Budžeta darba grupa darbu beidz bez rezultāta 26

Komentāri (26)

Jānis 31.07.2017. 12.18

Šis interesanti, Bet nu tiem, kam mazliet ir prāts gan jau aizdomāsies par to ka reāli banka pelna ar taviem noguldījumiem

0
0
Atbildēt

0

kreëstliv 01.02.2011. 00.44

Tie priekslikumi jau ari diez ko nopietni nav – jauno bezdarbnieku (kas par bezdarbniekiem klust minimalas algas paaugstinasanas del) sodisana, kas,iespejams, ir spejigi stradat tikai vienkarsos darbus? Aizliegsana studentiem izbraukt (pienakums atstradat) pec Latvijas nenormali kvalitativas izglitibas sistemas izbaudisanas (EK Dibinasanas liguma parkapums ar precendentiem)? Vai varbut baltie saraksti – kuram vispar tads murgs prata ienaca (tas drosi vien aisavies ar latviesu folklou)? Cik zimans – gan SVF, gan PB ir sagatavojusi attiecigus priekslikumu par to, kas ir tie augstas kvalitates griezieni, sis tiesam ne ipasi nopietni izskatas. Iespejams, taja budzeta grupa vajadzeja ieklaut kadu LV macibspeku, kam arvalstu ekonomikas izglitiba un kas kaut ko mazliet saprot no sis lietas – kaut vai no SSE. Realitate viss vienalga apstasies pie sociala budzeta griesanas tur,kur tas ir vismazak kaitigi tautsaimniecibai, ja galvenais merkis nav izdzit darbspejigos no valsts un taisit kaut kadas ipatnejas augsta ienesiguma uznemejdarbibas formas, par kuram sis valsts veidotaji noteikti nebutu sajusma.

+2
0
Atbildēt

1

  piziks > kreëstliv 01.02.2011. 01.15

  Dombrovskis kādreiz esot konsultējis Maikls Hadsons. Nevajadzēja. Savāca uz brīdi Urbanovičs, =/IR tāds pats čiks. Kurš par kuru labāks — starp Urbi un Dombrovski, kam Vienotības pārējo vājums traucē?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Eliks 01.02.2011. 00.21

Vienā vārdā – SABOTĀŽA. Var jau iebilst FM priekšlikumiem, bet esiet konstruktīvi – iesniedziet savu plānu! Cik nožēlojams bars ir šie ZZS deputāti! Kā aitas iet tur, kur gans dzen.

+1
-2
Atbildēt

0

egfoto 31.01.2011. 23.46

Vot piemēram māju siltināšanas programma. Tur mūsu EM sen jau vajadzēja demisionēt par sliktu darbu. Vajadzēja ar likumu (kaut ar nežēlīgiem nodokļiem) uzlikt par pienākumu ieguldīt naudu māju siltināšanā no vietējiem resursiem. Būtu darbs būvniekiem, vietējiem ražotājiem, vietējiem izejvielu piegādātājiem un tik pat samazinātos imports, kas nedod pilnīgi neko.
A kas ir izdarīts? Pa lielam uztaisīta kkāda programma, kurai neviens netic. Kur ir komunikācija??? Pilnīgi nekā nav un ja arī ir, tad par to zina tikai attiecīgās ministrijas ierēdņi. Kāpēc valsts savus īpašumus masveidā nesiltina???
Tur kur es dzīvoju par decembra mēnesi siltums izmaksāja 0.6 Ls/m2. A ziņās stāsta, ka ir mājas, kur 1.8 Ls/m2 cilvēki maksā. Kāda nauda tiek izmesta vējā.

+1
-2
Atbildēt

3

  Una Grinberga > egfoto 01.02.2011. 08.54

  Nesen “Diena” bija izanalizējusi siltuma izmaksas dažādās Latvijas vietās decembra mēnesī. Secinājums: siltināta māja (gāzes apkure+siltināšanas kredīta atmaksa) izmaksā dārgāk nekā nesiltināta, bet ar šķeldas apkuri. Principā sanāk, ka nevis māju nosiltināšana ir svarīgākais faktors, bet tieši apkurē izmantotās enerģijas veids.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  lebronj2356 > egfoto 01.02.2011. 11.44

  Cepums par to šķeldu!:) Siltinot jau ietaupīsi, bet maksāsi par pašu procesu, turklāt joprojām maksāsi daļēji arī par tiem, kas nemaksā, lai atrisina šīs problēmas. Manuprāt kosmētiska māju apdarīšana neko nemainīs, jo padomju princips apkurē jau sen vairs nestrādā – ir nepieciešama kaut cik autonoma apkure katram dzīvoklim + siltumskaitītāji, tikai tad cilvēki maksās objektīvus tarifus un protams jāizmanto šķeldu, jo tur nauda aiziet vietējiem strādniekiem un Latvijas attīstītājiem nevis Gazproma politiskajām spēlēm.

  P.S. Strādniekus un būvniekus labāk būtu izmantot jaunu pasīvo māju būvniecībā, nevis vecu graustu uzprišināšanā !

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Una Grinberga > egfoto 01.02.2011. 12.30

  Vēl, paturpinot par māju siltināšanu, arī tāda lieta, ko valdības līmenī būtu tomēr pašvaldībām jāspiež darīt:
  1) pašvaldības ar saviem komunālajiem uzņēmumiem/aģentūrām neko nedara, lai risinātu parādnieku jautājumu piem., konsultants, kas ar parādniekiem pārrunā iespējamos risinājumus (parāda atlikšana, daļēja komunālo reķinu nomaksa, iespējams dzīvokļa maiņa pret mazākām platībām u.c.)
  2) turīgās pašvaldības varētu siltināt mājas (sienas, jumtus, bet nevis logus) par saviem līdzekļiem (kredītsaistības uzņemtos nevis privatizētās daudzdzīvokļu mājas, bet pašvaldības) un kredītu izsniegtu piem. Hipotēku banka

  0
  -1
  Atbildēt

  0

egfoto 31.01.2011. 20.37

Vēl joprojām nevaru apvaldīt savu smaidu, par Vienotības ģeniālo gājienu, kad muka no vilka, bet uzskrēja lācim virsū.
Tagad arī paši saņemiet ko pelnījāt! Būtu SC, TB/LNNK un PLL valdībā sen jau viss būtu sanācis, visi klausītu uz vārda, jo zinātu, ka jebkuru var izslēgt saglabājot vairākumu. A tagad Dombrovskis visiem pēc kārtas aiz sava vaidziņa ņem – 1dienā Aivaram, 2dienā EK, 3dienā SVF, 4dienā PB.
Vienkārši izcila Vienotības stratēģija.

+1
-5
Atbildēt

3

  lebronj2356 > egfoto 31.01.2011. 21.11

  Pasmaidi, pasmaidi vēl, ziņas laikam nelasi un tāpēc par SC ”budžetu” ar deficītu ~12% no IKP šogad laikam vispār neesi dzirdējis, RD ar Niliņu ar vienkārši ideāli uz parāda darbojās, tādas Dieva zīmes redzētu ar SC valdībā, ka visiem muldoņām sākot ar zivjrūpnieku Šmitu maz neliktos jau pēc mēneša un nākamreiz apdomātu sakāmo !

  +5
  -1
  Atbildēt

  0

  egfoto > egfoto 31.01.2011. 23.35

  Es kautkā turos pie principa, ka politiķi runā vienu, bet dara citu – pilnīgi bez izņēmuma. Tāpēc īpaši nesatrauktos par tiem piesauktajiem 12%.
  Un starp citu, ja tiktu veiktas reformas un tā starpība starp 6 un 12 tiktu ieguldīta infrastruktūrā, kuru pamatā būtu vietējie resursi un darbaspēks, pat būtu ļoti priecīgs.
  Dēls ne jau tajos % ir sāls, bet tajā ko tev tie izdevumi pēc 2-5 gadiem dos pretī. Šī brīža izdevumi tiek vienkārši noēsti un pretī nedos pilnīgi neko!!!

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  lebronj2356 > egfoto 01.02.2011. 00.30

  Šie izdevumi dos pretīm milzīgus % maksājumus katru gadu, kurus būs jāatrauj tautai. Man jau arī gribētos ieguldījumus bezdarba mazināšanā, draudzīgus nodokļus, utt., bet tad tas būtu 10reiz jāizsver, un mūsu izsaimniekošanas gadījumā es šādai varbūtībai neuzticos. Politķi runā vienu, bet dara ko citu, tas tiesa, bet dara gan viņi lielākoties vienu un to pašu t.i. nemainās, maina tikai partijas un izkārtnes, tādēļ es SC neuzticos ne par gramu, lai gan retu reizi šiem ar kas prātīgs izsprūk, piem. par TA trans.līdzekļiem reizi 2 gados, kā Lietuvā !

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

mxblack 31.01.2011. 20.11

Es gan te nekādus vienkāršajiem iedzīvotājiem bīstamus priekšlikumus nemanīju. Tie visi ir konstruktīvi priekšlikumi, spēļu zāļu aplikšana ar nodokļiem protams nepatīk ne Puzes hercogam ne citiem biezajiem, jo apdraud viņu ienākumus. E-pārvaldes ieviešana ari varētu nepatikt daudzajiem birokrātiem, jo viņi varētu zaudēt darbu. Es domāju ka te Puzes banda gaida sava hercoga lēmumus, jo kapelmeistars Gustiņš ir tikai bandinieks. Un šī ir lieliska iespēja graut pašreizējās valdības darbu. Un tādu iespēju arī šis grupējums nedomā laist garām, bet panākt atkal saviem kadriem ienesīgu amatu iedalīšanu.

+3
-1
Atbildēt

0

lebronj2356 31.01.2011. 18.28

Ieviesiet tak vienreiz banku nodokli, palieliniet nodokļus azartspēlēm, kapitāla pieauguma nodokli pielieciet, arī piemaksas pie lielajām pensijām derētu noņemt, ņemot vērā, ka lielākai daļai pensijas ir līdz 160 – 200 ls. ZZS taisa teātri, bet daži no ”kosnolidācijas pasākumiem” ir tiešām nožēlojami – ņemšana no nabagā vairākuma, ņemot vērā arvien spēkā pieņemošos inflāciju vairs nav iespējami !

P.S. Pāris aģentūras un padomes ar nekaitētu likvidēt !

+6
-2
Atbildēt

0

Una Grinberga 31.01.2011. 18.28

IR varētu ielikt arī tos priekšlikumus, kuri, ja godīgi jāsaka, ir ļoti kvalitatīvi un atspoguļo ekspertu, sabiedrības idejas, kuras visu laiku ir bijušas apritē, bet neviens nav ņēmis par pilnu. Un tās nav tikai PB, SVF un Valsts kancelejas ierēdņu ir/nav pieeja.

+2
0
Atbildēt

0

dro 31.01.2011. 18.19

Tā turēt! Jo sliktāk valstij, jo drošāk Lembergam:))

+4
-2
Atbildēt

0

janazakovica 31.01.2011. 18.19

drausmigi lets nozelojams zalzemnieku populistisks teatris -lai tauta redz ka mes esam labi.tas ir sis polit tehnologiskais teatris kaa vispar zalie un zemnieki kuri nav istenibaa ne vieni ne otri nepelniti ieguva savas 22 vietas saemaa.tupi paklausigi lembergam korumpeti intriganti.noveicas lebim vnk sinis velesanas..vajadzeja pirms velesanam iebast vinu kurmi..butu labakaa prieksvelesanu reklama.

+3
-1
Atbildēt

0

Una Grinberga 31.01.2011. 18.14

Kompartija “Zaļie zemnieki Puzes hercogam” nezina, kas ir demokrātija un tādēļ vasaļi lēmumus nepieņem, bet pienes priekšlikumus Puzes hercogam, kurš izvēlās tikai tos, kas spodrina viņa tēlu vai dod labumu viņa zelta pilīm Lihtenšteinā un citās trejdeviņās ofšoru zemēs.

+8
-3
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam