Jaunu politisko spēku veido Pavļuts, Golubeva un Staķis (papild.) 57

Komentāri (57)

… [Trackback]

[…] There you will find 44553 additional Information to that Topic: ir.lv/2017/07/24/jaunu-politisko-speku-veido-pavluts-golubeva-un-stakis/ […]

0
0
Atbildēt

0

… [Trackback]

[…] Read More here to that Topic: ir.lv/2017/07/24/jaunu-politisko-speku-veido-pavluts-golubeva-un-stakis/ […]

0
0
Atbildēt

0

شات عربي 27.07.2020. 02.21

… [Trackback]

[…] Information on that Topic: ir.lv/2017/07/24/jaunu-politisko-speku-veido-pavluts-golubeva-un-stakis/ […]

0
0
Atbildēt

0

Beechmont Plumber 15.07.2020. 13.04

… [Trackback]

[…] Find More on on that Topic: ir.lv/2017/07/24/jaunu-politisko-speku-veido-pavluts-golubeva-un-stakis/ […]

0
0
Atbildēt

0

riks_sondors 25.07.2017. 13.03

будем посмотреть, сказал слепой! “по любому” ievēlēs tos, kurus bildēšu!

0
0
Atbildēt

0

tapat vien 24.07.2017. 19.09

D.Īvāns nekad nav bijis profesionālis un acīmredzot uzskatīja ka jārealizē nevis progresīvāko rietumvalstu pieredze bet gan nezināmas izcelsmes padomnieki un eksperti,kuri varbūt par samaksu bija gatavi darīt visu ko viņiem liek.

Tagad ir prakse ka tuvojoties vēlēšanām katrs censonis veido partiju lai tiktu saeimā.Biju jau teicis ka tur priekšā prezidijā jau sēdēs eks Vienotības aizgājušie un noteiks gaisotni.

Viņķele savu profesionalitāti ir pierādījusi visai TV 24 skatītāju publikai un runāt ka viņa apjēdz ko var teikt un kas ir jānoklusē diemžēl nevar.Diskusiju biedrus viņa neslēpti uzskata par tipāžu kuriem jāskatās viņas mutē un jāklausa viedo domu uzplūdi.Uz radījuma vadītāja jautājumu ko esat paveikusi saeimā tika saklausīts vārdu birums un pilnīgi nekāda konkrēta atbilde-JO NEKAS JAU NAV IZDEVIES UN SOLĪJUMI STRĀDĀT TĀLĀK IZKLAUSĀS VAIRĀK KĀ NENOPIETNI.Tad kad mēs atbrīvosimies no šāda tipa runātājiem….var uzsākt reālas izmaiņas visās jomās…bet patreiz tas nav reāli jo vecie vēži jaunās kulītēs un enerģijas pilni vilkt smago deputāta slogu un protams par labu samaksu ko sev līdz šim nav piemirsuši.Liekas ka saņem algu nevis par konkrētie rezultātiem…bet gan par vidējo slimnieku temp.palātā(vidējo algu).Nonsens

+1
-1
Atbildēt

3

tapat vien 24.07.2017. 16.40

Sabiedrībā jau ir izkristalizējies viedoklis ka atkārtoti ievēlot saeimā tos pašus cilvēkus rezultāts paliek nemainīgs.Ja jau esot saeimā viņi savā darbības laikā nav spējuši stāvokli radikāli izmainīt….tad nav neviena pozitīva iezīme ka jauna veidola(partijas)sastāvā viņi spēs to veikt!

Ir pienācis laiks saprast ka visai šai politiskai elitei ir jāmainās un nedrīkst būt patreizējā kārtība…kad visus procesus ietekmē atsevišķu grupējumu dalībnieki un viņu izlemto akceptē koalīcijas padome…pēc tam valdība pieņem lēmumus un tie nosūtīti saeimā tiek pieņemti balsojot pēc frakcijas (bosa) mājiena.Te varianti ir dažādi-var pacelt augšā zīmuli…var pacelt augšā īkšķi..var pats nejauši piecelties u.t.t.Vai tad nav pienācis laiks kardināli izmainīt vēlēšanu sistēmu…izbeigt politisko partiju ievēlēšanu(pārstāv ap 2%no visiem pilsoņiem-process nav demokrātisks jo mazākums nav tautas vara).

Kā tas jādara?

Atbilde -atliek uzklausīt attīstīto valstu ekspertu domas par punkta pielikšanu daudzpartiju sistēmai mūsu valstī.

Visi politiskie spēki to zin..bet pastāvot patreizējai vēlēšanu sistēmai(partijas uzskata ka tā tam jābūt)sistemātiskas izmaiņas nav iespējamas.

Valsts pārvalde ies vecajās sliedēs un katras jaunas mazpartijas izvēle ved uz stagnāciju jo iespējamie progresīvie spēki tiek sadrumstaloti un gribot negribot būs regress.

Ir nepieciešama rīcība-bet to patreiz neviens politiskais spēks nepiedāvā un pastāv tieksme visiem tikt “pie siles” un pārējais bez pārmaiņām lai rit ierastajās sliedēs

+3
-2
Atbildēt

3

  edge_indran > tapat vien 24.07.2017. 18.03

  —————–

  Kā tas jādara?

  Atbilde -atliek uzklausīt attīstīto valstu ekspertu domas par punkta pielikšanu daudzpartiju sistēmai mūsu valstī.

  ========================================================================================

  Kā tādās reizēs izsakās – viss ģeniālais ir vienkāršs, taču viss vienkāršais nebūt nav ģeniāls.

  Reiz jau attīstīto valstu “eksperti” ieteica pielikt punktu, ko deputāti bez domāšanas pieņēma:

  “…Tagad [1990] jāsper vēl viens solis uz priekšu – uz daudzpartiju parlamenta skolu. Iedzīvināt daudzpartiju sistēmu nebūs vienkārši.” Dainis Īvāns (l/a Zeme, 1990.g.10.- 23.maijs.)

  http://g4.delphi.lv/images/pix/900×471/BQ-hiXlnheU/4-maijs-1-44451830.jpg

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  rinķī apkārt > tapat vien 24.07.2017. 19.03

  tā pat vien…Atbilde -atliek uzklausīt attīstīto valstu ekspertu domas par punkta pielikšanu daudzpartiju sistēmai mūsu valstī. +++ vajadzēja domu paturpināt un, piemēra pēc, minēt kādu attīstītu valsti, kuras konstitūcija nepieļauj daudzpartiju sistēmu 🙂

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  Absints > tapat vien 24.07.2017. 22.00

Anonīms 24.07.2017. 15.19

mums jau ir 2 jaunas partijas – JKP un Porgresīvie – tas nav normāli, ka tiek atkal dibinātas DAUDZAS jaunas partijas – tā nav politiski tālredzīga domašana par valsts un tautas interesēm

tās ir prastas personīgās ambīcijas

neuzticos !

+6
-1
Atbildēt

1

  basta > Anonīms 25.07.2017. 09.47

  to Skaisle

  “mums jau ir 2 jaunas partijas – JKP un Porgresīvie”

  Raujās atkal Latvijas ceļš pie varas, lai nožmiegtu latviešu valsti un tautu, šoreiz Bordāna un Māra Graudiņa personās. Nebeigšu atkārtot, ka par noziegumiem pret valsti ir jāatjauno nāvessods un tad neviens LC mērglis vairs nemaitātu mūsu planētas gaisu.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

tapat vien 24.07.2017. 13.54

Rādās ka šis jaunais veidojums ar bijušajiem ekspolitiķiem no citām partijām nebūs tas spēks,kurš spēs piesaistīt jaunos un panākt ka sabiedrība balsos par jaunās partijas jau prezidiju aizņēmušajiem VIŅĶELE…LOSKUTOVS…JUDINS PAVĻUTS čIGĀNE un vēl dažiem pievienotajiem.

Te neslēpti redzams kas vēlas nokļūt saeimā un turpināt darboties it kā visu atbalstītāju vārdā-bet esot saeimā pielietot taktiku KOMPROMISS IR VISS KO VARAM SASNIEGT.

Tas nozīmē ka viņi neko iesākt nevarēs un būs kārtējais turpinājums jau pie siles esošajiem un protams ka darbosies pozīcijas kaoalīcijā…jo tas būšot vislabākais risinājums.

Pamēģiniet no šiem censoņiem pirms vēlēšanām SAKLAUSĪT KAUT KO CITU BEZ POPULISMA JO JAU N-TOS GADUS VISI (IZŅEMOT SASKAŅU)CĪNĀS PAR TIESISKU…GODĪGU UN VISAI SABIEDRĪBAI UZTICĪGU SAEIMU.Jo reāli jau neko jaunu jau solīt nevar…un viss sen dzirdētais NĀKOŠOS VĒLĒTĀJUS NOTEIKTI NEAPMIERINĀS

+5
-2
Atbildēt

1

  Absints > tapat vien 24.07.2017. 14.05

  Šitie neder, kas der? Vai mākat tikai izteikt minējumus, un tad tos kritizēt, vai arī ko konstruktīvu pateikt?

  +2
  -8
  Atbildēt

  0

kolpants 24.07.2017. 13.46

Несмотря на все экономические выкладки и т.д., все в итоге уткнется в этнический вопрос – что новое движение или партия предлагают в этническом срезе, какое отношение к оккупации, что думают о Путине и России, что предлагают делать с русскими школами и языком.

Предполагаю, что попытаются найти что-то среднее компромиссное вроде “оккупация без оккупантов, латышский единственный государственный, но русские школы пусть будут”. В итоге в лучшем случае получат 6-8 процентов голосов русских и латышей (возможно, и мой голос), в худшем наберут меньше 5% и вообще не пройдут в Сейм

+1
-1
Atbildēt

0

uldis_rats 24.07.2017. 13.21

“latviešiem vairs nedraud kļūšana par minoritāti savā valstī. Nelatvieši pārsvarā ir naturalizēti vai jau dzimuši šeit kā pilsoņi. Nepilsoņu īpatsvars pastāvīgi samazinās. Svarīgi, ka absolūtais vairākums Latvijas iedzīvotāju ir Latvijas pilsoņi”

Hmmm… kaut kā tiek jaukta tautība, valoda, kultūra vienā katlā ar valstisko piederību un pilsonību… pie tam ne tautība, ne pilsonība nav ekvivalents lojalitātei pret Neatkarīgu Latviju un latviešu valodas un kultūras tiesībām uz pastāvēšanu. Tie paši SC un GKR “latviešu vēlētāji” – nešaubos, ka tur ir daudz latviešu, bet tiem latviešu valoda un kultūra ir tukša skaņa (nu vai precīzāk bez jebkādas sentimentālas vērtības). Tas pats Šlesers, Urbanovičs, Lembergs, Šķēle – vai tad viņu tautība (ok, labi izdaru pieņēmumu, ka lielākā daļa tomēr ir latvieši) ir piespiedusi viņiem rūpēties par latviešu valodu un kultūru?

Tā ka manā skatījumā runa vairāk ir par latviešu valodas un kultūras apdraudējumiem un es neredzu pamatu apgalvot, ka latviešu valoda un kultūra NAV apdraudēta. Pat bez visas migrācijas un kremļa škeltnieciskās, naidu kurinošās politikas Latvijā. Kaut uzmanība jāpievērš gan vieniem, gan otriem.

+13
-2
Atbildēt

7

  Absints > uldis_rats 24.07.2017. 13.37

  Nākošajā gadsimtā, valodas, kurās šobrīd runā mazāk par 5 miljoniem cilvēku, izzudīs.

  Interesanti, kādā valodā runās Latvijā?

  +3
  -9
  Atbildēt

  0

  basta > uldis_rats 24.07.2017. 13.39

  to uldis_rats

  “Tas pats Šlesers, Urbanovičs, Lembergs, Šķēle”

  Šķēle jau nu noteikti ir vairāk latvietis, kā Zatļers, Rinkēvičs un Kazlovskis.

  +3
  -8
  Atbildēt

  0

  Ēriks > uldis_rats 24.07.2017. 13.39

  Uzmanība jāpievērš arī cilvēkiem,kuri realizē šādu politiku un aizstāv tādu ideoloģiju Latvijā,un te atkal jau kuro reizi smuki izgaismojas Vienotības un zatleristu cilvēki.

  +6
  -7
  Atbildēt

  0

  kolpants > uldis_rats 24.07.2017. 13.47

  Interesanti, kādā valodā runās Latvijā?

  на английском. Но так как пока политика Латвии “на каком угодно, лишь бы не на русском”, то когда проснутся по поводу английского, будет уже поздно.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  Ēriks > uldis_rats 24.07.2017. 13.50

  Es gan no visādiem zatleristiem redzu citu politiku – vienalga kādā valodā,tikai ne latviešu.

  +3
  -6
  Atbildēt

  0

  Rasa > uldis_rats 25.07.2017. 11.54

  Mērķtiecīgi tiek paplasināts tautības jēdziens, līdzīgi – notiek spiediens par automātisku pilsonības piesķirsanu, nepilsoņu tiesībām vēlēt, vismaz pasvaldības. Potenciāli, tie ir tie zaļie cilvēciņi.

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  uldis_rats > uldis_rats 26.07.2017. 01.23

  kolpant, bet tu pats esi lielisks piemērs ka krievu valoda ir drauds latviešu valodai – tādu kā tu (kas it kā māk, bet “cieti” izvēlas nepāriet uz latviešu valodu) ir pilna Rīga (un citas lielākās pilsētas), beidzot daudz maz sāk manīt arī latviešus, kas pārvar savu iedzimto pieklājību un nesteidzas pie pirmā saklausītā krievu valodas vārda pielāgoties nabaga “apbižotajam”.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Absints 24.07.2017. 12.47

Par migrāciju kā tādu. Nespēja atrisināt bēgļu krīzi ir sekas ideoloģiskai krīzei. Atskaitot apmierinājumu par vispārēju cilvēktiesību ievērošanu, tā nevienam nekādu labumu nenes, drīzāk otrādi. Mana pārliecība ir, ka tomēr nevar likt blakus Eritrejas analfabētu ar Oksfordas beidzēju. Bet tas ir pretrunā ar patreizējo demokrātijas doktrīnu. Tāpēc ir jānāk “Cilvēktiesībām V2”, kas to pamato. Ja tas nenotiks, izpildīsies profesora Taivāna scenārijs

Integrācijas vietā ir jānāk asimilācijai, Multikulturālisma – monokulturālismam. Bēglis ir jāpieņem. Taču šķērsojot robežu viņam ir “jāparakstās”, ka viņš zaudē savu kultūru un valodu un asimilējas mītnes zemē. Molenbeka Briselē ir kļūda, nevis sasniegums.., arābu kvartālu Rīgā pieļaut nedrīkst..

+15
-7
Atbildēt

1

  Anonīms > 24.07.2017. 15.32

  ķip. Jāsāk ar to, ka ir jādefinē , kas ir bēglis.

  Un vēl – esmu kategoriski pret ES vardarbīgi uzspiesto bēgļu un nelegālo imigrantu uzņemšanu – tas ir genocīds un esmu gatava pret to cīnīties, kaut vai kļūstot par nacionālo partizāni!!!

  ES nav MORĀLU!!!!! un arī materiālu tiesību nācijām uzpiest rīkļu griezējus musulmanus.

  Kolpants tikko riktīgi kreiviskā garā uzrakstīja – mums te ir labi mūs aizsargā cilvēktiesības, mēs nekur nebrauksim ….bez komentāriem

  kā var būt tāda situācija, ka Briselē un visā rancijā jorprojām ir ārkārtas savokļi – nu jau gadiem – bet tie maukas nolādētie mūs māca, ka mums tomēr tie potenciālie slepkavas jāuzņem

  nē !

  ne par vienu šito nebalsošu – nekad un nepar ko – ejiet dirst ar tādu migrāciju – man pietiek ar uz kakla sēdošiem kolpantiem !!!

  +5
  -2
  Atbildēt

  0

Absints 24.07.2017. 12.39

Tie divi vārdi man zināmi, un kātrā ziņā ir cilvēki ar smadzenēm. Par trešo neesmu dzirdējis, bet, ja viņš ir šinī kompānijā, tad jābūt līdzvērtīgam.

Savukārt par naturalizācija, – esmu pret jebkāda veida automātismu vai dāvināšanu.Tajā pašā laikā man nav nekādu pretenziju, ja Latvijas pilsonis runā citā valodā- ja vien viņš ir lojāls pret valsti un ir patriots. Un ja viņš tāds ir, tad kaut vai aiz cieņas pret valsti, kurā dzīvo, iemācīsies arī latviešu valodu. Šobrīd pilsonības iegūšana tieši ir šis lojalitātes un patriotisma apliecinājums, piešķirot to automātiski, mēs radīsim piekto kolonu, ka, lai arī būs Latvijas pilsoņi, dzīvos citā informatīvā telpā, būs pašpietiekami, un darbosies pret Latviju. Domāju Golubevas kundze, kura, nešaubos, ir Latvijas patriote, to saprot.

Apgalvoju arī, ka jebkurš nepilsonis, kurš gribēja to izdarīt, jau ir to veicis, palikuši vai nu tīrie Latvijas nīdēji, vai tie, kam desa ir svarīgāka par dvēseli- atvieglotais ceļošanas režīms pie radiem Krievijā, Krievijas pensijas utt.

Vēl jāņem vērā tas, ka pilsonības iegūšana Latvija nebūt nav tā sarežģītākā, kā citās valstīs, drīzāk otrādi..

Manuprāt, krieviem pietrūkst, tieši šīs Latvijas valsts stīgas. Faktiski ir tikai SC, kas ir Vienotās Krievijas vasalis, un reprezentē savējos un korupciju Rīgas domē. Vai vēl radikālākas partijas… Krievam, Latvijas patriotam šobrīd nav savas kustības. Golubeva te varētu līdzēt.

Var jau būt, ka es kļūdos, jo grūti ir izprast krievu vilkmi Kremļa virzienā, kas man brīžiem liekas neloģiska. No otras puses, dzīvojot citā informatīvā telpā, Putina propaganda iedarbojas..

+7
-7
Atbildēt

2

  basta > 24.07.2017. 13.03

  to Ķīps

  “Krievam, Latvijas patriotam šobrīd nav savas kustības.”

  Krievs nav Latvijas patriots pēc definīcijas. Ne jau tāpēc Pēteris I izdomāja krievus un masons Lomonosovs tiem izveidoja saziņas līdzekli, lai tie integrētos homo sapiens sabiedrībā, bet gan tāpēc, lai viņi īpaši bez kādiem sirdapziņas pārmetumiem nogalinātu tos, kuru asiņu: som-ugru, baltu, slāvu, tjurku un mongoļu, nēsātāji viņi paši ir. Viņus vieno piederība sātanistu sektai, kriminālais žargons un kopiska atbildība par desmitiem miljonu cilvēku nāvēm imteriālistiskā WWII un neskaitāmos citos karos.

  Lai atgūtu cilvēku sejas, viņiem primāri ir jātrod savas saknes un pie tām jātgriežas. “Russkij”, tas ir kas līdzīgs “solncevskij”, “orehovkij”, “medvedkovskij”, “slonovskij”, “tambovskj”. Tāpat, kā tajos bandītiskos grupējumos arī krievu masu sastāda etnisks mišungs un dažādu rasu kokteilis. Neviens nevar attaisnoties ar to, ka esmu bandā, tāpēc, ka arī mans tēvs bija bandā.

  +7
  -8
  Atbildēt

  0

  kolpants > 24.07.2017. 13.52

  grūti ir izprast krievu vilkmi Kremļa virzienā, kas man brīžiem liekas neloģiska

  Почему сложно? Для Латвии русские как чемодан без ручки- и нести тяжело (несешь непонятно зачем) и бросить жаль (точнее, выслать никто не разрешит. Вот и придумывают то окна натурализации (чтобы не вздумали тут натурализовываться и быть своими), то программу интеграции под давлением ЕС (но при этом требуют извиниться за оккупацию и признать латышскость).

  При этом же понятно, что никуда особо русские (исключая часть молодежи) не уедут, а только больше закуклятся в своем состоянии.

  +1
  -4
  Atbildēt

  0

cabulis 24.07.2017. 12.34

tonijam …Kā gan šitais kantoris varētu iet kopā ar JKP? Kā saprotu viņi pretendē uz liberāļu nišu, tāpat, kā Vinķele. Un liberāļi un konservatīvie ir divas diezgan pretējas politikas, jeb LV partiju sadarbība notiek pēc principa: kopā vai pret SC; kopā vai pret ZZS ?

+5
-1
Atbildēt

3

  basta > cabulis 24.07.2017. 12.40

  to cabulis

  Nav tur ne liberāļu ne konservatīvo. Liberasti nav liberāļi un LC atauga, bordāns, nav konservatīvais.

  +4
  -8
  Atbildēt

  0

  Ēriks > cabulis 24.07.2017. 12.44

  Kāpēc gan ne,ja tie,piemēram,būtu viena kantora politiskie projektiņi.

  +5
  -7
  Atbildēt

  0

  basta > cabulis 24.07.2017. 13.36

  to Ēriks

  Atzīšos godīgi, nebiju pietiekami novērtējis Vairoga un Zobena bruņiniekus. Man jau likās, ka bez īpašumu ekspropriācijas un orģiju rīkošanām, tie vairs neko nevar.

  +3
  -5
  Atbildēt

  0

fretka 24.07.2017. 12.13

Pianists, profesionāla smadzeņu skalotāja un kafijas tirgotājs.

Būs labu labā partija.

+12
-10
Atbildēt

9

  Mārtiņš Bruņenieks > fretka 24.07.2017. 12.25

  Kāda starpība kāds hobijs un ko tirgo?

  +9
  -8
  Atbildēt

  0

  basta > fretka 24.07.2017. 12.30

  to Papuass

  Un ja visi sev izvēlēsies hobiju spēlēt ekonomikas ministru?

  +6
  -7
  Atbildēt

  0

  dzeris49 > fretka 24.07.2017. 12.35

  fretka – un tu pats ar ko nodarbojies, droši vien, vismaz profesors, ja ne akadēmiķis, un darba apvienošanas kārtībā profeionāls ksenofobijas tirgotājs vienā firmā ar bastu?

  +7
  -9
  Atbildēt

  0

  fretka > fretka 24.07.2017. 12.44

  Džeri, vai nu beidz melot, vai parādi manas ksenofobijas paraugu.

  +9
  -8
  Atbildēt

  0

  dzeris49 > fretka 24.07.2017. 13.00

  Lai nav ilgi jāmeklē tavi izteikumi par migrantiem, utt. – vai tad tu neatbalstīji tos kopīgos SC, ZZS un NA Satversmes grozījumus un to Tikumības likumu?

  Un tu, protams, atbalsti pilnīgi vienādas tiesības, arī reģistrēt laulību, arī seks. minoritātēm?

  Kādu vēl tev vajag paraugu?

  Homofobija jau ir tikai viens no ksenofobijas paveidiem.

  +7
  -8
  Atbildēt

  0

  Ēriks > fretka 24.07.2017. 13.10

  Tikumība dzerim esot ksenofobijas izpausme 😀 Te pat zirgam jāsmejas.Tad jau liela daļa latviešu tautasdziesmu jāaizliedz,jo tur runāts par tikumību:D

  http://zirgam.lv/wp-content/uploads/2011/03/smile-3-450×260.jpg

  +5
  -8
  Atbildēt

  0

  fretka > fretka 24.07.2017. 13.17

  > Džeris

  Skaidrs, manas ksenofobijas piemēru tev nav, tāpēc sāc izgudrot jaunas jēdzienu definīcijas.

  Piedod, bet tu tomēr neesi nopietns cilvēks.

  +7
  -9
  Atbildēt

  0

  ierados > fretka 24.07.2017. 22.45

  Ērik, vai tik nebūsi pārcēlis savu darba vietu cieši blakus vecajam marasmatiķim indranam un nesāc klonēt viņa stilu?

  +3
  -2
  Atbildēt

  0

  Ēriks > fretka 25.07.2017. 07.51

  Vai tik tu nevarētu beigt ierasties nelaikā un,ja kas neskaidrs,apskatīties lietotāja profilu,kur varētu ieraudzīt,ka iepriekšējo bildi ievietoju 31.maijā?

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

rinķī apkārt 24.07.2017. 11.34

Marija Golubeva: jāpierod pie domas, ka imigrācija būs

“….latviešiem vairs nedraud kļūšana par minoritāti savā valstī. Nelatvieši pārsvarā ir naturalizēti vai jau dzimuši šeit kā pilsoņi. Nepilsoņu īpatsvars pastāvīgi samazinās. Svarīgi, ka absolūtais vairākums Latvijas iedzīvotāju ir Latvijas pilsoņi.

Jā, okupācijas laika trauma ir bijusi, bet, lai spētu attīstīties, jāraugās uz priekšu, jādomā, kā rīkoties turpmāk. Ņemot vērā demogrāfisko situāciju, zemo dzimstību, Latvijai ir nepieciešama gudra imigrācijas politika, kura spētu kompensēt nākotnē sagaidāmo vietējo darbaroku zudumu…”

http://m.lvportals.lv/visi/viedokli?id=273069

+1
-3
Atbildēt

10

  tonijs > rinķī apkārt 24.07.2017. 12.09

  Pareizi saka Golubeva- protams, ka būs gan emigrācija, gan imigrācija. Neesam jau Ziemeļkoreja. Ceru, ka uz vēlēšanām šis jaunais politiskais spēks ies kopā ar Viņķeles dibinājumu un JKP.

  +2
  -12
  Atbildēt

  0

  tonijs > rinķī apkārt 24.07.2017. 12.20

  Ino, kāpēc tu sagrozi faktus un apmelo Vējoni? Nevienā sižetā nav redzams, ka viņš tusētu ar krievu dziedoni.

  +6
  -4
  Atbildēt

  0

  dzeris49 > rinķī apkārt 24.07.2017. 12.34

  Un ko tik muļķīgu viņa pateica?

  Dasrbaspēka migrācija un migrācija vispār jau sen ir normāla parādība, jūs, acīmredzot, gribētu šeit PSRS vai Ziemeļkorejas kopiju.

  Brīnos par R.A. – pats taču migrants,labākas dzīves meklējumos pārcēlies uz Vāciju, bet, Latvijas politiķus par visu to, ko dara Vācijas politiķi un kas tur ir norma, kritizē, tāpat kā tos, kas, analoģiski pašam, grib pārcelties labākas dzīves meklējumos uz Latviju, kāpēc tu drīksti, un citi nedrīkst?

  +8
  -8
  Atbildēt

  0

  Ēriks > rinķī apkārt 24.07.2017. 12.51

  Migrācija reizēm mēdz būt arī mērķtiecīga,ar domu kolonizēt un pārtautot.

  +8
  -7
  Atbildēt

  0

  basta > rinķī apkārt 24.07.2017. 13.14

  to Ēriks

  Viena lieta pārtautot, pavisam cita, padarīt cilvēkus par sev līdzīgiem bezsugas organismiem, bez saknēm un sejas.

  +5
  -6
  Atbildēt

  0

  rinķī apkārt > rinķī apkārt 24.07.2017. 13.58

  Dzeri, bet es brīnos par Tevi, ka Tu neredzi starpību starp vāciešiem un viņu, kā 80 milj. lielas tautas iespējām un latviešu iespējām asimilēt migrantus, nepašiznīcinoties. Es dzīvojot Vācijā, tikai sapratu, kas patiesībā ir nacionāla valsts. Tas ir tā, visi migranti – krievi, āfrikāņi, rumāņi runā vāciski, bet vācieti Vācijā neviens pret paša gribu nevar piespiest runāt svešvalodā, situācija, kāda latvietim Latvijā ir neaizsniedzams sapnis.
  Kāpēc nacionālās valstīs ir jārunā valsts nācijas valodā? Tāpēc, ka prakse pierāda – valsts labklājība ir cieši saistīta ar valsts nācijas mentalitāti. Ir Krievijas labklājība un Vācijas labklājība. Tu gan apgalvo, ka valsts labklājību balsta sex min. tiesības 🙂

  +11
  -7
  Atbildēt

  0

  kolpants > rinķī apkārt 24.07.2017. 14.13

  Угу, и поэтому Германия сейчас не знает, что делать с турецкими кварталами

  +1
  -5
  Atbildēt

  0

  dzeris49 > rinķī apkārt 24.07.2017. 14.22

  R.A. – manuprāt, viņa arī runāja par GUDRU imigrācijas politiku, nevis nekontrolējamu migrāciju.

  Un cik tā būs gudra, atkarīgs no mums pašiem.

  Arī ES nebūt neuzspiež Latvijai simtus tūkstošus.

  Par to valodu – saprotams, ka būtu labi, ja visi runātu latviešu valodā, bet, diezin vai tā būs, galvenais, lai to latviešu valodu visi zinātu un tā nebūt nav lielākā nelaime, Beļģijā, cik zinu, runā trijās valodās, un nekas.

  Un seks. minoritātes es stādīju kā piemēru tam, ka, jo liberālāka valsts, arī att. uz seks minoritātēm, jo tur labāk gan ar ekonomiku, gan dzīves līmeni, tāda korelācija pastāv, tā ka nevajag tik ļoti baidīties no tiem liberāļiem un arī no tām minoritātēm.

  Par to nācijas mentalitāti nevar nepiekrist – tai pat Vācijā un Rietumos vispār tā ir eiropeiska, liberāla, demokrātiska, mums te ZZS, SC un NA grib uzspiest to pašu “sovoku” un arhaisku mentalitāti, izmantojot fobijas, ko paši arī izplata, un šīs te partijas Latvijai daudz lielāks drauds, nekā liberāļi, Soross, utt., ar ko tās visus biedē.

  +5
  -7
  Atbildēt

  0

  basta > rinķī apkārt 24.07.2017. 14.38

  to dzeris49

  “jo liberālāka valsts, arī att. uz seks minoritātēm, jo tur labāk gan ar ekonomiku, gan dzīves līmeni”

  Nejauc sekas un cēloņus, bļaģ!!! Jo attīstītāka valsts, jo vairāk vaļību tā var atļauties. Ne jau pidarasi radīja Eiropas labklājību.

  Izsēdinātu tevi, Streipu, Rinkēviču, Birkavu, Sončiku, Eisaku, Tūnu un vēl pāris simtus organismu, ar īpaši īpašām vajadzībām, uz neapdzīvotas salas un pēc gada neviens no jums tur vairs nebūtu dzīvi. Jūs esiet spējīgi eksistēt tikai krietnu, izdomas bagātu un strādīgu heteroseksuāļu ar augstu testesterona līmeni, tuvumā.

  +2
  -6
  Atbildēt

  0

basta 24.07.2017. 11.19

Kur Kļaviņa vai Bišofa karikatūra par fleitistu, vai ko viņš tur pūta?

+1
-7
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: