Zivju kari 11

Komentāri (11)

Aivars Kabeļrozis 06.02.2013. 15.50

Labi pausts viedoklis. Vienīgi pamaz faktu un pašķidri ar argumentiem. Kailas emocijas.Nav saprotams, kāpēc autors uzņemas runāt 200 000 vai kaut 30 000 pilsoņu vārdā. Nav tās pašas statistikas, ir tikai baumas, atmiņas un minējumi.

0
0
Atbildēt

0

Gints 01.02.2013. 23.32

Te jau vēl varētu arī sarēķināt, kādus zaudējumus rada fakts, ka tiek uzmesti tūkstošiem makšķernieku. Vai vispār kāds nojauš, ko nozīmē 200 000 makšķernieku, kuri pērk gada kartes, makšķernieku veikalos gada laikā atstāj līdz pat 100, 200 Ls. Bieži izmanto reģionālos viesu namus, tādējādi atbalstot tūrisma nozari. Bet kas tiek likts pretī? Pāris zvejnieki, kas par licensēm gadā samaksā 300 Ls, bet nodokļos nesamaksā nevienu santīmu. Un tautsaimnīcībai arī tas nav nekāds ieguvums, ja pāris zvejnieku izmanto šo eldorado un saķer pāris desmitu tonnu zivju un tālāk nogrūž Rīgas domei pietuvinātājos tirgos…

+7
0
Atbildēt

0

Andris 01.02.2013. 23.31

Neesmu āķabrālis un bada pātagas vicinātājs, tāpēc par viņu un zvejnieku ķīviņiem neņemos spriest. Taču būtiskāka par šo ecēšanos ir Latvijas dabas, arī ūdeņu bagātību, ilgtspēja: mūsu ūdeņi jau tā ir noplicināti, ka drīz vien tie mums ne asaku nesniegs. Ja palasa grāmatas par cara laikiem, – lauku kalpi sūkstījušies, ka saimnieki skonējuši gaļu: augu nedēļu cēluši galdā tik siļķes vai lašus. Šodien? Bez komentāriem. Ja arī turpmāk nīdēsim to, kas vēl atlicis, paliksim pie sasistas un vairs neatjaunojamas siles: ne Sašam, ne pašam.

+3
-1
Atbildēt

1

  Gints > Andris 01.02.2013. 23.37

  Par to jau arī ir tas stāsts. Padomju laikos, kad Lielupē tika gāztas visas iespējamās samazgas, gan no fabrikām, gan no laukiem, tad zivju bija ļoti daudz, kaut gan vēžu absolūti nebija, baltās ūdensrozes arī nespēja izdzīvot. Toties tagad, kad ūdens ir ļoti tīrs, vēži mājo visā Lielupes baseinā, ūensrozes, kas ir tīra ūdens indikatros arī var redzēt visur. Bet kur ir migrējošās zivis???? Tās nu ļauj noķert trim zvejniekiem, kas prot dalīties ar lomu…

  +4
  -1
  Atbildēt

  0

ievuliitis 01.02.2013. 15.54

“Iebildumus ceļ Rīgas pašvaldība, un kārtējo reizi pierādās, ka Rīga nav Latvija. Ja kaut kas vajadzīgs Rīgai, tad pārējās Latvijas viedoklim nav nozīmes. Tas ir neparasti, jo Rīga ir izstājusies no savienības, bet tieši Rīgas intereses, pretēji citu pašvaldību interesēm, pārstāv Pašvaldību savienība.”
Varbūt naivi cer, ka darbojoties Rīgas interesēs, pielūgsies Rīgu atgriezties Savienībā?
Bet, ko tad pārejās Latvijas pašvaldības? Vai tad Jaunsleinis un citi vēlētie jums ir uz mūžu ievēlēti?

+3
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam