ECT: Latvijā pret žurnālisti pārkāpta konvencija par vārda brīvību (papild.) 33

Komentāri (33)

… [Trackback]

[…] Read More on that Topic: ir.lv/2013/07/16/ect-zurnalistes-dzivokla-kratisana-parkapta-konvencija-par-varda-brivibu/ […]

0
0
Atbildēt

0

cbd 03.11.2019. 19.54

… [Trackback]

[…] Read More Info here to that Topic: ir.lv/2013/07/16/ect-zurnalistes-dzivokla-kratisana-parkapta-konvencija-par-varda-brivibu/ […]

0
0
Atbildēt

0

MyWeb 01.11.2019. 16.20

… [Trackback]

[…] Find More on that Topic: ir.lv/2013/07/16/ect-zurnalistes-dzivokla-kratisana-parkapta-konvencija-par-varda-brivibu/ […]

0
0
Atbildēt

0

… [Trackback]

[…] Read More Information here to that Topic: ir.lv/2013/07/16/ect-zurnalistes-dzivokla-kratisana-parkapta-konvencija-par-varda-brivibu/ […]

0
0
Atbildēt

0

w88top.com 15.10.2019. 05.32

… [Trackback]

[…] Info on that Topic: ir.lv/2013/07/16/ect-zurnalistes-dzivokla-kratisana-parkapta-konvencija-par-varda-brivibu/ […]

0
0
Atbildēt

0

piziks 17.07.2013. 07.32

Pagaidām izskatās, ka arī IR-komanda tēmu ļoti cenšas sašaurināt līdz pārmijniekiem.
Faktiski kādam vajadzētu uzdot veselu kaudzi jautājumu partiju apvienībai Vienotība. Tieši Vienotība ar Neo lietu stimulēja — turpināja tālākattīstīt — vadoniskā Einara Repšes Jaunajā Laikā attīstīto partijisko imperatīvu: ja arī likums neļauj, bet mūsu partijai ļoti vajag, tad likums nav svarīgs. Demokrātijas kā vērtības dēļ nevajadzētu aizmirst, ka pirms pensiju nacionalizācijas krīzes vārdā jeb, tiešāk izsakoties, pensionāru aplaupīšanas Valda Dombrovska pirmajā krīzes vadldībā, toreizējais finansu ministrs Einars Repše paziņoja — un premjers Repšes teikto pēc tam nekritiski atkārtija! –, ka Satversme kā Latvijas konstitūcija/Pamatlikums (!) traucē (risināt ekonomiskus jautājumus). Nu, ja pamatlikums Vienotības pirmajām zvaigznēm traucē, kādēļ lai netraucētu visi pārējie likumi Vienotības nākamajām zvaigznītēm, un — radās Lindas Mūrnieces-Abu Meri zvaigznīte, kas sagribēja personificēt Vienotības aizvainojumu par Neo/Poikāna publiskoto Vienotības varai pietuvināto algām. Pat Saeima jau likumu Neo un Naglas dēļ labojusi, bet daži no varas turpina spītēties un savu angažētību — iztapību Vienotības varas tehnologu iegribām — turpina turēt savos karogos. Un pats svarīgākais — Vienotības pārvaldītajam VID ir izdevies nosargāt caurumainās EDS izstrādātājus no reāla soda, aizstājot sodu ar soda mulāžu! Vienotība bija tik gļēva aptīrīto pensionāru lietā, ka nekad nav nosodijusi savu ex-vadoni Repši, — kad pat Saeimas juristi žagojās, ka pensionāri vinnēs Satversmes Tiesu uz tiesiskās paļāvības pamata, Repšem jau kuro reizi bija revolucionārais Martas Krustiņsones spīdums acīs un uz mēles smīkņāšana par tiesisko paļāvību. Protams, pavisam anekdotiski, ka pēc visas šīs ieskriešanās pavisam nesen tas viss Vienotībai netraucēja tagadējo koalīciju saukt par tiesiskuma koalīciju (kam tik ļoti netiesiska iepriekšējā biogrāfija/CV!).
Protams, Ilzei Naglai ECT piespriesto sīknaudu kārtējo reizi no nodokļmaksātāju naudas apmaksās “valsts” un Vienotības biedri skaļi bazūnēs pie pirmās izdevības par Šleseru, Slakteri, Ušakovu, par valsts izzadzējiem utt., utml. Un … iespējams, partiju apvienība Vienotība būs savas galvenās saistības izpildījusi, nosargājusi savus draugus un sponsorus, kas nopelnīja pietiekami daudz ar brāķi — caurumaino EDS…
Un ļoti maz ticams, ka IR komanda tiesiskuma attiecībām ar politiku pievērsīsies aspektos, kas neizdevīgi politdraudziņiem no Vienotības. Tomēr — varbūt vienreiz… tomēr… vajadzētu. Un, ja nevajadzētu, tad… varbūt… tikai tad, kad Vienotība paziņotu, ka tā nespēj izturēt pašu augstu pacelto latiņu, ieskaitot sevi tiesiskuma koalīcijā?

+1
-6
Atbildēt

0

Dace Bērziņa 16.07.2013. 23.25

Policijas pienākums ievērot LR Satversmi, likumus, demokrātijas principus. Nekādi mērķi, cik tie nebūtu attaisnojuši, nevar attaisnot Satversmes, likumu pārkāpšanu. Prokuratūrai, policijai, citiem operatīviem dienestiem, jāmācas strādāt tā, lai negrautu iestādes reputāciju, nepakļautu cilvēkus nepamatotai vajāšanai, spīdzināšanai vai jeb kādai pazemošanai. Tikai nespējīgs, nezinošs, ar vāju raksturu un nepamatotām ambīcijām darbinieks var rīkoties prettiesiski, iesaistot šajās darbībās tik pat nespējīgus, nezinošus, vai bez principiem personas. Tā sanāca ar žurnālistes nepamatotu kratīšanu. Rezultātā tas grāva Latvijas reputāciju un prestižu, apšauba tiesnešu un tiesas kompetenci un principialitāti. Tas nav pieļaujams. Tāpēc šis un citi līdzīgi gadījumi regulāri jāapskata masu informēšanas līdzekļos, jāatgādina, lai jaunie darbinieki to zinātu, atcerētos un kaunētos par savu kolēģu aplamībām.

+2
-2
Atbildēt

0

Inese 16.07.2013. 21.23

Iepriekšējā Naglas bilde šim rakstam bija krietni labāka:

http://s1.bild.me/bilder/060112/6986687nagla_ilze_edijs_palens.jpg

0
-2
Atbildēt

0

Elīna Barkovska 16.07.2013. 19.00

KĀ VAR CELT VALSTS PĀRVALDĒ ALGAS PIE ESOŠĀS BEZATBILDĪBAS UN NESODĀMĪBAS???

+2
0
Atbildēt

1

  Signija Aizpuriete > Elīna Barkovska 16.07.2013. 22.35

  ——–
  Kamēr pilsonīši apmaksās nesodāmību un bezatbildību, ko vēl lepni dēvē par “demokrātiju” – tikmēr dažiem labklājība celsies, bet vairākumam kritīs.

  Saules mūžu 4.maija režīmam!!!!!

  0
  -4
  Atbildēt

  0

gundega_heiberga 16.07.2013. 18.55

Netēlosim pārsteigtus, ka mūsu tiesa un milicija atrodas Басманный суд morālās gravitācijas laukā – dzimtenes galvaspilsēta, taču. Bija ?
Prieks, ka ECT pacēlusi Ilzes Naglas prasību augstākā orbītā un apmierinājusi.

+6
0
Atbildēt

1

  Signija Aizpuriete > gundega_heiberga 16.07.2013. 22.31

  ——-
  Vislielākais prieks tiem, kas tagad maksās soda naudu?!
  Prātiņ, nāc pie IRšu kopas pīĀr “dzīvnieciņiem” !

  0
  -6
  Atbildēt

  0

archoftriumph 16.07.2013. 17.20

beidzot nekas netraucee valstij versties ar prasiibu pret izmekleetaajiem kuri izveeleejaas saadu metodi un pret tiesnesi kursh paraxtija kratisanas orderi – gan naudinju atguusim gan buus pamacosi.

arii zurnalists jakobsons un skolotajs jurs vareetu veersties pret valsti kura pieljauj tik neprofesionaalu un iebiedeejosu riiciibu.

redzeesim vai vaarna varnai acii knaabs…….

+8
0
Atbildēt

0

Eleonora Maisaka 16.07.2013. 15.46

Latvijas padumjā miļicija strādā ar savas sugas brāļu, Krievijas milicioņeru metodēm un pilda tieši tos pašus uzdevumus, kā jau redzējām Ulda Freimaņa, Igora Šiškina, Ilmāra Poikāna, Leonīda Jēkabsona, Ilzes Naglas, Ilzes Jaunalksnes un daudzos citos gadījumos. Ipaši spilgti tā atklājās sogad 16. martā pildot fašista Korena norādījumus.

+7
-3
Atbildēt

0

inta_s 16.07.2013. 15.05

Tad jau ASV režīma noziegumi pārkāpj visu tiesības uz privātumu, jo tie izspiego visus cilvēkus visos iespējamos veidos:

http://youtu.be/nJeCoSigwhM
http://youtu.be/ljTmnOy8FB0

0
-2
Atbildēt

0

inesite15 16.07.2013. 14.15

kapeika : NAV NE VAINAS, bet nu tas “Žurnālistes kratīšanā ” – tas i labais :)))

+3
0
Atbildēt

0

ligakalnina 16.07.2013. 13.25

Tāds ECT lēmums bija absolūti sagaidāms.
To naudu gan derēja iekasēt no Mūrnieces, kura, ar putām uz lūpām, aizstāvēja to kratīšanu un datu nesēju izņemšanu, pierādot vai nu savu absolūto nekompetenci, vai nu angažētību, uz pusēm ar tiesu un prokuratūru, acīmredzot, saprast, ka žurnalista datu aizsardzības likums ir prioritārs virs kriminālprocesa likuma, šiem visiem bija pārāk sarežģīti, vai arī, neizdevīgi.
Pat, ja būtu tiesas lēmums datu izņemšanai, policijai būtu, vispirms, jālūdz to izdarīt Naglai pašai, un, tikai konkrētos datus, nevis, jātaisa “maski – šov”, kā kādā totalitarā valstī, un jāņem ārā visa informācija, arī tā, kas uz lietu neattiecas.
Mūsu aprobežotajai “elitei” un “tiesām” gan kāpšana uz vienu un to pašu grābekli ir ierasta lieta, tā nespēj saprast, ka vārda brīvība un atklātība ir demokrātijas pamatvērtības.

Ar nepacietību gaidām Poikāna lietas nonākšanai līdz ECT, mūsu tiesībsarg. str. cietpaurainā šīs lietas virzīšana beigsies taisni ar tādu rezultātu.
No vienas puses – absolūta nekompetence, aprobežotība, un nespēja saprast, ka demokr. sabiedrībā tādas metodes nav pieņemtas, no otras puses – vēlme iebiedēt visus, kas atklās to, ko tā vēlas noslēpt.
Nav tikai saprotams, kāpēc par tādas nekompetences un tādas “visvarenības” sekām, jāmaksā nevis att. amatpersonām, prokuroriem, un tiesnešiem, bet gan nodokļu maksātājam.

+10
-5
Atbildēt

2

  Inese > ligakalnina 16.07.2013. 13.27

  dzeris49 vēlme iebiedēt visus, kas atklās to, ko tā vēlas noslēpt.
  =========================

  Tipiskas prettautiskā Dombrovska režīma darbības metodes. Hramcova keisu kaut vai pieminam, ja no pēdejiem iebiedēsanas mēģinājumiem.

  +3
  -5
  Atbildēt

  0

  inesite15 > ligakalnina 16.07.2013. 14.32

  kapeika : 🙂 – “naudu gan derēja iekasēt no Mūrnieces” – a par ko tā ?!?
  Tad jau … kad jau … tad jau no visiem – attiecīgi – derēja … o, kumēdiņi būtu … tikai – kas tad iekasētu ?

  +3
  -2
  Atbildēt

  0

Kristīne 16.07.2013. 12.45

Atbildīgais izmeklētājs u.c. kratīšanas lēmuma pieņēmēji, piem., tiesnesis, jāsūta kursos, lai vismaz turpmāk netērē valsts naudu kompensācijām.

+5
-1
Atbildēt

7

  Inese > Kristīne 16.07.2013. 12.49

  Kratīšanu veikusi Ekonomikas policija. Kratīšanas orderi sankcionējis prokurors 😉

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Kristīne > Kristīne 16.07.2013. 12.52

  LV pietiek ar prokurora sankciju, tiesnesi nevajag? Inčīgi… Būtību tas nemaina – jāsūta mācīties.

  +4
  0
  Atbildēt

  0

  Inese > Kristīne 16.07.2013. 13.00

  Ja ir “neatliekama vajadzība”, pietiek ar prokurora sankciju 😉

  Skatāmies Likumu par policiju:

  12. pants. Policijas darbinieka vispārējās tiesības

  Ikreiz, kad policijas darbinieki šajā pantā paredzētajos gadījumos ir iekļuvuši personu dzīvoklī pret iemītnieku gribu vai lietojot fizisku spēku, par to nekavējoties, bet ne vēlāk kā 24 stundu laikā rakstveidā jāziņo prokuroram.

  Jebkurā citā gadījumā iekļūšana dzīvojamās un citās telpās ir pieļaujama tikai likumā noteiktajos gadījumos uz tiesneša lēmuma pamata vai neatliekamos gadījumos ar prokurora piekrišanu kratīšanas izdarīšanai;

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

  Kristīne > Kristīne 16.07.2013. 13.07

  Pietiekami civilizēti, ja vien ļautiņi to neizmanto ļaunprātīgi.

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  Inese > Kristīne 16.07.2013. 13.16

  Nu, bet ja ir “kabatas” prokurors vai tiesnesis? 😉 Tāpēc:

  1) Svešiniekiem sava mājokļa durvis nekad nevajag taisīt vaļā;
  2) Obligāti jāšifrē savu kompju cietie diski.

  http://s1.bild.me/bilder/060112/795956145.jpg

  +4
  -1
  Atbildēt

  0

  inesite15 > Kristīne 16.07.2013. 14.19

  kapeika : :))) > “kristaps_freimanis Atbildīgais izmeklētājs u.c. kratīšanas lēmuma pieņēmēji, piem., tiesnesis” ……….
  – remember classic precedent – Lembermana GrinbergPIEKARINSH – nacionelgonor in JEuropralament :PPP

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  inesite15 > Kristīne 16.07.2013. 14.25

  “kristaps_freimanis Pietiekami civilizēti, ja vien ļautiņi to neizmanto ļaunprātīgi.
  Radius_box_plus Radius_box_minus ”
  ……………………………………….
  Civilizēti būtu tad, ja būtu ietaisīts tā, ka NAV IESPEJAMS bez sekām IZMANTOT ĻAUNPRĀTĪGI 🙂 … kaut kādas sankcijas par STULBI PĀRCENTĪGU IZDIENĒŠANU va kā tml., bet neba nu zābaka nēsātāji zābaku pucētājus spārdīs 😛

  0
  -3
  Atbildēt

  0

Inese 16.07.2013. 12.24

Kārtējā prettautiskā Dombrovska režīma izgāšanās. Vien jācer, ka patreizejā Ventspils oligarhu (O. Berķa, Oļega Stepanova, Genādija Ševcova un Igora Skoka) apkalpotāja Ilze Nagla (Latvijas kuģniecības sabiedrisko attiecību vadītāja, tālrunis: +371 67715910, e-pasts: [email protected]) šo naudu ziedos labdarībai, nevis jaunu šmotku iegādei 😉

p.s. A kāpēc IRsieši izdzēsa šo komentu? )))) Tāpēc, ka telefons un meils norādīts? ))) Infa no Kuģniecības mājas lapas – http://www.lk.lv/lv/kontakti/

+7
-7
Atbildēt

4

  inesite15 > Inese 16.07.2013. 14.16

  – O-bana ! -aaaaaaaaaaaa ………….
  Tad šite arī dzēš tomēr laukā ……………. patiesi ?
  Vaivaivaivai ………. 🙂

  +4
  -2
  Atbildēt

  0

  Inese > Inese 16.07.2013. 14.19

  A tu ko domāji? 😉

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  inesite15 > Inese 16.07.2013. 14.23

  – Neko nedomāju – vnk iespaids bija tāds, ka NEDARA …. nu i lai – pat tā kā savās vietās viss nostājās :)))

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  Inese > Inese 16.07.2013. 14.28

  Da še ne tikai komentus piļī ārā, bet IRsieši paši savus rakstus pat dīleito 😉

  0
  -4
  Atbildēt

  0

Janka, Janic 16.07.2013. 12.20

boļševiku metodes mees nevaram izskaust? … kaadas veel reformas vajadziigas?

+8
-2
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: