Latvijas Radio efektivizētāja 5

Komentāri (5)

edge_indran 15.10.2017. 21.57

Una Klapkalne:” Vai jūs domājat, ka man vēl ir laika klausīties radio raidījumus? (smejas) Man nav iespēju klausīties radio un nav arī tas vecums,….”
======================================================================================
Klausās, lasa, skatās Leta monitoringa darbinieki, jo hibrīdkara apstākļos vienus LR-2 šlāgerus nevar klausīties, LR vadības tak’ vajag precīzāk zināt – cik stundas Tompsons slavēja Stambulas konvenciju, cik reizes Liniņš atmaskoja Kremļa propagandistus? LR ēkas pašreizējais “nespožais” fiziskais stāvoklis nav nejaušība, tā ir likumsakarība. Ja arī šogad 11.novembrī tiks daudzināti Rietumu brīvprātīgo armijas grāvēji un vācu baronu bandu patriecēji no Latvijas 1919.g., tad LR vēl ilgi “staigās pastalās”, bet neviens Rinkēvičam līdzīgais “no skapja” neiznāks. Jaefektivizējas Rietumu vērtību intensīvākas propagandēšanas virzienā, jāizrāda pašu iniciatīva, nav jāgaida kādi tur “sabiedriskie pasūtījumi”. Pastāvēs, kas pielāgosies globalizācijai amerikāņu mērcē!

0
0
Atbildēt

0

Drosma 15.10.2017. 21.12

kā es sapratu no šīs intervijas – Latvijas Radio tiks pārvērsts par tādu pašu dārzeni kā LTV1 – ka Latvijā viss ir tika skaisti, tik labi, ka reku paskatieties, kā Indijā cilvēki cieš un reku mūsu ģeniālie pavāri , cik garšīgi gatavo .

Kamēr IR žurnālisti cīnās, lai tiktu atzīta valsts izzgašana, tikmēr oligarhi realizē valsts komu – miris nav, elpo, it kā funkcionē – nav ne miris, ne īsti dzīvs

Skumji – lai neteiktu vairāk

Cik tur Latvijas valsts simtus tūkstošus tērēs Londionas grāmatgadatirgum, lai parādītu cik fantsastiska mums valsts un cik ģeniāli rakstnieki – kā prot vaidēt, kā kaut , ka krievi mūs mocīja un kā klusēt par pašu kungiem …

Nu labi – nedomāju , ka ir iespējams apturēt no kalna lejup ritošus ratus – viena lieta , ka var savainoties, bet otra lieta – var beigts noiet

+1
0
Atbildēt

0

edge_indran 14.10.2017. 18.15

“…Jautājumi bija valīdi [pamatoti], es [U.Klapkalne] atvainojos par savu valodu, jo uz dienas beigām man jau sāk trūkt vārdu visās valodās.
======================================================================================
LR darbinieki, saudzējiet izzūdošās Latvijas vidusšķiras pēdējos priekšniekus, nākamie var vairs nebūt vietējie kadri!
p.s.
“Man ir grūti pateikt,…” Pēc 100 gadiem kāds pētnieks, strādājot ar efektivizēto LR arhīvu (Tomsona “pērlēm” vai Liniņa “dimantiem”), iespējams, atšifrēs LV politiķu “putnu valodu” (H.Tumans) – noskaidros tos patiesos iemeslus. Pagaidām laižamies globalizācijas straumē,bet ar katru dienu tuvāk “Nāves salai” (V.Kairišs).

+1
-1
Atbildēt

0

edge_indran 13.10.2017. 23.38

“Lēnāk brauksi, tālāk tiksi.” Latviešu tautas sakāmvārds.
Pārdomām:«Ja tavs darbs ir tava sirdslieta, tu automātiski izvirzi tālākus mērķus, kas rezultātā var aizēnot citas lietas dzīvē un atņemt tev visu enerģiju. Rezultātā var rasties grūtības ar koncentrēšanos un enerģiju,» komentēja pētījuma autors Maikls Klintons.”
Zinātnieki: Pārāk stipri mīlēt savu darbu nav labi (apollo, 13.10.2017.)

0
-2
Atbildēt

0

edge_indran 13.10.2017. 23.14

“Aptuveni gadu pēc īpašnieku maiņas pavasarī zaudēja darbu.”
======================================================================================
Letā madam Klapkalne “pārefektizējās” (pārstrādājās), tāpēc pārcentīgo darbinieki jaunie īpašnieki atlaida atpūsties? Bez jokiem, jo latviešiem pārstrādāšanās (darbaholisms) ir gēnos.
Pastāv liela varbūtība, ka Klapkalnes kundzei izdosies efektivizēt LR, galu galā Zviedru skolā apgūta teorija, bet reālajā dzīvē laba prakse. Vispār Zviedru skolas beidzēji ir visu Latvijas tautsaimniecību kārtīgi efektivizējuši un turpina efektivizēt. Ikviens, kas seko banksteru runasvīra Pētera Strautiņa daiļradei, to apliecinās – un par darbaspēka migrācijas statistiku
nebrīnīsies.
Viss notiek, process turpinās:”….sekas ir vēl jo lielāka Latvijas mediju biznesa internacionalizācija. Vēl viens ļoti liels un ļoti svarīgs nacionālais mediju uzņēmums [Leta] nonācis citas valsts biznesmeņu rokās.” Anda Rožukalne: LETA pārdošana – svarīga ziņa par ziņām (lsm.lv)

+1
-2
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: