu kaimiņi igauņi un lietuvieši atkal nebūtu mums priekšā.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Pandora 17.12.2017. 17.11

Nu kādas “kompetences”.. Būtu labāk bildi ielikuši, lai redz, ka foršiņa.

0
0
Atbildēt

0

Mantrausis 17.12.2017. 15.04

Nesen Bērnu namu sakarā minēja Salas novadu, kur bērnunams nepieciešams novada laužu darbvietām.
Vai NEPLP un tās satelīti domāti šim pašam mērķim?
Pēdējā laika fona aktualitāte, vai un kā tiek vai netiek ietekmēts sabiedriskais medijs, piesedz daudz aktuālāku tēmu – mūsu naudas šķērdēšanu nevajadzīgai iestādei.
Izbrīna, ka arī pašam LR tās darbinieku personā liekas loģiski pūķēties par ielikteņiem padomē un valdē, bet nemulst par padomi kā svešķermeni.
Laikam atkal štata opozīcija.

0
-1
Atbildēt

1

  BardainaisSigne > Mantrausis 17.12.2017. 17.37

  Ja tas ir sabiedriskais medijs,tad sabiedrībai tak būtu jābūt mehānismam ietekmēt savus medijus,citādi tur var sasēsties pilns ar vienas ideoloģijas adeptiem,kuri mums tad skalotu smadzenes ar savu propagandu.Tev tas patiktos?

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  basta > Bārdainais Signe 18.12.2017. 15.08

  Pārāk daudz vaļas “sabiedriskos” mēdijos ir čekas ietekmes aģentiem, žurnaļjugām – politmaukām: Rēderam, Liniņam, Streipam, kādreizējai žurnālistei, Strautmanei un bargās krievu bābas vīrelim, kolorado lentenim Tomsonam, kurš vienmēr piešķir tribīni atklātiem valsts ienaidniekiem: Gorei Kreitusei, Rublovskim, Jurkānam un citiem.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  BardainaisSigne > basta 18.12.2017. 23.12

  – Ar kādām vēsmām sagaidāt šo pavasari?

  – Mani uztrauc valstī un sabiedrībā notiekošais. Spilgts piemērs valstī valdošajam absurdam ir Stambulas konvencija. Lasu presi un brīnos—mediji absolūtā vienbalsībā raksta par to, ko tagad darīt ar tieslietu ministru Dzintaru Rasnaču, kaut gan viņš pateica to, ko domā lielākā daļa sabiedrības. Ministrs tiek padarīts par slikto, par grēkāzi.

  Un kāpēc prezidents to atbalsta? Raimondam Vējonim ir slikti padomnieki vai viņš savā krēslā atrodas ķeksīša pēc, un, tāpat kā padomju laikos, tiek piezvanīts pa sarkano telefonu, lai dotu norādes, kā rīkoties, un viņš tās izpilda? Kas notiek? Šķiet, ka jāņem plakāti un jāiet ielās! Tas ir totāls uzbrukums visai tautai.

  Lai kā arī mūs mēģinātu pārliecināt par šo greizo vērtību patiesumu, tas pilnīgi noteikti nav sabiedrības vairākuma viedoklis! Man rodas jautājums ne tikai par to, kam patiesībā pieder plašsaziņas līdzekļi, bet arī – kas tā ir par baisu ideoloģiju, kas tautai tiek uzspiesta? Ar kādu informāciju sabiedrība tiek “barota”?

  Turklāt bieži interneta portālos publicētajiem rakstiem nav atrodams autors, viss notiek anonīmi. Tā vairs nav žurnālistika, tā ir konkrētu spēku propaganda, kas tiek izplatīta mūsu valstī. Manuprāt, tas ir vienpusīgs uzbrukums cilvēkiem un vērtībām. Vairs jau pat nenotiek diskusijas – ir tikai viens “pareizais” viedoklis. Tik tālu nu esam!
  http://www.aprinkis.lv/component/k2/item/31102-uldis-marhilevics-tautai-tiek-uzspiesta-absurda-ideologija?utm_source=draugiem.lv&utm_medium=say&utm_campaign=post_1761877390

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: