Vai “šausmu aina” Latvijas Radio? 7

Komentāri (7)

rinķī apkārt 07.10.2017. 09.57

bija sižeti par Nacionālo apvienību, kuru padomē pārstāv Āboliņš +++ “.Āboliņš savā CV norāda, ka divus mēnešus 2013.gada sākumā pienākumos bija žurnāla “Playboy” plānošana kopā ar ekspolitiķa Andra Šķēles kādreizējo padomnieku Jurģi Liepnieku, kurš īsu laiku ieņēma žurnāla galvenā redaktora amatu. Pēc Liepnieka par žurnāla galvenā redaktora vietas izpildītāju 2013.gada martā iecēla Āboliņu, kurš šos panākumus pildīja līdz 2015.gada janvārim…”
http://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/neplp-locekla-kandidats–ivars-abolins.a217921/

Šāds “speciālists” šobrīd “sakārto” radio. 🙂 Tas, ka Āboliņš NELP pārstāv NA man ir nepatīkams pārsteigums un līdz ar to arī viens trekns mīnuss NA manā pirmsvēlēšanu gada statistikā 🙂

+4
0
Atbildēt

1

  basta > rinķī apkārt 07.10.2017. 12.37

  Darbs Plyboy tas ir nopietns noziegums, tāpat, kā Brokas kundzes juristes darbs pie Ominasis Latvia. To nekādi nevar salīdzināt ar Āboltiņas strādāšanu čekas tiešās pakļautības uzņēmumā, “ОВИР”, Dombrovska atskaitīšanos čekistiem viņu ložā arēna Rīga, Kazlovska, Rinkēviča un Ķirša pabūšana zem SC sedziņas, Bordāna darbība LC, krievu militārista, visticamākais spriežot pēc Maskavas dzīvesvietas, augsta ranga GRUšņika, meitas Potapovas manipulācijas ar vārdu un uzvārdu un Juraša izcili talantīgās sievas biznesu.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Antons > basta 02.11.2017. 15.20

  Vai, kāds pārsteigums!
  R.A. vīlies NA, izrādās, viņi ir nacpatrioti tikai tādu bezsmadzeņu bastas un pārējo nekritisko klaunu acīs.
  Nu bet gan jau par tiem tāpat nobalsosiet, tomēr, labāki par “liberāļiiem”, smadzenes nacklauniem nav nepieciešamas, jo viņu elektorātam galvenais p[atriotiska blēšana, jo lielāks auns, jo ska’\lāk blēj.

  0
  0
  Atbildēt

  0

west 06.10.2017. 20.18

Valūtas spekulanta draugu kompānija tagad valdīs mūsu vienīgajā uzticamajā medijā.
Tieši tāpēc jau tur iesēduši, ka pēdējais..
Gaidām propagandas turpinājumu europas korespondentu izpildījumā. Iniņa tagad stāstīšot sīriešu asaru gabalus katru rītu. Izklausās gan ,ka citur sacerētus.
Gaidām jaunu “bēgļu””vilkamizēšanas propagandu un Trampa apķēzīšanu pa Latijas valsts radio.
Spekulanta ”liberāļi” mūs par auniem uzskata.

0
-1
Atbildēt

1

  basta > west 07.10.2017. 12.26

  Sauc starptautisko finansu noziedznieku un latviešu un pārējo eiropiešu atklāto ienaidnieku īstā vārdā! Valūtas un vērtspapīru spekulanti ir visi biržas darboņi. LR, kopš ir pilnībā atteicies no plurālisma, kur par ekspertiem gandrīz vai uz dzīvi apmetušies tādi prokremliski organismi, kā Gore-Kreituse, Jurkāns un Rublovskis, kas apkalpo tikai vienu prokremlisku zagļu un sodomītu varzu, jau sen nav uzticams mēdijs. Kad uz “Krustpunktā”, kā ierasts uzaicina SC pārstāvjus, tiem par oponentiem nav Pērkonkrustieši, vai vismaz NA, bet vienmēr kāds no Vienotības, kura ir no tā paša Kononova NKVDešņika šineļa, kā SC. Kam kalpo LR, spilgti apliecināja tā ‘pirms pašvaldību vēlēšanu veidotie raidījumi, kur pērkamās žurnaļjugas – politmaukas izkārnījās uz NA un ZZS un cēla debesīs čekas projektu JaunoKP.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

vvilums 05.10.2017. 19.45

Ļoti gribētos ticēt, ka Roķe melo, pārspīlē vai apvainojusies sabiezē krāsas, taču kaut kaut kas zemapziņas līmenī liek domāt , ka tā tomēr nav.

+2
-1
Atbildēt

1

  edge_indran > vvilums 05.10.2017. 23.39

  Ļoti gribētos ticēt, taču apziņas līmenī var saprast to “putrošanās” cēloni. Ja valsts līmenī “putra”(Vj. Dombrovskis, ‘Certus’: NAP bankrotējis. Valstij vajadzīgs reāls attīstības plāns), tad “putra” arī valsts pārvaldē un LR (valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību):
  “….Un kurš tagad pateiks: kas ir Projekts Latvija? Kāds ir mūsu visu kopīgais mērķis? Neviens šos jautājumus pat neuzdod. Dzīvojam mentālā putrā. ” Harijs Tumans, vēsturnieks.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: